Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi.kreiter, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja és táplálja a bőrt. Hosszantartó sima hatást biztosít. Enyhíti a bőr szárazságát.

Berniii

2015. január 20.

Nekem ebből egy 50 ml-es kiszerelés van meg, vagyis csak volt, hála az égnek. Én csak kézkrémnek használtam, először utazáshoz gondoltam, mivel megfelelő a kiszerelése, kicsi és minden testrészre használható. Viszont végül csak kézkrém lett belőle, mivel végül hosszú utazás jött közbe, ahova célszerű volt rendes kiszerelésű testápolót magammal vinni, így nem akartam már tartogatni, és nem is baj. Nekem nagyon nem jött be. Mindig egy másik krémmel kellett rákrémeznem a kezemre. Pedig na én aztán krémmániás vagyok. Minden kézmosás után kézkrém, sőt még néha akkor is, ha csak szimplán igényli a kezem, pedig nem száraz. Úgyhogy ez nem egy újravevős termék sajna. Semmit nem ér. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Colette221

2014. augusztus 30.

Nem jött be. Sajnos kihozza a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Nem jött be. Sajnos kihozza a pattanásaim.

Gonoszboszy

2014. augusztus 8.

Nekem nem tetszik az illata, illetve sok- pattanásos leszek tőle. Párom használja néha és csak ici-picit (neki nincs gondja vele). Nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Oraculum

2014. április 25.

Anyunak bejött, finom illat, nagy kiszerelés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Anyunak bejött, finom illat, nagy kiszerelés:)

lollippi

2014. február 12.

Október óta használom. Nagyon kellemes állaga van, jól el lehet dolgozni az arcon, szépen magába szívja, puhán hidratálja az arcom. Sminkelés előtt negyed órával is néha bekenem, mert szépen felkészíti az arcbőröm a sminkviselésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

sabrirory

2014. január 29.

Én éjszakára használom csak. Az illata nem rossz és gyorsan beszívódik. Reggelre pihe-puha bőröm lesz tőle :) nem olyan rég egy akcióban olyan 400Ft körül rendeltem. Megérte. Jó sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Ancsuh

2014. január 29.

Nekem kombinált bőrömre jó, ha épp ki van száradva. De nem gondolom, hogy "gazdagon hidratálna". Teljesen felesleges, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

muffin93

2013. október 12.

Ha alapozás előtt használom, akkor le lehet dörzsölni, darabokban jön le a bőrömről. Egyébként jó krém, mert nagyon száraz a bőröm, és táplálja, de smink alá nem jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!