Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: N0emi, az összetevőket feltöltötte: barbyka01, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultrakönnyű testvaj tápláló afrikai shea vajjal és barna cukorral, mely egész napon át tartó hidratáltságot biztosít.

aurora20

2021. augusztus 5.

Testes az állaga aminek nagyon örülök, a bőröm nagyon hamar beszívja, és megfelelően hidratál is. Az már csak ráadás, hogy az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

barbarabalog

2020. június 24.

Szuper az illata, nagyon tetszik a kiszerelés is.
Állagra jó, a bőröm hamar beszívja és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Szuper az illata, nagyon tetszik a kiszerelés is.
Állagra jó, a bőröm hamar beszívja és jól hidratál.

Kremcica

2019. január 15.

Állaga és hatása csodálatos, finom puha bababőrt csinál. DE a szagát nem tudom elviselni. Már az első alkalom után legszívesebben lemostam volna magamról ezt a rémesen édes égetett cukor szagot. Nem is értem miért adtak a shea vajhoz ennyire erőteljes és megosztó illatot. Kénytelen vagyok lábkrémként elhasználni, mert ha feljebb használom a testemen aznap este nem lesz nyugodt alvás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

KarolinaLina

2018. december 21.

Hatása szuper, de nem fogom újra venni. Az illata elviselhetetlenül erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Hatása szuper, de nem fogom újra venni. Az illata elviselhetetlenül erős.

bigee

2018. október 29.

Nem csak én hanem a párom is imádja ezt a kis testvajat, az illata isteni, nagyon jól hidratál és kellemes komfortos érzetet kelt a használata. Öröm vele kenegetni a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

bulunsky

2018. október 4.

Nagyon szuper, csak rettentően gyorsan fogy, azonnal beszippantja a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon szuper, csak rettentően gyorsan fogy, azonnal beszippantja a bőröm!

Bea9

2018. augusztus 8.

Hideg időben egy nagyon jó testvaj. Jól ápolja a bőrt, nekem nem szívódott be gyorsan a bőrömbe, pedig száraz a bőröm a testemen, így én éjszakára használtam. Meleg időben pedig sajnos nem mertem használni, mivel egy-kettő használat után azt tapasztaltam, hogy nem itta be a bőröm. Az illata és az állaga nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

busaildiko

2018. július 25.

Imádtam! Iszonyat jó állaga van, az illatát is nagyon szerettem! Hideg száraz időben nagyon jól tud esni a bőrnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sophiie

2018. július 13.

Sűrű, testes állaga van. Télen kifejezetten szerettem, jól hidratál. Az illata nem rossz, de olyan semmit mondó. Sok termék van a tégelyben, melynek a csomagolása szerintem nagyon jópofa :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Patricica11

2018. március 31.

Nagyon karakteres illata van, így nem meglepő hogy ennyire megosztó. Én is azok táborát erősítem akik szerint isteni karamellás, ráadásul hosszantartó illata van. Shea vajhoz méltán pihe-puha lesz tőle a bőröm. Mindent tud amit elvárok tőle, az illat pedig annyira szuper hogy a termékcsaládból mást is szívesen kipróbálnék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1