Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyed formula, mely azonnal felszívódik a bőrbe és táplált, hidratált érzetet és órákon át tartó virágillatot kölcsönöz neki. Hidratálás és ápolás.

Horo

2016. november 12.

Ajándékba kaptam, gondoltam adok neki esélyt. Az tény, hogy gyorsan beszívódik, de ennyiért nem venném újra. Az illata borzalmas számomra, ráadásul csillámlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

timitoldi

2014. november 6.

Nagyon szeretem, a száraz bőrömnek különösen jót tett. Gyorsan felszívódik, igaz kissé folyékony állagú, de ez szerintem nem okoz gondot. Az illatát egyszerűen imádom, már csak ezért is rendeltem meg kézkrémben, illetve szájbalzsamban is. Azt hiszem ez az én illatom, megtaláltam benne önmagamat. Csak is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 6.

szepjulia

2014. szeptember 18.

Az idei nyári testápolóm, kicsit hígabb állagú, ezért gyorsan felszívódik. Az illata kellemes friss virágilat és az apró csillámokat is szeretem benne, melyeket ha napfény ér, finoman ragyognak. Biztos, hogy újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

m-kati-89

2014. május 17.

Először a kézkrémét rendeltem, és nagyon beleszerettem ebbe az illatba. Olyannyira, hogy következő rendelésnél ezt a testápolót is felírtam, alig vártam, h megjöjjön. Nagyon aranyos a csomagolás, igazán nőies minden szempontból ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Baabbii95

2014. május 7.

Nekem tetszik az illata és az állaga. Hamar felszívódik. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 7.

Nekem tetszik az illata és az állaga. Hamar felszívódik. Szeretem használni. :)

Ejwi

2014. április 11.

Én kedvelem, kellemes az illata, gyorsan felszívódik, kicsit csillámos, de engem nem zavar. :) De meglepődtem, amikor megláttam, hogy milyen picike. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Garykata

2014. április 8.

Hát nekem nem jön be se az állaga, sem pedig az illata.A bőröm ugyanolyan száraz utána is, az illata meg nekem olyan "régimódi" ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Ferita

2014. április 6.

Nagyon finom illata van.Nekem a Tom Tailor Bodytalk jutott eszembe róla(arra pedig a rózsaszín Mel Merio hasonlít),ennek külön örültem.Gyorsan szívódik,nem hagy "nyomot" maga után.Meglepődtem a csillámokon,de nem zavaró mennyiségben van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

tulipánfa

2014. március 30.

Finom illata van, elég hamar beszívódik. A kis csillámokon először nagyon meglepődtem másnap reggel, de nem zavarnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

agiv

2014. március 6.

Finom illata van,átlagosan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Finom illata van,átlagosan hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.