KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: Kapat8, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

Lehúzható, bőrsimító arcmaszk természetes algadarabkákkal, kíméletes formulában.

• eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket
  • segít összehúzni a pórusokat
  • simítja a bőrt, segít javítani annak textúráját

Ár: 1499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

exhocmomento

2018. augusztus 30.

Ez is egy tudatlan mellényúlásom az azelőtti időkből, hogy olvastam volna a helyes bőrápolásról. :( Ez a sok algaság, meg a tengeri só mind király összetevők, de hát mit érnek a második helyen ékeskedő denat. alkohol mellett? Semmit.
Az elhalt hámsejteket leszedő mivolta sem egy különösebben wow dolog. Le lehet húzni viszonylag egyben, de it's been said and done, meg itt a vége fuss el véle.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nitus90

2018. július 20.

Igazából nagy csodát nem vártam tőle. Felkenéskor néha csíp, de ez hamar elmúlik. Ha teljesen megszáradt szépen lelehet húzni. A bőröm picit puhább lesz tőle, de semmi extra.

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Hajni05

2018. július 3.

Valamennyit puhitja a bőrt de nem veszem újra.

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Valamennyit puhitja a bőrt de nem veszem újra.

TimyeK

2018. június 24.

Részemről a kukában landolt. Igen odaadhattam volna valakinek, de nem akartam senkinek se ártani vele. Ugyanis, amikor felkentem tömény alhokol szag csapott meg, ezután néztem, hogy az összetevők között az élen jár. Hatása számomra nem volt egy "hűha", és az összetevők miatt nem is részletezném sokáig.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

bogyoesbaboca

2018. május 9.

Friss illata van szeretem aranylag hamar megszarad es egyben lejon.szuper hogy nem kell darabokban szedegetni.fincsi puha lesz tole az arcom

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Banszky

2018. április 24.

Isteni,friss illata van és csodásan radíroz. Puhítja a bőrt és sokkal tisztábbnak érzem magam tőle. Újravevős,akárcsak a többi Avon Planet spa testradír!

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Finom, friss illata van. Hamar megszárad és nem pirosodik ki a bőrőm a lehúzása után sem. Használata után puhábbnak érzem a bőrömet. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nehéz kinyomni a tubusból. Összeségében én meg vagyok vele elégedve. Ráadásul akciósan sikerült megrendelnem, így mégjobban megérte beszereznem.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

LengyelB

2018. április 12.

Egy átlagos maszknak mondanám. Hidratáltabbnak tűnik tőle a bőröm, igaz én zsíros bőrű vagyok, lehet normál/száraz bőrre már kevés lenne. Pozitívum, hogy nem pattanás és mitesszerképző, a bőrömet sem irritálta. Ahogyan többen írták már előttem meglepően könnyen el lehet távolítani.
UPDATE: fel kell, hogy pontozzam, többszöri használatot követően kezdem megszeretni :)!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

syrin

2018. április 4.

Találkoztam már olyan maszkkal, amit sokkal nehezebb volt lehúzni, ahhoz képest ez csak simogatás - ez önmagában nem lenne rossz, mert így kellemesebb használni. Nem tudom eldönteni, hogy azért olyan, amilyen, mert kíméletes, vagy azért, mert nem túl hatásos. Hajlok az utóbbi felé. Mindenképpen pozitívum, hogy nagyjából egyben lejön, és a termék értékéhez ugyan nem ad hozzá, de nagyon tetszik a tubus színe. Ha elfogy, másik maszkot próbálok ki az AVON-tól (már be is szereztem).

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Eszteerke

2018. április 1.

Nagyon jó illata van :) Viszont én nem igazán érzek semmilyen hatását, talán egy kicsit tisztább és puhább az arcbőröm tőle, de semmi mást nem vettem észre. Én is észrevettem a termékben a kemény darabkákat, először csodalkoztam, hogy mik lehetnek azok, de aztán a véleményekben olvastam, hogy algadarabkák 😀 Nekem személy szerint nem tetszenek, nagyon kemények, még csak szét sem lehet masszírozni őket. Elég vastag rétegben kell felvinni, hogy utána a megszáradás után normalisan le lehessen húzni a bőrről. Elhasználom, de nem veszem újra😊

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Algae Extract