Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

A hidratáló, nedvességmegkötő szemkörnyékápoló gél algakivonattal, könnyed, áttetsző formulában táplálja a bőrt.

• hidratálja a szemkörnyék bőrét
  • simábbá varázsolja a bőrt és halványítja a sötét karikákat
  • kipihentnek és fiatalosabb külsejűnek mutatja a bőrt

Ár: 300 , Eladó: Vicus7
Állapot: pár alkalmat használt, Helyszín: --, fizetés: --
Frana88

2020. február 20.

Jól eső érzést kelt, kicsit hűsítő mikor felkenem. Hatását nem nagyon vettem észre de ennyi pénzért szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

PattiiT

2020. január 5.

Reggelente hűsített és minimálisan hidratált! Elég sok termék van a tubusban, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Vica23

2019. november 30.

Tini koromban semmi bőr problémám nem volt, a fáradtság nyomok egy alvással eltűntek. Ezért az újdonság erejével hatott, mikor 23 éves korom környékén rájöttem, hogy valamit kezdeni kell az arcommal, mert az egyetemi hajtás komoly nyomokat hagy a szemem környéken és sajnos nem tálaltam olyan készítményt ezelőtt ami igazan hatott volna. Nem rég tálaltam rá és nekem nagyon bevált! Pár nap alatt szinte teljesen eltüntette a sötét karikákat és a szem alatti karikákat, ami utóbbiakat évek óta nem sikerült igazán... Jah, és csak reggelente használom! Újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

FurcsaKavics

2019. november 22.

Csodákat nem tesz, de nem is ígér. Illata szerencsére kb nincs avagy nagyon minimális. Pozitív észrevételeim: kevés kell belőle, valóban hidratál, avagy sokáig puha lesz tőle a szemkörnyék, nem okoz irritációt, nem csíp, továbbá magamon azt vettem észre, mintha hűsítő hatása lenne, ami egy egész napos monitor előtti melózás után igazán üdítő tud lenni. Ránctalanítani nem fog és a pandamaci szemek is maradnak, de ennyi pénzért ez egy nagyon jó kis krém. Bármikor újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

HarmatosHajnal

2019. október 19.

Nekem nagyon nem vált be. Húzódott tőle a bőröm, akármilyen vékonyan próbáltam feltenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

Liara0826

2019. április 25.

Nekem nagyon tetszik pedig nem vagyok nagy Avonos. Akciósan nem olyan vészes az ára és nekem látszódik az eredmény. Tudom még fiatal vagyok de apukám szarkalábait örököltem és hosszabb fárasztó napok után eléggé rossz a látvány. Ritkán is szoktam használni, ne szokjon hozzá a bőrőm de nekem használ. Az összetevőit eddig nem is láttam de kellemesen csalódtam. Én ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

bolondaviki

2019. április 9.

Nem nagyon értem ezt a krémet, semmit nem csinál, de legalább jó érzés felkenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Briluca

2019. április 7.

Már a másodikat használom ,de nem igazán történik semmi . Mivel a szememet kb napi szinten sminkelem ezért használom ,de nem nagyon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Ramona01

2018. november 25.

Kicsit hidratáltabb a szemkörnyékem tőle, de ennyi. Azért kap 4 csillagot, mert ennek ellenére szeretem használni. Jó az állaga, gyorsan beszívódik és kellemes érzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Eszteerke

2018. október 15.

Véleményem szerint semmi haszna, de jó az illata és valóban nem irritál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Véleményem szerint semmi haszna, de jó az illata és valóban nem irritál :)

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak