Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Üvegében Avon In harmony by liivbotanicals
Ár: 1500 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 50 ml/ kép szerint, min. 47 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyesen is átvehető
Avon Pur Blanca Limited Edition
Ár: 1500 Ft , Eladó: An90
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Tatabánya, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom is
birobarbara85

2019. szeptember 19.

Az első illat, ami ajándékba kaptam. Szeretem a mai napig is, bár már ritkán használom. Kis tiszta, "öblítő" illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Még mindig szeretem, bár máson jobban tetszik az illata mint magamon....néha előveszem, hangulatfüggő mit fújok épp magamra....Könnyű, visszafogott illat, olyan tisztaságillat ez....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dumbika

2019. június 17.

Nekem ez anyukám illata,úgyhogy jó érzések kapcsolódnak hozzá. Én nem tudnám elképzelni egy huszonéves fiatalon. Számomra inkább egy érett, visszafogott nő illata. Tiszta, friss és nem hivalkodó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

NovErke

2019. május 29.

Nagyon szolid parfüm de ennek pont ilyennek kell lennie, pont ettől szép. Nekem tisztaságot ártatlanságot kedvességet sugall. Enyhe az illata, 1-2 órán át tart, de mindig a táskában volt. Golyós miniparfümben van meg nekem. Akkor rendeltem amikor műtötték a szememet mert utána sokáig nem használhattam semmit sem ami spray. Parfüm nélkül viszont nehéz lett volna ez az időszak, még jó hogy gyártanak ilyet is. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zsatima

2019. május 21.

Anno 12 évesen kaptam elsőnek és azóta is mindig van belőle egy üveggel a polcon.Puderes finom szolid illat minden korosztálynak :) Sajnos az új formulától már kipattog a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

oreganyo

2019. május 1.

Egyik kedvencem. Tiszta friss virágillat, rajtam csak kb 2 órát tart. Igen, lehetne tartósabb, de akkor is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Starla

2019. április 3.

Fiatal korom kedvenc parfümje volt. Nemrég gondoltam, teszek vele egy próbát ismét, az illat ugyanúgy tetszik mint akkoriban. Kicsit lehetne tartósabb. Az illat miatt viszont 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Zita0921

2019. március 24.

Szerettem, olyan igazi télies illatú 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szerettem, olyan igazi télies illatú 🙂

bacsotina9

2019. március 5.

Elejében meg voltam barátkozva az illatával, de mostanában van valami ami zavar benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Csicsi2017

2019. március 2.

Tini koromban tesómmal együtt rendeltük és használtuk, viszont ahogy felnőttünk, úgy ment feledésbe. Most a miniparfümöt újra rendeltem belőle, és azt hiszem, hogy újra a kedvenc illatom lett. Rajtam viszonylag tartós, 5-6 órát is kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Színezék. Lila színű.