Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztító és frissítő rituálé a Holt-tenger ásványaival.

Évszázadok óta a Holt-tenger a világ legnagyobb természetes fürdőjeként ismert és híres a benne található fekete iszap és sókristály tartalmáról. Ezek a kincsek bőrtisztító és bőrmegújító hatásaik révén nagyon népszerűek a kozmetikai és a gyógyászati eljárásokban.

Vicus7

2018. január 29.

Szeretem nagyon. Arcra is szoktam használni, és nagyon sima lesz utána a bőröm. A narancsbőrt is szépen kisimítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Kremcica

2017. január 11.

Imádom, imádom, imádom. Jobbat még nem találtam. Illata, állaga tökéletes (érzékeny problémás bőrre már nem biztos, de száraz, normál, zsíros bőrre működik). Viszont a tubusos kiszerelés jobb, egyrészt nem kell belenyúlni másrészt legutóbb a tégelyt a zuhany mellett tároltam és még zárva is belement a víz (ergo felhígult a krémes állag). De még így is jó volt, minőségi termék. A planet spa között vannak kifejezetten jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Berniii

2016. november 10.

Számomra ez A testradír. Az illatát imádom, bár szerintem mindegyik Planet Spa terméknek rendkívül finom, erőteljes illatuk van. Nagyon szépen leradírozza a bőrt, nem karcol, van benne radírozó szemcse rendesen. A bőröm utána újjászületik. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

rocksolya

2016. november 2.

Nagyon jó az illata és nagyon jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Nagyon jó az illata és nagyon jól táplálja a bőrt.

emcuscicus666

2016. május 19.

Nagyon erosen radiroz, ugyhogy az erzekeny borueknek nem ajanlom. Nekem megfelelt, am nagyon hamar elfogyott. Egynek jo volt, de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Yubiri

2015. december 19.

VÉÉÉÉGREEEE!!! Ez a testradír legalább radíroz! Az illatát először kissé férfiasnak gondoltam, de én amúgy is szeretem az ilyen illatokat, így nem zavar, kellemes, friss :) A testradírt a bőröm is szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Renaa

2015. szeptember 27.

Imádom! Az első testradír ami teljesen bevált, bársonyosan puha bőrt eredményez. Szeretem az illatát is. Ez volt az első planet spa termékem, nem csalódtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

szerettem használni belőle az egész szettet, szép lett tőle a bőröm, puha, hidratált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

kismaszat

2015. szeptember 16.

Imádat a köbön😃. Tisztít,puhít,hidratál,felesleges faggyút felszív,kellemes friss illat,kiváló radírozó szemcsék. Nem gyenge,de nem is túl erős. Szóval Forever Love💟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

kismaszat

2015. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.