Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LBN, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Parafinnal és shea vajjal hidratálja a bőrt és javítja állapotát. Olajmentes.

AncsiXoXo

2021. április 8.

Nagyon szeretem, egesz gyorsan beszívódik és pihe puha lesz a bőröm. Főleg a kezemet szoktam vele bekenni, most nagyon kiszárította a sok fertőtlenítő, de ez sokat segít az állapotán. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Ppangi

2021. január 22.

Kézkrémként nagyon jól funkcionàl. Hamar beszívja a bőröm és pihe puha lesz tőle. Nem marad utána ragacsos érzés. A négy ⭐ csak a szaga miatt van. Hú,nekem iszonyat erős,éppen ezért alig használom a kezemre. Pedig tényleg jó lenne.
Viszont a lábamon nem érzem. 🙂
Este fürdés után a labfejemet kenem be,utána rá a zokogni. Ott is teszi a dolgát.
Alapjában véve nem fogom újra venni ,de csak a nagyon erős illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Viszont a lábamon nem érzem. 🙂
Alapjában véve nem fogom újra venni ,de csak a nagyon erős illata miatt.

Cintia22

2020. november 10.

Nagyon szuper krém, isteni illata van használat után úgyhogy így a hideg idő közeledtével jó szolgálatot fog tenni, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Ad-Namah

2020. június 21.

Nagyon jó az illata, és elég sűrű krém, sokáig fog tartani. A kezem télen nem száradt ki használat közben, de a sok kezmosas okozta bőrproblémán ez sem tud segíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Biene

2020. június 19.

Terhesség alatt bevizesedett a lábam,ami szülés után 1,5 héttel tűnt el,de úgy,hogy a lábfejemen a bőr összeráncosodott.Emiatt a sarkaimon függőleges berepedések lettek,amik szárazak,hámlanak,beleakadnak a zokniba...stb. egy tragédia az egész.Baromira bántott,mert sosem nézett ki így a lábam.Mindenféle krémet kipróbáltam rá,egyedül egy méhviasz tartalmú krém nyújtott némi segítséget,de nem volt tartós a hatása.Ezt a terméket is úgy vettem meg,hogy mindegy,nem veszítek vele semmit.De meglepődtem milyen jó!Este fürdés után bekenem vele az egész lábfejem(különösen a sarkaimat),de nem mosom le!Így használom kb egy hete,a száraz részek már nem szárazak és egészében véve jobb a lábfejem kinézete.A repedések még megvannak,de remélem egy idő után eltűnnek majd.Kézre is ugyanúgy használom(nem mosom le),azt is nagyon szépen hidratálja ☺
Az illata nagyon erős,de kicsit tompul felkenés után.Konkrétan odaégett tej "szaga"van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

pancsi88

2020. április 11.

Az illata kissé erős,de nincs bajom vele. Szépen hidratál,de az a baj ez kb 1-2 kézmosásig tart. Azt gondoltam jobban “táplál”.Mondjuk az én kezeimre tényleg csodaszer kellene,mert semmi.de tényleg semmi nem használ. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Nagyon különleges illlata van - karamell, cappucino, tejeskávé- ezek jutnak eszembe hirtelen, én speciel imádom és az átlagosnál jobb krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Gabria

2019. november 27.

Nem rossz azért, de nem egy csodaszer. A kupakja nekem valamiért eltört, azt kicsit sajnálom. Mivel paraffinos én azt mondanám, hogy valami más krémmel keverve érdemes talán használni, hogy mélyebb rétegekbe is eljuttathassa a hatóanyagokat. Ebben is van némi kis anyag, de lehet úgy még jobb lenne. Mondjuk én sem tettem meg ezt soha, de talán pont ezért mondom, hogy nem olyan jó, de nem is rossz. Legyen 3 csillag, mert nem alkotott bennem maradandó élményeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Nora85

2019. augusztus 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg, bizakodva, hogy tud az avon jó krémet is csinálni. Hát nem. :) szerintem egy sima nivea kezkremmel ezerszer többre megy az ember.
Ami az illatát illeti, nem szeretem az erős illatú krémeket, de ennek az illatát IMÁDOM!! Emiatt kap 3 csillagot. Hatékonyságra annyi se lenne. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

pEni

2019. január 24.

Nagyon szeretem, jól hidratál, igazi kis home wellness az a pár perc, amíg fent van a kezemen - lábamon :)
Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nekem az illata is tetszik.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)