Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A görög tengerek kristálytiszta vize tengeri sóban és algákban gazdag, melyek nagyszerű hatással vannak a bőrre: feszesítik, frissítik és simábbá varázsolják. Az arcmaszk frissíti és tisztítja a bőrt.

Poptie

2017. április 9.

Igazi spa élmény, szuperfriss az illata, de tényleg lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Igazi spa élmény, szuperfriss az illata, de tényleg lassan szárad.

ALettah

2016. február 3.

Teljesen okés arcmaszk, nálam kellemes puhító, selymesítő hatása van. Tény, hogy rohadt lassan szárad, én felkenem, megnézek egy filmet és addigra lesz szépen lehúzható állapotban. Az illata is kellemes, és még jó darabig érzem a bőrömön. Nem csodaszer, de nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Kicsibabos

2016. január 13.

Kár, hogy már nem gyártják nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Kár, hogy már nem gyártják nekem nagyon bevált.

Captainblonde

2014. november 13.

Egyik kedvenc lehúzható pakolásom az AVON-tól. Szuperül megtisztítja az arcbőrt a szennyeződésektől, és még jó illata is van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

BeautyByCATherine

2014. október 13.

én nagyon szeretem ezt a terméket. Imádom az algákat benne :D az illata is nagyon kellemes, plyan tengeres, üde, friss :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Babooca

2013. április 19.

Nyáron rendeltem, használtam egyszer-kétszer, de az, h átlátszóra szárad eléggé megnehezítette a dolgomat :( ha nem mostam le épp lehúzás után meleg vízzel az arcom, reggelre a párnámon és a hajamban cuki kis fehér hártyák "éldegéltek", amit nehéz volt eltávolítani. Az algadarabok szvsz teljesen haszontalanok, néha úgy érzem magam, mintha fonnyadt virágszirmok lennének, egyáltalán nem érzem tőle azt a bizonyos spa érzést.. Talán ha nagyobbak lennének a darabok menne?! A hűsítését és az illatát viszont szerettem. Bár az illata elsőre erősen alkoholos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Langel

2013. április 5.

Nem éreztem semmi hatását. Az algák is benne egy helyre süllyedtek, így a végére már alig maradt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Mandi

2013. február 4.

Szerencsére akciósan vettem, mert a teljes árát nem éri meg, végül is egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

agi.greendaygirl

2013. február 3.

nem rossz kis maszk, de nekem nem csodaszer, tisztít és puhít, de tisztítás terén nekem a holt tengeri maszk hozta a leglátványosabb változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

kismadár

2013. január 20.

Jól tisztít, feszesít. Nekem egy picit kiszárad tőle a bőröm, de nem vészes, utána egy jó kis hidratáló pakolás, vagy krém, és már nincs is baj. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Algae Extract