Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Eszti42, az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissíti a bőrt és hidratált érzést kölcsönöz.

• könnyű állagú
  • üde illattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kakukk

2019. április 1.

Nem is értem, miért nem írtam még véleményt erről az arckrémről, pedig az egyik kedvencem! Nekem hajlamos zsírosodni a bőröm az arckrémek többségétől, de ez tökéletes, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem érzem ezt a "valami maszk van az arcomon, amitől ne kap levegőt a bőröm" érzést. Nekem tökéletesen megfelel tavasszal és ősz elején, télen egy minimálisan "erősebb" krémet használok, a Care család csipkebogyós változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Kuro

2018. május 6.

Garnier krém után nálam a második helyen szerepel. Könnyed, gél textúrája van, egy borsónyi adag elég az arcomra és a nyakamra is, hamar felszívódik, és nincs semmilyen ragacsos/nehéz érzet utána, ugyanakkor hidratál. Egy közepes hidratálású nappali krém, a szárazabb foltokat nem tünteti el, illetve száraz bőrűeknek szerintem nagyon kevés, de a kombinált/zsíros bőrnek jót tesz. Nekem nem okozott újabb pattanásokat, sem egyéb bőrproblémát. Az illata plusz pont, virágos, finom, de nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

252n

2017. december 6.

Imádtam, egyik legjobb arckrém, amivel eddig dolgom volt. Illata, állaga és hatása is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Micc

2017. augusztus 26.

Már csak nagyon kevéske van belőle. Az illatát én nagyon-nagyon szeretem, egyáltalán nem szokványos. Eleinte nagyon jó volt, frissített, hamar beszívódott, javultak a bőrhibám. De a vége felé sajnos már nem nyújtja azt a pluszt, hamar kifénylik az arcom, ragacsos is, ezért már csak éjszakára használom el, és így újravenni sem fogom. Valószínűleg megszokta a bőröm. Viszont összeségében egy nagyon jó kis termék, bátran ajánlom problémásabb bőrre és azoknak akik szeretik a friss, tiszta illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. június 27.

Szuper könnyü krém. Nem szeretem a géleket, de itt olvasott alapjan vett példány remekül bevált. Meg kánikulaban is tudom hasznalni. DE ÉN CSAK EJSZAKA KREMEZEK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 27.

larka95

2017. június 20.

Az állagát imádom, az illata kellemes, gyorsab beszívódik. Testápolásra és kézkrémként használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

pcsillu

2017. február 10.

Nagyon kedvelem ezt a krémet hamar beszívódik, és selymessé varázsolja a bőröm. Az illata kicsit furcsa nekem, műies, de ár-érték viszonylatban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

feherandie

2017. január 28.

Valóban nagyon sokáig elég mivel nagyon könnyed és kevés elég belőle. Én is próbáltam primerként, és úgy láttam hogy megfelel erre a célra is. Az én vízhiányos bőröm nagyon szereti, mivel nem zsíros nem okoz pattanást de hidratál, mondjuk most télen néha nem volt elég, de tavasztól őszig tökéletes választás. Tényleg produkálhat hámlás szerű kopást az arcomról fél óra után, még nem jöttem rá miért csinálja, mert csak néha fordul elő, de ennek ellenére ár-érték arányban hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

chililamp

2016. november 9.

Már jó ideje használom, szóval az mindenképpen az előnyére írható, hogy elég kiadós adag. Az illata nagyon finom, egyáltalán nem tolakodó, kellemes és szolid, meg minden. És hidratál is, igen - pedig száraz a bőröm, főleg télen. Kivéve a T-vonalam, de hát istenem.

Viszont! Hiába kenek fel minimális adagot, épp csak annyit, hogy elég legyen, hiába dolgozom el, hiába kenem csontszáraz bőrre, azután, hogy azt hinném beszívódott, ha megdörzsölöm a bőröm, akkor mintha lehámlana a krém.
Megadom neki a 4 csillagot, mert lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen. Plusz, nem irritál, nem leszek pattanásos tőle, és tényleg felfrissíti a bőröm, de azért ez a kukacos leválás elég "izgalmas" élmény, főleg, ha rásminkel az ember. Nem hiszem, hogy újraveszem, pedig az illata nagyon klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

vikcs

2016. október 9.

Lassan kifogy, így úgy gondoltam,ideje lesz véleményt nyilvánítanom e csodáról. Hihetetlenül lágy és könnyű a textúrája, én primerként (is) használtam nyáron, ennek is tökéletesen megfelelt. :) Hamar 2-3 percen belül beszívódik. Szinte minden nap használtam, nem okozott pattanásokat,bőrirritációt. Ezt a rózsa-menta-kamilla kombinációt nagyon szerette/szereti a bőröm, és én is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Methylparaben i I ta I par 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Színezék. Barnás sárga.