Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

zonga

2020. január 31.

Én nagyon szerettem, rendszeresen használtam. Ahogy száradt, éreztem, hogy feszül a bőröm, aztán puha, finom lett tőle az arc. Könnyű volt felkenni, és elég jól le is jött. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

nicolekitti

2017. július 10.

Nekem lehúzta a szemöldökömet is, annyira hogy egy foltban a mai napig is hiányos, pedig nagyon igyekeztem nem bekenni azt is, de valahogyan ráfolyt.. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Frumus

2016. február 20.

Most próbáltam és tetszik. Szépen összeáll a maszk, nagyobb darabokban leszedegethető :D Utána tisztának és simának érzem a bőrt, úgy érzem össze is húzza :P elégedett vagyok vele. Az illata a többi avonoshoz képest szolíd, esélyes, hogy begyűjtöm a szett többi darabját is. Akciósan nagyon jó áron van, ár-érték arányban így szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

jetroh

2015. március 2.

Most új köntösben van, de a hatás ugyanaz.
Olyan puhává varázsolta az arcom, hogy hidratáló sem kellett utána. Ragyogó volt, energikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Most új köntösben van, de a hatás ugyanaz.

zdoreebaba

2014. január 16.

Hétvégén végre sikerült kipróbálnom ezt a csodás maszkot.
Már egyáltalán nem gyártják, viszont a tanácsadómnál volt egy felbontatlan darab, amit már régóta ki akartam próbálni. Megvettem, kipróbáltam és tetszett. A legviccesebb az benne, hogy olyan hatása lesz a bőrfelületen, mintha az hámlana. Teljesen ugyanolyan, mint az Avon Naturals családból az uborkás lehúzható arcmaszk.
Az illatával nem voltam teljesen kielégedve, mert nagyon erős alkoholos, amit a lehúzás után is érzek. Ettől eltekintve elég jónak bizonyult: leszedte a szennyeződéseket, megnyugtatta és simábbá varázsolta a fáradt bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Hétvégén végre sikerült kipróbálnom ezt a csodás maszkot.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract

Színezék. Narancssárga.