Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LengyelB, az összetevőket feltöltötte: Plead, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Exfoliálja a bőr durvább részeit, energizálja és ragyogóvá teszi a bőrt.

ritaszeged

2018. október 3.

Nagyon szerettem, egész nyáron használtam. Mostanában fogyott el. Nem kifejezetten a bőrradírozó hatásáért használtam, mert szerintem arra vannak jobb termékek, hanem az elképesztő kellemes illatért és állagáért. Kicsit érdekesebbé és amolyan spa hangulatúvá tette a tusolásokat. Szerintem a bőrt is puhította és az illata is sokáig megmaradt a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nymphea

2018. július 25.

UP: Na igen! Továbbra is ő az igazi. Legjobb testradírom, az egész család imádja. Istenien radíroz, puhít. Olcsó és sokáig elég. A színe meg csak ráadás.

Mindenképpen hiánypótló terméknek tartom, mert rengeteg tessék-lássék, testradírnak titulált drogériás társával ellentétben, ez végre nem egy újabb átverés, amire csak parasztvakítás címmel ráadják a peeling jelzőt. Itt ez valóban radíroz, vannak benne finomabb, de egész durva szemcsék is. Illatra kicsit maszkulin, de nekem nagyon bejön, az állaga és a hatása is, puha bőrt eredményez, tényleg megszabadulva az elhalt hámsejtektől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Enne

2018. július 7.

Na ez!!! Ez aztán bőrradír! Nézegettem a katalógusban múlt hónapban, és feljöttem ide a véleményekért. Mivel Ti is pozitívan írtatok róla, megrendeltem. Szuperül teljesít, tökéletesek a szemcsék, a mennyiségük is, az illata és a színe is tetszik. A mennyiségével is elégedett vagyok. Ahh végre... megvan az instant bőrradírom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

creamer1119

2018. június 23.

Az illata kimondottan tetszik. És a használata után a bőröm jó puha. Megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

kremezo

2018. június 7.

Tényleg puhít, nekem az illata is bejött. Kicsit férfias inkább, de tetszik. Hatás szempontjából az egyik legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Lolychan

2018. június 2.

Heti 1x használom. Kellemes illatú, a szemcséi nem durvák, élmény vele radírozni. :) Sokáig elég. :) Én szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

szivecske

2018. április 25.

Finom illata van, tetszik, hogy habzik, puha a bőr utána... ami nem jön be, az a szemcsék állaga, az nagyon fura, nagyon mű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Kucika

2018. április 25.

Nekem eddig is beváltak az avonos bőrradírok, ez is jól teljesít nálam 😊

Nekem eddig is beváltak az avonos bőrradírok, ez is jól teljesít nálam 😊

Kremcica

2018. április 6.

Nagyon bejön ez a testradír! Eleve a tubusa is tetszetős, de a hatása egyenesen csodás. Radíroz, de nem karcol mellette pedig mintha ápolná is a bőrömet mert olyan puha lesz minden alkalommal hogy az eszméletlen. Az illata nagyon unisex, vizes-algás (vagy mondhatnám tenger) illatú nekem pl tetszik. Én is a holt-tengeri testradírhoz tudnám hasonlítani sűrűségében, de talán még illatban is ami amúgy kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

spavanilly

2018. március 6.

Végre nem egy radírozós tusfürdő, hanem egy IGAZI testradír az AVON-tól! (Kivételt képez a szortimentből a Perfect. Puryf. Holt- tengeres radír, ami szintén nagyon jó).
Bizarrul kissé olajkékre hajazó a színe, és rengeteg apró szemcsét tartalmaz.
Nagyon sűrű állagú, kevés mennyiség fogy egyszerre.
Praktikus a tubusos kiszerelés, ízléses a csomagolás.
Az illata nagyon friss, tiszta, uniszexnek mondanám. Fürdés után is megmarad a bőrön.
Remek darab egy kis wellness- tusoláshoz, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Bizarrul kissé olajkékre hajazó a színe, és rengeteg apró szemcsét tartalmaz.
Nagyon sűrű állagú, kevés mennyiség fogy egyszerre.
Praktikus a tubusos kiszerelés, ízléses a csomagolás.
Remek darab egy kis wellness- tusoláshoz, csak ajánlani tudom.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.