Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Eszti42, az összetevőket feltöltötte: dalmicka, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissíti a bőrt és segít helyreállítani annak megfelelő nedvességtartalmát.

• könnyű állagú
  • üde illattal

Gidea

2018. március 24.

Én nagyon szeretem. Heti kétszeri használattal nagyon szépen hidratál - bár tudom, nem ez az elsődleges funkciója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Abidel

2017. október 16.

Pattanások jöttek ki az arconon ettől a maszktól, amik halványan ugyan, de még fél év utàn is látszódott a helyük. Nem vagyok érzékeny bőrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

gdori

Korcsoport: < 18
2017. január 4.

Az arctisztítóval szemben ez nem irritálja a bőröm.Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 4.

Az arctisztítóval szemben ez nem irritálja a bőröm.Az illatát nagyon szeretem.

zdoreebaba

2016. november 5.

Az arctisztítójával szemben őt jobbra tudom értékelni. Nyáron használtam egy párszor, de nem tartozik a kedvenc termékeim közé. Hétvégi arctisztítások során alkalmaztam mindig utolsó fázisként. Felkentem a száraz bőrömre, hagytam 5-10 percig megszáradni (a száradási idő függ a felvitt mennyiségtől) és meleg vízzel leöblítettem. Szerencsére szépen megtisztította az arcbőrömet, puha, tiszta és kellemes illatú lett tőle a bőröm. A meglévő pattanásokkal nem sok mindent csinált, de felfrissült, fellélegzett tőle az arcbőröm. Az állaga géles, áttetsző színe van, felkenve nem is látszik a bőrön, egy kicsit fénylik tőle az arc, de semmi extra. Az illata számomra első perctől fogva szokatlan volt, de a menta nagyon tetszik benne. Télre nem, de nyárra kimondottan jó vele felfrissíteni az arcunkat. Szerettem, de nem lesz kedvencem és nem is fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Katmok

2016. április 23.

Az illata és az állaga is nagyon jó..nem nyújt ragacsos érzést :) szeretem mert nem szárít és frissíti a bőröm :) Viszont nem nyújt olyan maszk hatást mint vártam volna,de ettől függetlenül nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

tundeelza

2016. április 23.

Frissíti a bőröm viszont nem tetszik annyora az illata, kicsit száritja is a bőröm egyáltalán nem hidratál, kicsit viszked is tőle a bőröm. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Midwinter

2016. április 15.

A szett krémje nagyon bevált nekem, az arctisztító és maszk viszont sajnos semmi extrát nem nyújt bármely másikhoz képest. Nekem tisztítja és frissíti a bőröm, de szárítja is, semmiféle hidratálást nem tapasztaltam, nem nyújtja azt a maszk, amit a leírás alapján vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Frumus

2016. február 19.

Az illata a szett többi tagjához hasonlóan erős, nekem ez annyira nem jön be. Maga a maszk jó, bár még csak most kezdtem használni, ha lesz több tapasztalatom vele, visszatérek véleményezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

ladri

2015. június 23.

Nagyon szeretem. Finom az illata, 5-20 perc van ráírva, nagyon jól hidratált lesz tőle a bőröm 5 perc után is. Szettben vettem, így nagyon olcsó volt, nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.