Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redheadvrouw, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Itt az ideje a tél utáni regenerálásnak a luxus argánolajjal, mely Marokkó folyékony aranyaként is ismert, mélyen regenerálja és intenzíven hidratálja a bőrt. A benne található zsírsavaknak és E-vitaminnak köszönhetően segít meggátolni a bőr rugalmasságvesztését és simábbá tenni a ráncok külsejét

zsozso0907

2020. február 21.

Az illata nagyon kellemes, de a hidratálás nulla. Kb. 10 percig érzem a kezemen. Kár érte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

johannah

2020. február 6.

Könnyű állagú és gyorsan beszívódik, azonban nem kiemelkedő, sok hasonló termék létezik. Viszont, ami számomra különlegessé teszi az, az illata, egyszerűen imádom. Az arcomon igyekszem elkerülni az illatanyagokat, de a kézfejemen nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Mia0602

2019. április 21.

Elsőre nem tetszett az illata, de most már imádom. Az első tubus végén járok, de már van utánpótlás. A táskámban tartom, mert kicsi, de akciósan mindenképp megéri. Jól hidratál, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Cat21

2019. április 5.

Kellemes illatú, jól hidratàló, nem túl nehéz kézkrém. Hamar beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Kellemes illatú, jól hidratàló, nem túl nehéz kézkrém. Hamar beszívódik

margit17

2019. március 15.

Egyik legjobb kézkrém, amit használtam. Már nagyon régóta nézegettem a Planet Spa irányvonalat, az arcmaszkokat szeretem is, viszont túlárazottnak gondoltam a termékeket (az arcmaszkokat is akciósan veszem). Pár hónapja egy akció keretében rendeltem ezt az argánolajos krémet, majd nagy várakozásokkal próbáltam ki és nagyon bejött. Finom illata van, egyáltalán nem tolakodó. Maga a krém gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros/ragacsos érzetet maga után. A száraz, érdes kezeket nagyon jól hidratálja, pikk-pakk felfrissíti, sokáig érezni az illatát. Abszolút megérte megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

random

2019. február 11.

az illata jó (engem valami hajápolóra emlékeztet), és gyorsan felszívódik, de kb. ennyit tudok róla elmondani. érzem, hogy valami réteg van a kezemen, mintha elzárná a bőröm a levegőtől, és azon kapom magam, hogy szétterpesztem az ujjaimat, mintha izzadna a kezem vagy valami... konkrétan az őrületbe kerget. ja, és a hatása átmeneti, a legközelebbi kézmosásig tart. táskalakó, néha előveszem, használom, de már alig várom hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Gigi140

2019. január 25.

Az illata egyszerűen mesés, abba nagyon beleszerettem. Az is pozitívuma a krémnek, hogy hamar beszívódik, nem kell órákat tartani a kezem, vigyázva hozzá ne érjek semmihez, várva, hogy beszívódjon a krém. Viszont a hidratálással vannak gondjaim. Javít a száraz kezem állapotán, de ugyanúgy száraznak érzem pár óra után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Csipetke

2018. december 14.

Nekem most fogyott el a táskámból amit kb fél éve rendeltem. Az illata nekem nem tetszik, zavaró. Nekem sok kell belőle, hogy érjen is valamit nem nagyon hidratál viszont gyorsan eltűnik. Egyetlen pozitívuma a csomagolása tetszik és a mérete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Kobold

2018. március 22.

Két telet bírt ki, gyorsan felszívódik, a táskám állandó lakója volt. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

kinga180

2018. március 14.

A termékcsaládjának az illatát nagyon szeretem, ezért vettem meg ezt a kézkrémet. Az illatában nem csalódtam, ahogy igazából maga a termékben sem. Télen nekem extra száraz a kezem, még vérezni is szokott, ezért ilyenkor egy zsírosabb kézkrémmel felváltva szoktam használni. Általában ezt szoktam az irodában felkenni, mert ott kifejezetten előny, hogy nem hagy zsíros érzetet és egyből tudok gépelni, ahogy felkenem. Nyáron már biztos csak ezt fogom használni, mivel az illata mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1