Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Esztuci

2018. május 22.

Nagyjából mindegyik Avon által forgalmazott arctisztítót kipróbáltam. Ez sajnos nem volt a legjobb. Az egyetlen hatalmas előnye a pumpás kivitel. Olyan egynek elmegy, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

kovacszsofia0513

2016. december 9.

Nem igazán tisztította az arcomat, és nekem ez a krémszerű állaga sem tetszik. Sajnos csalódtam benne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

faatama

2015. október 14.

Ezt a terméket szettben vettem jó tanácsadó lévén. :) Az érdekesség, hogy mindegyik temékről más benyomásom van, Volt, ami nagyon bevált, de volt ami egyáltalán nem (a lehúzható maszk). Ezt olyan közepesre értékelném. Az illata és az állaga nagyon jó, nem szárít, tényleg kellemes. Viszont nem tisztít egyáltalán, és valljuk be, egy arctisztítótól ez elvárható lenne. Szóval igazából nem venném újra, de nem volt olyan érzésem, hogy wasted money, elhasználgattam egy másik tisztító után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Cu2tka-baba

2015. április 2.

Nem egy reggeli arctisztító, de estére második lépésnek tökéletes. 500 ft körül szoktam beszerezni és szeretem az állagát és az illatát is. Ezen kívül praktikus az adagolója , de egy sima krémes arclemosó. Már többször megvettem és fogom is még szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Olív

2014. június 14.

Ajándékba kaptam, egyáltalán nem tetszik! Sem az illata, sem a hatása. A lábam leborotválásához fogom elhasználni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

l.reka2000

2013. december 30.

Nekem szinte semmit nem használt jobban szeretem a radírozós krémeket nekem nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

tamasbobe47

2013. november 19.

Szerintem nagyon jó, az első planet spa arctisztítóm :) reggel szoktam használni, nagyon jó krémes, nekem inkább szárazabb a bőröm és teljesen megfelelő. Sminklemosásra nem használtam, de szerintem arra nem alkalmas. Az illata nem nagy szám, de nem is az a lényeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Pindusz

2013. szeptember 28.

Én nem is kimondottan napi arctisztításra használom, hanem mielőtt felrakok valamilyen planet spa maszkot, azelőtt ezzel tisztítom meg, nekem erre a célra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

elinor666

2013. június 6.

Imádom az illatát és az állagát, de nem igazán tudom ajánlani, mert szinte egyáltalán nem tisztítja az arcot. Tonizáláskor elég sok "kosz" jön még le az arcomról, más arctisztítóknál ilyen nem volt. Szerintem nincs ár-érték arányban......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

terke29

2013. április 21.

Bevallom,az illata miatt vettem meg.Semmi különöset nem tud egyébként,illetve én nem vettem észre semmi extrát.Reggelente ezzel mosom meg az arcom,a Mannás szivacskámmal kombinálva,ami finoman radíroz.Nem csíp,nem irritál,és imádom az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.