Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrt puhává, rugalmassá és bársonyosan simává varázsolja. A gojibogyó antioxidáns tulajdonságát évszázadok óta használják a Távol-Keleten.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Szerettem az illatát. A tusfürdőben hasznát vettem a bogyóknak, itt nem. De az idegesítő flakon itt még idegesítőbb volt, mint a tusfürdőnél. Vagy túl kevés vagy túl sok jött ki belőle, emiatt jóval hamarabb fogyott el a tusfürdőnél. Utána a tusfürdőhöz mást használtam. Nem jutott eszembe se, hogy újravegyem. :D De egyszer jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

szeliger

2015. július 14.

A gojibogyós tusfürdő után elengedhetetlen a testápoló, ezt használtam. Ugyan már pár hónapja állt a szekrényben, de ellenőriztem, még nem járt le. A kence nagyon nehezen szedhető ki a flakonból, alapból fejjel lefelé tárolom, a kinyeréséhez a felpattinthatós tetejű kupakot inkább lecsavarom és egy nagyobb adagot kinyomok. Ha a kupak fent van, csak a bosszúság van, alig jön valami. Jellegzetes Avon szagot áraszt, az alapillata pont ilyen volt az olívás testápolónak is emlékeim szerint. A bogyók inkább idegesítőek, nehezen eldolgozhatóak, az elején volt olyan, hogy azt hittem, borotvával megvágtam egy pörsenést és abból szivárog a lábamon a vér. Hidratáló hatásban nem nagy szám, de az én bőröm extrém száraz, nálam sok testápoló megbukik a vizsgán.
Még kb. két napra való van belőle, nem fogok sírni utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Még kb. két napra való van belőle, nem fogok sírni utána.

melindae

2013. november 17.

Kellemes az illata, hamar felszívódik, az összetevők nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

Kellemes az illata, hamar felszívódik, az összetevők nem tetszenek.

agi.greendaygirl

2013. november 14.

nekem nagyon tetszik az illata, számomra nem túl erős. én nem is próbálkoztam, hogy a normál úton szedjem ki az erőd flakonból a krémet, hanem letekertem az adagolót és így már könnyebben jött belőle. Nagyon jól hidratál, kellemes, nem zavaró érzés. A bőröm nagyon jó puha és sima lett tőle, és a hatása sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

kalmaniki

2013. október 27.

Számomra túl intenzív volt az illata és a benne lévő golyócskák is zavartak, viszont jól hidratált és esztétikus a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

berka

2013. október 27.

Szeretem nagyon az illatát, de nem értem , hogy minek bele az a sok kis szemcse? Elvégre ez nem testradír. A tubusa az egyetlen amit utálok benne, mire ott tartasz , hogy elég sok fogyott belőle, alig lehet kinyomni belőle a krémet. De az illata miatt meg van bocsájtva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Azrail

2013. október 11.

Jó pár évvel ezelőtt lehetett kapni ezt először, akkor teljesen levett a lábamról, és utána évekre megszűnt, mikor megláttam a katalógusban nagyon megörültem, hogy kapható újra a kedvenc testápolóm. Vagy én emlékszem rosszul vagy akkoriban más volt a bőröm, de ez már nem az a testápoló volt amit én annak idején imádtam. Nem hidratál eléggé és az illata se olyan tartós mint régen. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

gerdus

2013. augusztus 31.

Nem volt rossz testápoló, a gyöngyök eleinte viccesek voltak, aztán meg már kezdtem unni, hogy percekig kell dörzsölgetnem ahhoz, hogy elolvadjanak, mondjuk lehet, hogy ez a bőröm miatt volt, mivel édesanyám száraz bőrén ez secperc alatt bekövetkezett. A tubusát én is katasztrófálisnak találtam, szinte össze se lehetett nyomni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Minnie92

2013. április 23.

Nagyon jó :) ugyanannyira, mint a tusfürdője!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon jó :) ugyanannyira, mint a tusfürdője!

shara88

2013. február 26.

hát nekem annyira nem jön be az illata, viszont szépen hidratál. jó sok szemcsével van ellátva, amik elolvadnak a bőr felszínén. ami nem tetszik benne az a tubus, amiben forgalmazzák, ugyanis alig lehet belőle kinyomni a krémet, kár, hogy nem találtak jobb megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.