Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: betteez, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Fedezd fel a hidratáló és regeneráló rituálét mediterrán olívaolajjal, mely gondját viseli bőrödnek! Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, friss és egészségesebb érzetet ad a bőrnek, valamint selymesen sima és puha tapintásúvá varázsolja a bőrt."

Kuma

2020. június 18.

Nagyon imádom ezt a terméket. Már többször is újravettem. Nekem nagyon bevált. Jó az állaga és kellemes az illata is. Kipróbaltam már pár testradírt és mindig a szemcsékkel voltak bajaim, ennek viszont tökéletes, jó a méretük, nem túl dúrvák mégis kellően dörzsölnek. Heti egy-két használat nekem elég hogy tartósan hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Eszteerke

2019. május 9.

Imádom az egész termékcsaládot, szinte már mindegyik termék megvan belőle, testradírt viszont még egyáltalán nem használtam, így gondoltam megrendelem. Hát nem volt rossz döntés😍 Nagyon fincsi az illata, tökéletes a radírozó hatása, az egész testemről eltávolította az elhalt hámsejteket. Nincsenek benne durva szemcsék de mégis kellően radíroz. Tetszik az állaga, kevés is elég belőle szóval szerintem sokáig is fog tartani. De ha elfogy mindenképpen újravevős😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Bonzee

2018. július 27.

Ahogyan a fantasztikusan maszatoló iszaposból, ebből is folyamatosan tartok egyet otthon már hosszú évek óta, és szimultán használom a kettőt. Imádom ugyan, de az utóbbi időben mégis a heti egyszeri használatukra álltam rá.
Nyáron kifejezetten napozós napok előtti, szoláriumos időszakban szolinapot megelőző este szoktam lesikálni vele magam, mert észrevettem, hogy így sokkal szebben és egyenletesebben barnulok. Gondolom, a "mennyei hidratálás" és a felesleges felhám eltávolítása esemény előtt sokat lendít a hatékonyságon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Asztraia

2018. március 28.

Az illata nekem annyira nem tetszik, viszont radírozó hatása rendben van és kevés is elég belőle. Nem nagyon rajongok az Avon termékeiért - mindig ráfáztam velük -, de ez a radír kifejezetten jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

zonga

2017. november 19.

Nekem eddig ez a legjobb testradírom. Az egész Heavenly Hydration termékcsaládot szeretem, most beruháztam a testradírjára is, és nem bántam meg. Az illatát én nagyon szeretem, tetszik az állaga is, és sokkal jobban radíroz, mint pl. más termékei az Avonnak. Mivel elég nagy kiszerelés, és kevés kell belőle, sokáig elég. Akciósan véve pláne megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 19.

fuge7

2017. szeptember 17.

Egész jól radíroz, az illata nagyon finom!
Negatívum: hidratál ugyan, de 1-2 nap múlva ismét szárazzá válik a bőröm.
Nem csodaszer, de egy jó termék, alapvetően meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Egész jól radíroz, az illata nagyon finom!
Negatívum: hidratál ugyan, de 1-2 nap múlva ismét szárazzá válik a bőröm.
Nem csodaszer, de egy jó termék, alapvetően meg vagyok vele elégedve.

Banszky

2016. november 11.

Imádtam az illatát,sűrű szemcsés ,jól radíroz és nagy kiszerelés,sokáig elég lesz mert nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

szivecske

2016. június 16.

Örültem, hogy elfogyott, nem igazán voltam oda érte... se az illata nem tetszett különösebben, se az állaga, se a hatása.. a radírozó gyöngyök szintetikusak benne, ami engem nagyon zavart ennél a testradírnál, amúgy nem szokott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Fevi

2016. május 27.

Ez az első Avonos testradír amit kipróbáltam. Eddig nagyon tetszik az állaga, fincsi az illata és nagyon jól is radíroz. Nem szárítja ki a bőröm, nincs utána az a húzódó érzés, valóban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Dalmicica

2015. november 12.

Isteni illat, szuperül radíroz. Használat után nincs húzódó érzés a bőrön. Sőt...hidratál is. Nagy mennyiség. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.