Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. július 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kondicionálja és hidratálja a bőrt. Kellemes illatú, bőrnyugtató anyagokban gazdag. Az olívaolaj puhítja, lággyá és bársonyossá teszi a bőrt.

ayse

2016. február 14.

Illata nemjonbe:( hatasa igen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 14.

Illata nemjonbe:( hatasa igen

Biomogyi

2013. június 30.

Sajnos nekem nem túl sokat használt, bár valljuk be nem is próbálkoztam vele sokáig. Kenegettem magam vele, néha napján, amikor eszembe jutott, de különösebben nagy hatás nem értem el vele. A lábszáramra használtam anno, mert az nagyon száraz. De sajnos még ez a krém is kevés volt hozzá, bár a lábam ilyen téren elég makacs, és ha az eldönti hogy száraz, akkor az száraz is marad. Szóval lehet a krém amúgy jó, de nekem sajnos speciel nem. De mondom lehet, valakinek használ. Árban szerintem nem vészes, vannak ugyanilyen krémek kb. 10 000 forintért is, szóval 1000-2000 forintért még úgy ahogy megéri. Az illata kellemes, nekem még a színe is bejött (bár ez mellékes) és az ára szerintem nincsen az egekben. Nem tudom kinek meddig áll el egy ilyen, mert én amikor még meg volt, akkor nem használtam túl sűrűn, tehát egy fél évig biztos elállt nekem, ha nem több ideig. 4 csillag, de többet nem fogok venni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

fringilla

2013. február 13.

Már lassan a teljes Planet spa testápoló családot végigpróbáltam, ebben a termékben sem csalódtam. Kellemes illatú, testvaj állagú, zuhanyzás-fürdés után nekem gyorsan beszívódik, különösen télen tesz jót a száraz bőrnek. Akkor szoktam venni, ha akciós, úgy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

karakumsivatag

2013. január 24.

Szerintem szuper. Az illata valóban furi. Nem az a parfümös, hanem növény illata van. Vagy inkább natúr. A hidratáló hatása is jó, hamar beszívódik. És végre nem a glicerin, ami dominál a testápolóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Vichy

2012. november 21.

Illata szuper, testvajszerűsége is bejön. De hidratálni nem hidratál sajnos, így kénytelen leszek váltani/elhasználni. Még nem tudom, melyik opciót választom, mert szerencsére nem annyira száraz a bőröm, de tény, hogy ennél többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

dudorka

2012. október 29.

Nagyon szeretem az illatát (bár egy icipici műt érzek benne, annyira mégsem zavar). A bőröm nyeli magába, nem képez vékony réteget a bőr felületén és nem is mállik le kukacokban, ha később hozzáérek, mindezek mellett egy fokkal hidratálhatna mélyebben is, de még így is nagyon elégedett vagyok vele. Picit drága, ezért érdemes megvárni az akciót, akkor kb. 1000 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

ingrid.74

2012. október 7.

A borom szereti,az illata eleg jo.viszont eleg draga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

A borom szereti,az illata eleg jo.viszont eleg draga.

Kmanci

2012. szeptember 15.

Most kaptam kézhez, egy akció keretein belül két Planet Spa terméket 1900 forintért rendeltem meg, így bőven megéri. Az illata elcsábított, a hatásáról még nem tudok nyilatkozni, mert még nem próbáltam, de amint lesz tapasztalatom updatelek. Addig is megelőlegezem az 5 csillagot, mert eddig nem csalódtam a Planet termékekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

scooterga22

2012. augusztus 21.

Imádom ezt a testápolót és az illatába pedig egyenesen beleszerettem.. :) Jól hidratál, viszont nagyon drágának találom.. :( Ezért kap 4csillagot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

erzsoka83

2012. július 9.

Nem akarok megbantani olyanokat akik nagyon szeretik ezt a termeket,de nekem ingyen sem kellene ujra,a minosegehez kepest nagyon draga,nehezen kenheto es az en normal borom olyan se volt hasznalata utan mint amikor bekentem.sajnalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1