Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

A hidratáló, nedvességmegkötő szemkörnyékápoló gél algakivonattal, könnyed, áttetsző formulában táplálja a bőrt.

• hidratálja a szemkörnyék bőrét
  • simábbá varázsolja a bőrt és halványítja a sötét karikákat
  • kipihentnek és fiatalosabb külsejűnek mutatja a bőrt

Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Ár: 500 + posta vagy foxpost , Eladó: kencecica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost
HarmatosHajnal

2019. május 24.

Nekem nagyon nem vált be. Húzódott tőle a bőröm, akármilyen vékonyan próbáltam feltenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Liara0826

2019. április 25.

Nekem nagyon tetszik pedig nem vagyok nagy Avonos. Akciósan nem olyan vészes az ára és nekem látszódik az eredmény. Tudom még fiatal vagyok de apukám szarkalábait örököltem és hosszabb fárasztó napok után eléggé rossz a látvány. Ritkán is szoktam használni, ne szokjon hozzá a bőrőm de nekem használ. Az összetevőit eddig nem is láttam de kellemesen csalódtam. Én ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

bolondaviki

2019. április 9.

Nem nagyon értem ezt a krémet, semmit nem csinál, de legalább jó érzés felkenni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Briluca

2019. április 7.

Már a másodikat használom ,de nem igazán történik semmi . Mivel a szememet kb napi szinten sminkelem ezért használom ,de nem nagyon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Ramona01

2018. november 25.

Kicsit hidratáltabb a szemkörnyékem tőle, de ennyi. Azért kap 4 csillagot, mert ennek ellenére szeretem használni. Jó az állaga, gyorsan beszívódik és kellemes érzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Eszteerke

2018. október 15.

Véleményem szerint semmi haszna, de jó az illata és valóban nem irritál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Véleményem szerint semmi haszna, de jó az illata és valóban nem irritál :)

Lovemyhair

2018. október 5.

Nagyon jó termék. Hidratál, puha selymes lesz tőle a szemkörnyékem, nem irritál. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

szabina357

2018. július 23.

Nekem nagyobn bejön ez a termék. Rendkívül vízhiányos a bőröm és érzékeny. Sok egyéb drágább termékkel ellentétben ez egyáltalán nem irritál és szépen feltölti a vízhiány miatt kialakult apró ráncokat, pedig csak este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

chupachups

2018. június 11.

Elég gyorsan beszívódik, inkább estére használom így reggelre valamivel jobb a helyzet mint elötte:D próbáltam már reggel is viszont sajnos nem enyhített egyből a karikákon, nem a legjobb csodaszer de tény, hogy segít egy kicsit:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Monika195

2018. június 7.

Nem csíp, nem irritál,pedig hajlamos vagyok belekenni😂 Illata kellemes, gyorsan beszívódik, a szemem környékével nekem nem volt problémám inkább megelőzésképpen vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak