Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Tedd simábbá és hidratáltabbá bőrödet ezzel a nedvességmegkötő gél állagú testápolóval. Gyorsan beszívódó formulája algakivonatot tartalmaz, amely segít, hogy a bőr varázslatosan puhává és simábbá váljon.

Ár: 900 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom
marysidehouse95

2019. június 30.

Meg kell hagyni, hogy pozitívat csalódtam ebben a termékben, mikor elkezdtem nem testápolónak használni.
Testápolóként nekem semennyire nem vált be, ennél zsírosabb krémeket szeretek használni mint pl a Care termékcsalád testápolói, vagy a Planet Spa testvajai.
Viszont amióta az arcomon használom primer helyett az alapozó alá, imádom. Az illata is kellemes, és lehet picit ragadós az állaga, de sminkelés alá pont jó. Ha ráteszem az alapozót nem kezd el csomósodni. Ez főleg nyáron előnyös, mikor a hidratálóra még napkrémet is használ az ember az alapozója alá.

Szemkörnyékén ne használjátok, mert picit hűsít, és ott nem kellemes, de amúgy teljesen arcbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

bmerci

2019. május 29.

Nagyon jól hűsít, de egyáltalán nincs testápoló hatása... Ragadós marad a bőröm utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

KaradyAnn

2018. szeptember 6.

A hagyományos testápolók használata után még este a zuhanyzáskor is érzem, hogy megállnak a bőrömön egy plusz rétegként. Ezért próbálkozom a gélesebb formulákkal. De ez nagyon nem jött be. Igaz, hogy szépen beszívódik, szinte azonnal, DE. Felkentem reggel és délután vettem észre, hogy a lábamat olyan szinten kiszárította, mintha lecsiszoltam volna dörzspapírral. Nem próbálkozom vele többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Daisyyy

2018. április 29.

Hűsítő, gél állagú testápoló, csak az a baj, hogy nagyon ragad utána a bőr még sokáig és az illata nagyon alkoholos, olyan semmilyen. Kicsit jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

LengyelB

2018. március 23.

Tavasszal és nyáron én kimondottan a gél állagú testápolók híve vagyok, így egyből felkeltette az érdeklődésemet. Illata különleges, nyugtató (akárcsak a többi Planet Spa terméknek :) ). Könnyen beszívódik a bőrömbe, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Ár/érték aránya "csúcsszuper" :). Teszi a dolgát, én teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

spavanilly

2018. március 15.

Ugyanazt a friss, tiszta illatot hozza, mint a testradír tesója.
Könnyen használható, nem hagy ragacsos utóérzetet.
Akinek extra száraz bőre van, annak csak alkalmi használatát javaslom, mert a benne lévő alkohol miatt az én száraz bőrömet sem hidratálja hosszútávon.
Frissítő hatása és jó illata miatt szívesen használom ( a testradír után).
Borotválkozás után is bevált, nem csíp és nem tömíti el a pórusokat.
Nem csodaszer, de megkapja a max. csillagot tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Ugyanazt a friss, tiszta illatot hozza, mint a testradír tesója.
Könnyen használható, nem hagy ragacsos utóérzetet.
Frissítő hatása és jó illata miatt szívesen használom ( a testradír után).
Borotválkozás után is bevált, nem csíp és nem tömíti el a pórusokat.
Nem csodaszer, de megkapja a max. csillagot tőlem.

fdorottya

2018. március 13.

Hát nem sok reményt fűztem hozzá mivel Avon. Nem kedvelem az Avonos termékeket mind hasztalan. Kaptam egy ilyent ajándékba, így gondoltam kipróbálom. Igazi nyári testápoló. Könnyű gél állagú. Még nem szívódik be addig kicsit ragacsos. Illata kellemes, de gyorsan elillan. Hidratálása télre kevés lenne, de tavasztól őszig elég. Nem mondom azt, hogy beleszerettem, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Tyler32

2018. február 25.

Korabban mar forgalmazta az Avon, akkor talan az illata miatt hasznaltam, de a hatasatol nem voltam elajulva.Orulok hogy most ujjra bedobtak a forgalomba 😀 Es fejlesztettek is rajta.Az a bajom a testapolokkal hogy zsiros erzest hagy a boromon es pont ott nem hidratal ahol kell. 😐😕 Ezt a gel formulat viszont nekem talaltak ki 😀 Nem kell sok belole , Hamar beszivodik es selymesse teszi a borom 😍 Az illata meg mindig finom. Szolariumozas utan nyugtatja a borom.Csillagos 5 os, ujjra fogom vasarolni ot!!! 😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

angimay

2018. február 24.

Hamar beszívódik, az illata is jó. Talán a melegebb időben még jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Hamar beszívódik, az illata is jó. Talán a melegebb időben még jobb lesz.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Algae Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.