Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Végy egy habzó fürdőt a vörös rózsaszirmok illatának ölelésében! Engedd, hogy a gazdag habzás és az elbűvölő illat átjárja érzékeidet és ellazítson egy hosszú és fárasztó nap után.

MissQuen

2018. november 25.

Ezt a habfürdőt szeretem az avontól. 100% rózsa illat. Nagy bábok. Szuper termék! Ajánlom másoknak is, próbálják ki! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

dundicat

2018. június 24.

Finom rózsa illat. Nagyon romantikus hangulatba hoz, ha párommal fürdőzünk, mindig teszek ilyet a vizbe :) mindennapi használathoz túl sok lenne, de alkalmanként jól esik az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

lenizsu

2017. október 28.

Nagyon megtetszett a termék a katalógusban, és mivel a többi habfürdővel nagyjából elégedett voltam, megrendeltem. Hiba volt. Minden fürdés után kiszáradt bőrrel jöttem ki a kádból. Csak úgy tudtam használni, ha külön fürdőolajat is adtam hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

szatmari.mariann

2017. április 14.

Imádom!!! Nagyon jó erős rózsaillat,megmarad a bőrömön . Szuper!***

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Imádom!!! Nagyon jó erős rózsaillat,megmarad a bőrömön . Szuper!***

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.