Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _Hencsy_, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A thai nők híresek finom, sima és selymes bőrükről, akárcsak arról, hogy a természet egyedülálló kincseivel ápolják szép bőrüket. Gyakran használják a lótuszvirág kivonatát, mely óvja a bőrt és segít, hogy az az csodásan puha és sima legyen.

Vivo33

2019. július 13.

Nagyon szerettem ezt a maszkot. Nagyon szép egységes, tiszta bőrt adott az arcomnak használat után. Olyan voltam mint egy porcelánbaba utána. Nélkülözhetetlen volt a heti használata. Szívfájdalom hogy már megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

egetoerika

2017. április 1.

Illata nagyon finom! Sajnálom hogy nincs már, mert a száraz bőrömet nehéz további szárítás nélkül mélytisztítani. Ez a termék tudta ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Julis

2016. január 28.

Ez számomra a nagybetűs Arcmaszk. Ha lehet imádni egy arcápolót, akkor engem teljes mértékben ilyen érzelem fűz hozzá. Évek óta használom, nem tudtam róla lemondani azóta sem, hogy már inkább természetes összetevőkből álló kencéket használok. Kár, hogy került bele parfüm, viszont meglep, hogy a sorban középtájon van, mert nagyon visszafogott az illat, ami érezhető. A pórustisztítást ugyan nem végzi el maradéktalanul, de összességében szerintem látványos, amit az arcbőrrel tesz. Hátránya, hogy kicsit nehéz eltávolítani, én akkor szoktam lemosni, mikor már teljesen megszárad és halvány lesz a színe. Hetente egyszer-kétszer használom. Azt hiszem, örökké tartó szerelem a miénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Louisa1

2015. október 19.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Nyugtatja, puhitja a bőrt. Ha este teszem fel (és persze lemosom lefekvés előtt :)) másnapra teljesen tiszta és kipihent a bőröm. Nagy kár, hogy jelenleg nem gyártják. Talán egyszer újra lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

mmoniqe

2015. június 3.

Imádom!
Finom illat, kellemes hatás..
Ha már nagyon megviselt az arcom, mindig ezt teszem rá.
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Imádom!
Finom illat, kellemes hatás..
Ha már nagyon megviselt az arcom, mindig ezt teszem rá.
Ajánlom

nvfanni

2015. május 1.

Ajándékba kaptam, haszbálat után nagyon tisztának érzem a bőröm tőle, de egyébként nekem semmi extra. Kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

kay37

2015. március 31.

Imádom, a KEDVENC maszkom. Sajnos szerintem már nem gyártják, mert vagy fél éve nem láttam már a katalógusban. Minden koszt kiszedett a pórusokból, nem szárított, jó volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Nikita0828

2015. január 27.

Nagyon bevált! És az illata is fincsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Nagyon bevált! És az illata is fincsi :)

sabrirory

2014. november 24.

Az illatát imádom :) Gyorsan el kezd száradni, ezért gyorsan is kell felkennem. Lemosni nem nehéz, de nekem utána úgy kifényesedett a bőröm, tisztára mint egy disco gömb. Ha el fog fogyni nem fogom újravenni.
Ui.: Tisztító hatása kétségtelen, használata után arctonikkal is áttöröltem az arcom és a vattán semmi szennyeződés nem mutatkozott!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

vargalipton

2014. november 11.

Puhítja, kellemessé teszi a bőrt. Bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Puhítja, kellemessé teszi a bőrt. Bevált.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin