Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. október 3.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kényeztető habfürdő az édes vanília és lédús barack illatával és ápoló makadámdió-olajjal, mely hidratálja bőrödet.

dreammiyss

2021. április 4.

Édesanyám rendelte meg a tusfürdő társával együtt. Az illata nagyon tetszett, imádtam a habos-babos pancsikat. Jó termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Tuszy

2021. március 27.

Nagyon jó habfürdő, már vettem is újra.
Nagyon jó illata van, a barack nagyon kiérződik. Jól habzik, egy flakont 4 fürdőzéshez használok el. Nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Nagyon jó habfürdő, már vettem is újra.

Nikolett9

2021. március 22.

Nagyon gyenge az illata, már a flakonban is. Közepes a habképzése, de egynek elmegy. Vannak jobb habfürdői az avonnak, ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Kajmi

2020. november 24.

Nagyon szeretem a barackos termékeket, ezért is vásároltam meg. Finom az illata, sajnos csak a flakonban, használat közben nem érzem... Dús, tartós habot képez, de ez szinte minden AVON-os habfürdőre igaz. Bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

macooka

2020. november 9.

Hát a flakonban nagyon jó az illata, viszont kiöntve már semmi, nulla. Sajnálom, pedig olyan ígéretesnek tűnt. :( Amúgy jól habzik, nem szárít, de ez az összes Avon habfürdőre érvényes szerintem. Ez most nekem csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

szeliger

2020. október 27.

Szerettem ezt a habfürdőt, már a külcsín is olyan finom, nőcis benyomást kelt. Az illat kellemes, visszafogott és mégis érezni az egész fürdő ideje alatt a barackos, vaníliás illatot, ez a legjobb az egészben. A hab tartós, nagy, ugyanakkor kicsit puhább, olyan mosószeres jellegű. A bőröm a fürdő után nem feszült, nem húzódott, de azért nem hagytam ki utána testápolót. Újravenném? Simán, ha nem lenne sok másik, ami bevetésre vár:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

NovErke

2020. október 11.

Hozza ugyanazt a minőséget, mint az összes többi társa. Jó nagy habot képez. Az illata is kellemes de sajnos nagyon gyenge, amint kinyitok egy tusfürdőt is vagy sampont, már nem is érzem, a legenyhébb illat is elnyomja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Színezék. Lilás piros.