Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Simítja és hidratálja a száraz bőrt, puhábbá és ragyogóbbá varázsolja kezeit és lábait az éjszaka folyamán. A tavirózsa és a gyapot rendkívül jól hidratáják, nyugtatják és simítját a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Maniac

2021. január 23.

Az illata finom parfümös, a hatása elmegy, viszont ami zavart benne, hogy hagyott egy viaszos réteget a bőrön, ami reggelre sem szívódott fel, így utána sem szandált, sem papucsot nem lehetett felvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

hdora87

2016. július 8.

Hát, elég érdekes volt a vásárlás. Mivel imádom Egyiptomot, megláttam,és kellett. :)
Vigyázni kell vele, hogy megfelelő mennyiséget vigyen fel az ember,de nagyon jól hidratál.
Én akkor szoktam használni,ha nagyon ki van száradva a kezem vagy a lábam. :)
Az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Én akkor szoktam használni,ha nagyon ki van száradva a kezem vagy a lábam. :)
Az illatát imádom.

hatiay89

2016. január 8.

Lábra kiváló, télen, zokniban, éjszakára, mert egyébként rettenetesen zsíros, ragad tőle az ember keze. A lábon minden esetre segít, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

baba_girl_16

2016. január 4.

Nagyon régóta nem látok már ilyet a katalógusban, remélem lesz még valamikor, mert az egyik legjobb kézkrémem volt. Tényleg nagyon jó puhává varázsolja a kezeket és a lábakat, ráadásul az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

wiky93

2016. január 2.

Finom az illata, sűrű az állaga és jól hidratál. Mivel bevált kézkrémem van, főként a lábamra használom, még nem csalódtam benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

adrikovi

2015. május 22.

Nem nagyon szeretem, mert a kezemen lassan szívódik fel és ragacsos érzetet hagy maga után. A lábam puhább lesz tőle, de mivel ezt is a kezemmel viszem fel utána egyből lemosom róla. Így nem sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

boni04

2015. május 13.

Ajándékba kaptam, egyszerűen csodakrém! Mivel nagyon száraz a kezem, én nappal is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

macspamacs

2015. március 24.

Nagyon jó krém, szerencsére van még belőle utánpótlás, mert már nem forgalmazza az Avon. Állaga sűrű, az illata rendkívül jó. Általában pedikűrözés után szoktam használni a lábamon: alvás előtt bekrémezem a lábfejeimet, majd zoknit húzok rájuk éjszakára. A hatás fantasztikus, finom puha lábakat varázsol! Kézkrémként is lenyűgöző, csodákat művel az állandóan kiszáradt kezeimmel. Az árát maximálisan megérte, remélem még viszontláthatom a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

trisztan

2015. március 12.

Kellemes az illata, gazdag, sűrű krém. Én kézkrémként használom, de csak estére szabad, mert nehezen szívódik be, és marad egy olajos érzet utána, de valóban jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Berniii

2015. január 14.

Valami mennyei illata van, nem bírok betelni vele. Én minden este használok valamilyen lábápolót, váltogatom őket, így ápolt, hidratált lábam van mindig, de mégis úgy érzem, hogy ez is megfelelően végzi a dolgát. Nem mondom, hogy a legjobb hidratáló krém lábra, de pihe-puha lesz ezután is a lábam. :) Tetszik továbbá, hogy nem tubusos, hanem tégelyes a kiszerelése, na az illatáról meg már ne is beszéljünk. Egyértelmű 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.