KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 1149 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: Kapat8, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 1149 Ft

Lehúzható, bőrsimító arcmaszk természetes algadarabkákkal, kíméletes formulában.

• eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket
  • segít összehúzni a pórusokat
  • simítja a bőrt, segít javítani annak textúráját

Ár: 1149 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

HenriettaDalma

2018. április 14.

Finom, friss illata van. Hamar megszárad és nem pirosodik ki a bőrőm a lehúzása után sem. Használata után puhábbnak érzem a bőrömet. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nehéz kinyomni a tubusból. Összeségében én meg vagyok vele elégedve. Ráadásul akciósan sikerült megrendelnem, így mégjobban megérte beszereznem.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

LengyelB

2018. április 12.

Egy átlagos maszknak mondanám. Hidratáltabbnak tűnik tőle a bőröm, igaz én zsíros bőrű vagyok, lehet normál/száraz bőrre már kevés lenne. Pozitívum, hogy nem pattanás és mitesszerképző, a bőrömet sem irritálta. Ahogyan többen írták már előttem meglepően könnyen el lehet távolítani.
UPDATE: fel kell, hogy pontozzam, többszöri használatot követően kezdem megszeretni :)!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

syrin

2018. április 4.

Találkoztam már olyan maszkkal, amit sokkal nehezebb volt lehúzni, ahhoz képest ez csak simogatás - ez önmagában nem lenne rossz, mert így kellemesebb használni. Nem tudom eldönteni, hogy azért olyan, amilyen, mert kíméletes, vagy azért, mert nem túl hatásos. Hajlok az utóbbi felé. Mindenképpen pozitívum, hogy nagyjából egyben lejön, és a termék értékéhez ugyan nem ad hozzá, de nagyon tetszik a tubus színe. Ha elfogy, másik maszkot próbálok ki az AVON-tól (már be is szereztem).

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Eszteerke

2018. április 1.

Nagyon jó illata van :) Viszont én nem igazán érzek semmilyen hatását, talán egy kicsit tisztább és puhább az arcbőröm tőle, de semmi mást nem vettem észre. Én is észrevettem a termékben a kemény darabkákat, először csodalkoztam, hogy mik lehetnek azok, de aztán a véleményekben olvastam, hogy algadarabkák 😀 Nekem személy szerint nem tetszenek, nagyon kemények, még csak szét sem lehet masszírozni őket. Elég vastag rétegben kell felvinni, hogy utána a megszáradás után normalisan le lehessen húzni a bőrről. Elhasználom, de nem veszem újra😊

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Era012

2018. március 31.

Tapasztalatom szerint elég vékony rétegben felkenni. Én 20 percig hagyom fent, utána szinte egyben lehúzható, maradéktalanul. Szépen teszi a dolgát. Nagyon tiszta érzetet ad a bőrömnek használat után és még a párom is folyton mondogatja, hogy milyen jó puha az arcbőröm. Én tuti újra fogom venni. :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

pattelin

2018. március 23.

Jujj, nagyon jó ez a maszk! Még csak néhányszor használtam, de abszolut bevállt! Amúgy is szeretem a Planet Spa termékeket és most sem csalódtam! Abszolut az én bőrömre találták ki! Felfrissíti és puhává varázsolja a bőrömet, láthatóan összehúzza a pórusokat, még az apróbb ráncokat is elhalványította! 15 perc után szedtem le, mert akkor már száraz volt és szépen, majdnem egyben le tudtam húzni az arcomról. Pattanásokat nem okozott, remélem ezután sem fog! Illata inkább semleges, de számomra ez pozitívum! Az ára most akciósan csak 600,- Ft volt! Megéri! :)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Inezke

2018. március 19.

Nagyon jó illata van és könnyen lehúzható, viszont az én zsíros bőrömnek nem éppen a megfelelőbb. Használata után fényesebb lesz az arcom.

Inezke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Daisyyy

2018. március 16.

Kellemes kis arcmaszk, viszonylag hamar szárad és szerencsére könnyen lehúzható a megszáradt maszk. A hatása közepes, már annak is lehet örülni, ha nem árt és nem szárít egy ilyen maszk. Szépen megtisztította a bőröm, de utána azért alaposan hidratálni kellett.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

DayanaComplow

2018. március 15.

Az újságban a mintán az illata nagyon tetszett, ezért szereztem be. Azt reméltem, h kék lesz mint a bőrradír változata, ahogy láttam a képen. Meglepően tapasztaltam, hogy alga darabkák vannak benne, ami nekem nagyon nem tetszik. Azért esett rá a választásom, mert szeretem a lehúzható maszkokat, és a kaviáros változatért odavagyok. Nem ájultam el a hatásától sem, de kinézteben (az alga darabok kontra kis arany csillámok) a kaviários messze jobban tetszett. Az illata kb ugyan az. Elhasználom, de nem veszem újra.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

ruszkair90

2018. március 10.

Valóban hatásos <3 azt hiszem amíg akciós a hónapban tuti beszerzek még egy darabot legalább.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Algae Extract