Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margo, Módosítva: 2012. január 31.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag, krémes állagú testápoló balzsam, mely tartós hidratálást biztosít. Nyugtatja a száraz, irritált bőrt. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet.

Nykol28

2018. november 24.

Nagyon szeretem az illatát.Az állaga is jó,kevés kell belőle.Én kis csillámokat látok a bőrömön utána ha szépen le vagyok barnulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Agnes09

2018. október 27.

Nagyon szeretem. Cuki üvegecske. Igazi gyógyír a cserepes száraz bőrnek.Nyugtatja, csillapítja a z érzékeny, gyulladt, kipirosodott bőrt Nagyon jó az illata. Sűrű krémes, igazi testvaj, kevés kell belőle. Könnyen beszívódik, Illata tartós a bőrömön, puha, selymes érzetű a bőröm tőle. Afrikai sheavajas változatát még jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

mes12

2018. július 21.

Kellemes illata van, én az irritált bőrömre kenem szőrtelenítés után, és mindig helyre rakja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

lakzso

2018. április 30.

A legjobb *.* Olyan, mint a vaj, mégis könnyen eloszlatható, és én imádom az illatát, kellemes, púderes. Az epilálás miatt száraz a bőr a lábamon, de ez egy alkalommal már hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

AndreaVancsa

2018. április 20.

Először amikor megvettem nem tetszett az illata,mármint kézmosás után is az orromban maradt.Ezekután viszont annyira megszerettem,hogy 3szor is újravettem.Imádom az illatát és nagyon puhává teszi a bőröm.Gyorsan felszívódik,ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

MrsBean

2018. február 7.

Kicsit parán hangzik, de én ezt a krémet azért vettem meg legelőször, mert az illata az anyukámra emlékeztet.😀😀
Oké, mondjuk úgy, hogy a gyerekkoromat idézi, amikor anyukámat csodáltam, hogy ő milyen csinos, ápolt és illatos. 😀
Szeretem amikor valami ilyen kellemes érzéseket kelt bennem, nem beszélve arról, hogy annyira de annyira puha és selymes lesz tőle a bőröm, hogy arra nincs is szó. Lassan szívódik be, elég tömény és tartalmas krém, de csodálatos! Olyan igazi tengerpart feeling illat, de oda mondjuk nem vinném, mert valószínűleg a világ összes homokszemcséje rám tapadna.
Aztán történt egy napon, hogy anyukám kezét borzasztóan kifújta a szél, és adtam neki belőle, hogy ezzel kenegesse lefekvéskor. Annyira megtetszett neki, hogy gyorsan módosította az Avonos rendelését, hogy ő is a birtokába vegye ezt a kencét.... mondtam én, hogy anyás!😉😀 btw, neki is nagyon bevált 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

LakatosEstonkucser

2017. október 15.

Fúúú nekem ő nagy kedvenc! Az illata nem parfümös, ezért örülök, hogy végre valami természetes, tiszta illatú termékkel van dolgom. Még tavaly rendeltem, azóta is félig van, annyira sok az a tégely. Hidratál és diszkrét, finom illatot kölcsönöz. Ha elfogy, újrarendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

katinkapls

2017. január 27.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, főleg így a téli hónapokban, mert ilyenkor a kezem hajlamos a kiszáradásra. Tesóm a tetkójára is használta, megnyugtatta nagyon a bőrét. Elég nehezen szívódik be, de a hatásáért megéri. Az illatát pedig álomillatnak hívom :3 Szerintem érthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Enci90

2017. január 18.

Anyukám, a munkatársai, és az én személyes kedvencem. Az illata elég különleges, nem parfümös, inkább természetesnek tűnik. Sűrű, mélyen tápláló, nem túl gyorsan, de nem is lassan szívódik be. Normál bőröm van heti 1szer használom, puha hidratált lesz tőle. Száraz bőrre ez tuti egy csoda. A csatos üveg nagyon praktikus megoldás, és mikor kihasználtam belőle a krémet megtartottam és tök jól zár :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Avellana32

2017. január 3.

Karácsonyi ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki azóta is :) Ötletes a csatos üveg, finom az illata, kellemes az állaga és jól hidratálja a száraz bőrömet. Tökéletes téli testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1