Avon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: lowely8, Módosítva: 2016. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Török termál rhassoul agyagos arcmaszk borostyánkivonattal és Törökországból származó fekete olívaolaj-kivonattal. Könnyen felvihető és lemosható. Vegyes bőrtípusra is megfelelő.

Tisztítja, frissíti és élénkíti a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Felszívja a felesleges olajat. A bőr egészséges kinézetűvé és érzetűvé válik.

kalmaniki

2018. április 28.

Nagyon szuper arcmaszk, imádom! Igazi luxus élményt ad, az állaga és az illata fantasztikus. Gyorsan megszárad, könnyű lemosni. Nagyon jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Eperhercegno

2018. március 7.

Nagyon kellemes az illata. Könnyű felvenni és relaxáló érzés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Nagyon kellemes az illata. Könnyű felvenni és relaxáló érzés :)

Lilla08

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem, könnyű felvinni, hamar szárad, jó az illata és nagyon puhává teszi a bőrt. Annak ellenére is ez a kedvenc arcmaszkom, hogy ha úgy használom, hogy bent van a kontaktlencsém lemosásnál valahogy mindig rátapad a lencsére és homályos látást eredményez. Nem csípi a szemem, de muszáj utána megtisztítani a lencsét, ezt más maszknál még nem tapasztaltam, csak emiatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

moenia

2017. május 28.

Nagyon szeretem használni, a hétvégéim menetrend szerinti programja. :) Nagyon szeretem az illatát, hogy gyorsan felkenhető és ugyan ilyen gyorsan hat is, pihe puha a bőröm, amint lemostam. Egy kis luxus a hétvégéimen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Frumus

2016. december 11.

Most más a csomagolása, de valószínűleg ugyanaz a krém, csak a tubus színe változott. Nemrég kezdtem használni és nagyon tetszik, tényleg olyan házi kozmetikus érzetet ad az embernek, egy kis luxus :D, illata karakeres, pont jó az állaga is. Miután megszárad kicsit bizarr a tükörbe nézni, mint a sivatag homokja szárad szét az ember arcán a cucc, de így még szórakoztat is. Szerintem a bőrömnek jót tesz, tuti veszek még belőle, ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

beautylexa17

2016. március 1.

Már eleve az illatától is olyan érzésem van mintha kozmetikusnál lennék :D
Használat után puhább a bőröm és segít a kombinált bőr kezelésében is, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

Már eleve az illatától is olyan érzésem van mintha kozmetikusnál lennék :D

Zsokaa

2016. január 10.

Tetszett az illata, az állaga és a színe is. Taszította a bőrt, kicsit összébb húzta a pórusokat is. Szivacs segítségével mostam le, így azzal se volt baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Johanna99

2016. január 8.

Valahogy amikor a kis Spa rituálémat tartom egy egy masszív tanulós hétvége után,mindig ezután a pakolás után nyúlok. Felszívja a felesleges zsírt,pihe puhává varázsolja a bőrt,és még nem is kell vele sokat pepecselni vagy várni. Könnyen fel lehet vinni,gyorsan szárad,könnyen lemosható,és még az illata is remek. Sajnos 6 csillag nincs,de nem tudok rosszat mondani erre a maszkra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

Hoagirl

2015. november 24.

Ha arcpakolás lennék, én Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Rhassoul agyagos arcmaszk lennék. Ha parfüm lennék, Avon Planet Spa Turkish Thermal Baths Rhassoul agyagos arcmaszk-illatú lennék. Egyszerűen I-M-Á-D-O-M! Az állaga krémes, már amikor a tubusból kinyomom, akkor lemegyek zenbe, halkan zümmögöm hogy ohmmmmmmmmm-világombanmindenrendben-ohmmmmmmmmm..... ahogy a bőrömhöz ér, tényleg igazi spa érzés, kényeztet és ellazít. Tökéletesen tisztít, a bőröm utána selymes, rugalmas és pihepuha lesz, az egyetlen negatívuma hogy a kevert bőrtípusom miatt hetente max. egyszer használhatom, mert különben kiszárítja az arra hajlamosabb területeket, nekem így is kell utána krémet használnom. Jól betáraztam belőle, úgyhogy szerencsére van még itthon belőle, de mostanában nem láttam a katalógusban, ami kissé aggaszt a jövőre nézve. Mindenesetre annyi biztos hogy ezt a hosszú véleményt tulajdonképpen két szóval is összefoglalhattam volna: Virág rajong! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

blackcat00616

2015. június 24.

Szipi szupi arcpakolás luxus, relaxáló illattal. A bőröm utána puha és sima, eddigi kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.