Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: Kapat8, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Lehúzható, bőrsimító arcmaszk természetes algadarabkákkal, kíméletes formulában.

• eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket
  • segít összehúzni a pórusokat
  • simítja a bőrt, segít javítani annak textúráját

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 600 , Eladó: qlisacl
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyesen Pécs-Kertvárosban vehető át. A vevő terhére posta/foxpost megoldható, banki átutalást követően.
Avon PS Planet Spa Greek Seas Görög Tengeri Bőrsimító Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

AncsiXoXo

2021. április 9.

Az illata kellemes, állaga ragacsos. De sztem nem olyan tápláló, sajnos nem érzem azt, hogy sokkalpuhabb es hidratáltabb lenne a bőröm utánna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Celaena

2021. április 4.

Az egyik olyan Avon termék, ami kivételesen bevált. Az illata jó, a bőröm pedig puhább a használata után, ráadásul a hínár darabok is tetszenek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

floracska6

2020. november 5.

Nem kedvelem túlságosan az Avon termékeket de imádom a lehuzhato maszkokat így gondoltam kiprobalom ezt. Az illata nagyon szuper de ahogy már mások is említettek nehéz kinyomni a tubusbol, én le szoktam tekerni a fejét a tubinak.
Jó érzésű utána a bőröm de sok változást nem észleltem mikor használtam. Olyan elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

messin

2020. június 14.

Szerencsés aki ki tudja nyerni a flakonból, én ugyanis nem bírtam kiimádkozni belőle, az alga darabok fennakadnak és elzárják a lyukat. Szóval használat nélkül vágtam ki a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

anillam

2020. május 30.

Nekem nagyon bevált, szép kisimult lesz az arcom tőle. Már több hónapja használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

johannah

2020. január 28.

Számomra ennek a terméknek nem volt se észrevehető negatív se észrevehető pozitív hatása. Nem ártott a bőrömnek és talán egy picit puhább is lett a termék használata után, de ilyen csekély hatás miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

pcsengi99

2020. január 22.

Az illata valami borzalom, szerencsere konnyen lehuzhato es jol tisztit. Nalam ujravevos termek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Rean519

2020. január 22.

Száradás után könnyen lehúzható, viszont száradás közben az alkohol miatt irritálja a szemet. Valamennyire puhítja és picit hidratálja a bőröm, de nagy csodát nem tesz. Elhasználom, mert nem annyira rossza termék, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Aquariusgirl

2020. január 5.

Lehúzható maszk mániás vagyok, ilyet is vettem.
Nem egyszerű felkenni, mert olyan alkoholos, hogy nem tudom nyitva tartani a szemem, becsukott szemmel meg ugye, nem megy........
Na, mindengy valahogy megoldom. (Az alga darabok egyébként időnként eltömik a tubus nyílását....) Nagy bizsergés (gondolom az alkohol miatt), meg hűsítés közepette kezd "kötni". Ha elég türelmes vagyok vele, akkor tényleg le lehet húzni egyben az egészet. Puhább lesz a bőröm tőle, hétköznapra néha jó, de összességében nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Lehúzható maszk mániás vagyok, ilyet is vettem.

SoLy

2019. november 2.

Könnyen kenhető, vizes máz, ami gyorsan szárad és jópár hónap használatra elég. A száradás után könnyen el is távolítható és az arc puha lesz tőle, viszont az a tömény alkohol szag, ami áradt belőle, az nem igazán pozitív. Érzékenyebb szeműek vigyázzanak a szemkörnyékre kenéskor. Akit utóbbi nem zavar, annak egy kellemes kis mindennapokra való lightos arcmaszk lehet, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Algae Extract