Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: csillahox, az összetevőket feltöltötte: romsicsbori, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató testápoló vaj Holt-tengeri ásványokkal.

• hidratálja a bőrt
  • selymesen lágy és sima bőrt kölcsönöz
  • csökkenti a szárazságot
  • megnyugtatja az irritált bőrt.

zdoreebaba

2021. január 23.

Bátran állíthatom, hogy az Avon legszenzációsabb terméke. Már sokadszorra vásároljuk. Remek vajas állagú, de hirtelen beszívódik és hidratálja a bőrt. A kiszáradt bőrnek remek megoldás. A napégés okozta fájdalmakon is segít. Szolizás után is nagyon szerettük használni. Kifogástalan termék unisex illatban. Minőségi megjelenés és belső tartalom! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

LittleBaby

2021. január 20.

Karácsonyra kaptam, azt hittem, megint egy n+1-ik testápoló a rokonoktól, amit majd gyorsan elhasználok és kész..

Nagyon pozitívat csalódtam! Teljesen elvarázsolt a textúra, a hatásossága, még az illata is :’D

A csatos üvegecske is nagyon tetszik.
Jól kenhető, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, tényleg beszívódik hamar! Nekem is bevált, akinek kb. csak 1 állandó testápolója van, mert a többi nem jött be.. szóval alig várom a minden másnapot, hogy bekenjem magam vele! Biztos újra fogom venni egy párszor!

Ahogy írták előttem is, igazi téli testvaj, nyárra, melegben lehet kellemetlen lenne azért.. de meg fogom próbálni.

Egyedül az illata, ami lehetne nőiesebb.. a párommal még különélünk, de “megtiltotta”, hogy ha vele vagyok, használjam :D Magán szívesen elszagolgatja, de rajtam nem annyira :D a ruha is átveszi az illatot, de érdekes, mert másnap is érződik még a bőrömön az illata, akkor már nagyon kellemes, “nőiesebb” :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

A csatos üvegecske is nagyon tetszik.

Kakics92

2020. december 1.

A bőröm pihe puha tőle. Az illata nekem inkább uborkás, mint férfias. 🙂 A kiszerelés szuper és pikk pakk beszívódik. Kíváncsi vagyok, mennyire tartós, pont a beszívódás miatt többet kell kenegetni. Az ára nem vészes, akcióban vettem 1800 Ftért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

elina12

2020. szeptember 28.

Nagyon jó, jól hidratál és nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nagyon jó, jól hidratál és nekem az illata is tetszik.

kisszandi

2020. június 4.

Anyukám kapta ajándékba, de én használom. Csatlakoznék az előttem szólokhoz, akiknek szintén nem jön be az illata. Nekem is fura, de idővel szerintem megszokom majd, mert cserébe nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Az első olyan testvaj, ami akár 2-3 napig is biztosítja a hidratált állapotot Dove Nivea és más nagy markákákkal ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

KarVivien

2020. január 12.

Télen az egyik kedvenc testvajam! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Télen az egyik kedvenc testvajam! Imádom!

LittleBlack

2019. november 23.

Télen szuper testápló. Száraz bőrre kiváló. Nagyon praktikus a csomagolása. Az illatával az elején nem voltam megelégedve, de ma már megbarátkoztam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Kremcica

2019. január 18.

Egyik kedvenc testápolóm, évente egyszer kapom meg a családtól karácsonyra. Pont jókor, mert ez abszolút téli testápoló. Sűrű, de mégis krémes és jól kenhető, testmelegre felolvad annyira hogy kenhetővé válik. Nekem az illata is nagyon tetszik, de tényleg kicsit maszkulin. A csatos üvegben különösen luxus érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Dorci1987

2018. november 23.

Csodás hatás, csodás állag télre, csodás üvegcse de MIÉRT MIÉRT ilyen fiús az illata?! :( Így csak 3*, mert emiatt számomra használhatatlan, pedig amúgy 5-öt adnék. Párom használja arckrémnek, ő viszont nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bulunsky

2018. október 4.

Nagyon jó, viszont gyorsabban fogy mint egy testápoló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon jó, viszont gyorsabban fogy mint egy testápoló!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1