Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Csillag11223344

2020. június 7.

Letisztult nőies illata van, ùgyszint szeretem belőle a ròzsaszìn es a sötètkèk kupakos testvèreit is.Ennyi pènzèrt bàrmikor ùjtaveszem bàrmelyiket.Tartòs, egèsznap èrzem magamon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

rosegangela

2020. június 4.

Nagyon szeretem, fantasztikusan finom illat. Ha ezzel befújom magam, mindenki kivancsi, hogy milyen parfümöt használok. Egyetlen hatranya, hogy hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Bonnieoo7

2020. március 24.

Nem és nem... tudtam megszeretni, pedig amióta porondon van, szerintem több mint 20 éve már - nos nem lopta be magát a szívembe! Csalódottságom még tetézte, hogy akárhogy szimatoltam tavaly a nagy nyári hőségben bizony azonnal elillant. Mindenevő vagyok, megtalálom a luxusillatok szépségét is, de a katalógusillatok közül is találok hozzám illőt. Sajnos ez nem az, pár használat után eladtam s így valaki elégedett tulajdonosa lett! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

blackrose

2019. november 6.

Egy esős reggelen úgy döntöttem ezzel fújom be magam. Tisztaság illat, nyilván éreztem már máson is de nem zavar. Nekem kifejezetten tetszik hogy nem édes, hanem ilyen könnyed. Rajtam tartós, szeles esős időben is még sokáig éreztem magamon. Szeretem, illik ahhoz a letisztult egyszerűséget kedvelő személyiségemhez jobban mint az édes illatok.
Up date : nem tudom mi történhetett vele a táskámban, de teljesen megbuggyant. Még a feléig sem használtam el az üveggel, de már nem ugyanolyan az illata. Valahogy avas lett, rossz rovarírtó szaggá alakult át. Nem tudom elviselni...így elhasználni sem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

GrabdeBelvedere

2019. november 2.

Én bizony beleállok, és nem tagadom, hogy voltak idők, amikor az összes Pur Blanca terméket megvettem, hogy a kollekcióm teljes legyen. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Qwerty

2019. október 27.

Nincs avonos múltam, nem kötnek hozzá emlékek az elmúlt 30 évből. "Tiszta orral" vágtam bele egy vásárlásba, ezek után viszont úgy gondolom avonos jövőm se lesz (a másik megrendelt illatot egyszerűen kidobtam). Ez szörnyű. Torokkaparó olcsókölni. Szúrós, büdös, mindemellett avas (napraforgó nekem mindig a sütőolaj szaga). 30 évvel ezelőtti interpretáció a tisztaságra. A mai kor friss illatra adott válasza, a citrusözön is ciki (lesz egyszer, még egyelőre csak unalmas), nem fogják érteni. Ahogy én sem fogom megérteni ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Adrienn1024

2019. október 25.

Jó kis parfi, nekem nyáron, hősében a legjobb.Tiszta, friss lágyan púderes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Jó kis parfi, nekem nyáron, hősében a legjobb.Tiszta, friss lágyan púderes.

Babooca

2019. szeptember 27.

Az Avonos illatok közül ez tesztett mindig is a legjobban. Ma már nem használnám, kinőttem belőle. Az igazi tisztaságillat. Egy bajom van csak vele, az pedig az összes Avonos parfümre igaz, van benne vmi mellékzönge, ami miatt nem tetszik egyik sem. Sajnos sok emberen érzem gyerekkorom óta, így már számomra elcsépelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Az első illat, ami ajándékba kaptam. Szeretem a mai napig is, bár már ritkán használom. Kis tiszta, "öblítő" illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Még mindig szeretem, bár máson jobban tetszik az illata mint magamon....néha előveszem, hangulatfüggő mit fújok épp magamra....Könnyű, visszafogott illat, olyan tisztaságillat ez....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Színezék. Lila színű.