Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2013. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Fiatalos külső és energia kínai fehér teával. Növeli a bőr ragyogását, és simábbá és rugalmasabbá varázsolja azt.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Szeretem az Avon fehér teás termékeit, kíméletesek és szép puha lesz tőle a bőr. Használtam már hatékonyabb terméket is, de ár-érték arányban abszolút megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

PollyPodliPotty

2015. február 6.

A kedvenc termékem. Nekem csodákat művel az arcommal. Reggel és este is használom, és látható a különbség... Nem tudok betelni vele, berendelek belőle, mert szerencsére újra kapható! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 29.

Szeretem a fehér tea termékcsaládot, de azért nem egy csodaszer ez a tonik. A kombinált bőrömön nekem egy filmréteg szerű fényes réteget hagy, ami nem zavaró, mert a száraz helyeken elmúlik a húzódás, de a zsíros részek kifejezetten hamar kifénylenek, még krém használata nélkül is. Este lefekvés előtt használva viszont tökéletesen megfelel jó alapot képez a krémhasználathoz. Nem esek tőle hanyatt de volt már rosszabb termék is a kezemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

puppi

2012. március 26.

Régen sok Avonos terméket kiprobáltam,de sosem voltam igazán megelégedve velük erre a tonikra viszont egyszerűen nem tudok rosszat mondani. Már a 3. flakonnal használom el belőle. Az illata kellemes én pl sminklemosásra használom pedig egyáltalán nem az lenne a célja viszont tökéletesen helyt áll. Szem környékén kicsit vigyázni kell vele,de ha valaki megfelelően használja a szemsminket is leviszi persze a szempillaspriállal már kicsit megküzd. És a legjobb,hogy nem hagy maga után ragacsos érzetet. Kifejezetten puha és "feszes" lesz az arcbőrőm. Körülbelül 1000 ft 150 ml és ahhoz képest,hogy napi szinten alkalmazom ráadásul nem is keveset nagyon sokáig elég tehát ár-arány értékben is verhetetlen szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract