Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Avon Pur Blanca Essence+sok más Avon finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mohano
Állapot: 45/50 ml minimum, Helyszín: Pécs, fizetés: --

Nickykee

2022. április 11.

Nekem ez volt a kedvenc parfümöm korábban, és több üveggel is vettem, illetve kaptam belőle. Mostanában nem használom, de ha ajándékba kapnám, örülnék neki még mindig. :-) Nagyon kellemes, tiszta, púderes, nőies illata van.

Update 2022.04.11: még mindig imádom :-) megunhatatlan, tartós :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Update 2022.04.11: még mindig imádom :-) megunhatatlan, tartós :-)

Vivi29

2022. március 16.

Kb 12 éves lehettem amikor beleszerettem az illatba. Pár évig használtam is.Kellemes púderes illat.A tartósságra már nem emlékszem, akkoriban amúgy, is óránként fújkáltuk magunkra :D
De az illata most is itt van az emlékeimben.A bátyám utálta,mindig mondta fáj a feje tőle.Hosszú évek óta nem használtam talán 15 évesen utoljára, de szerintem nem is fogom már újra venni, nem az én illatom,hiába tartom kellemesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

rosa.love

2022. február 2.

4 csillagot csak a nosztalgia miatt kap...Az Avonos illatokrol lehet sok mindent mondani, de aki egyszer érezte, annak mindig ott lesz az orraban az emlek. Csaknem 20 eve probaltam eloszor (es utoljara), de meg mindig tisztan emlekszem az illatra es az erzesre, hogy ez bizony nem en vagyok es soha nem is leszek. Az illat, amire emlekszem: karcos, hideg, kissé mű, kissé "nénis". Ennek ellenere valami megis tetszett benne: ez egy hatarozott szemelyiseggel rendelkező parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 2.

Szintia92

2022. január 19.

Biztosan furának hat de nekem vannak kimondottan esti parfümök amiket kedvelek. Pur Blanca pontosan ez a típus. Nagyon kellemes és légies női illata van, emiatt is inkább az esti órákban viselem szívesen kicsit frissítőbb virágos illata miatt. Én teljesen elégedett vagyok vele, hétköznapokban is megállja a helyét, de akkor valóban érdemesebb többször is használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Reni666

2021. december 30.

Kb 15 éve vettem meg először ezt az illatot az Avonból .
Azóta is visszatérek hozzá.
nagyon szeretem ,nagyon kellemes hétkőznapi illat.
Igazán finom nöies .tartós ,inkább tavassal szoktam venni belöle .
Szép csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Kb 15 éve vettem meg először ezt az illatot az Avonból .
Azóta is visszatérek hozzá.
nagyon szeretem ,nagyon kellemes hétkőznapi illat.
Igazán finom nöies .tartós ,inkább tavassal szoktam venni belöle .
Szép csomagolása is.

Emrise

2021. november 5.

Édesanyám használta és szerette, most már nem kedveli annyira ő sem. Nagyon émelyítő az illata, az Avonban is vannak ennél sokkal jobbak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Monaliza2121

2021. szeptember 29.

Kellemesen lágy, mint egy friss tavaszi fuvallat! Nagyon érezni az ylang -ylang finom érzéki illatát. Friss és egyben virágos is. Tartóssága lehetne jobb is, de így is klassz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

sarosilaura

2021. szeptember 13.

Kellemes illata van.De inkább tusolás után fujom be magam vele.Sajnos 30 perc után elillan az illata.Egyáltalán nem tartós.:s kicsit savanykás az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

angela88

2021. augusztus 25.

És a ylang-ylang enyhén édeskés illatát érzem ki a legjobban. Nekem ez egy puha, visszafogottan édes illat, de sajnos nem túl nagy a hatósugara, és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Isla

2021. június 28.

Légies, könnyed, finom, mégis jól érezhető és tartós. Eleinte nem gondoltam volna túl hatásosnak, mert olyan kis egyszerű, de megdicsérték már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0