Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: PurpleShine, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

A vérnarancs, bazsarózsa és a jázmin élénkítő kompozíciója. Zamatos, frissítő és hidratáló testpermet.

Jucuus

2018. november 27.

Egész jó illata van, de fura volt, hogy testápoló jön ki, mikor fújtam magamra. :D de amúgy nem rossz termék, gyorsan elkenem a bőrömön, és nagyon jól hidratálja azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

marillus

2018. április 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot, a permet frissít, bár kicsit mintha ragadna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot, a permet frissít, bár kicsit mintha ragadna.

lois

2018. január 30.

Először meglepődtem, hogy inkább egy spray-szerű testápolót kaptam mint illatszert, de nem bántam meg, nagyon szeretem az illatát, az állagát, hidratáló és sokan megdicsérték rajtam. Újra fogom venni, jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Egoistagumikacsa

2017. június 24.

Imádom! Imádom!

Nagyon kellemes illata van, emelett hidratál is... de inkább nyárra ajánlom. Eredetileg ez zuhanyzás utáni használatra van, de én inkább reggel szoktam fújni belőle egy keveset, ugyanis felfrissíti a bőrt. Inkább vizes alapú, így zsíros bőrhöz pont ideális választás.

Ilyen áron pedig egyenesen ajándék :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Imádom! Imádom!

Ilyen áron pedig egyenesen ajándék :D

GD13

2017. március 21.

Csak az illatáért vettem meg akciósan és nagyon megérte. Olyan frissítő mégis édes. Mindenki megdícséri rajtam, de nem merem az egész testemre kenni mert a nagyon érzékeny bőrnél kiütéseket okozhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

rammy717

2017. március 5.

Hátuljáról: "Zuhanyzás utáni hidratáló testpermet"
Senkit ne tévesszen meg, ez nem az illatosított "víz" testpermet!
Gyakorlatilag egy nagyon könnyű állagú, fújható testápoló. Ennek ellenére egész jól hidratál, és az illata is nagyon jó.
Télre néha egy kicsit kevésnek éreztem, de már időszakokban tényleg kiváló.
Szerintem nagyon praktikus ez a fújós fej, sokkal jobb, kényelmesebb így testápolózni.
Pár darabot már elhasználtam, a továbbiakban is újravevős. Nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Hátuljáról: "Zuhanyzás utáni hidratáló testpermet"
Senkit ne tévesszen meg, ez nem az illatosított "víz" testpermet!
Télre néha egy kicsit kevésnek éreztem, de már időszakokban tényleg kiváló.
Pár darabot már elhasználtam, a továbbiakban is újravevős. Nagyon jó termék. :)

Babimami

2017. február 27.

Mikor először kézhez kaptam , meglepődtem, hogy nem egy víztiszta testpermet. Ettől függetlenül, nagyon szeretem használni, nyári melegben pont jó , villámgyorsan beszívódik, nem ragad, nem izzadom le, és nem mellesleg isteni illata van. Rendeltem is belőle két üveggel az idei nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

Melcsi922

2017. február 25.

Csalódás volt a termék,én is mint ahogy nagyon sokan egy testpermetre számítottam.Meglepődve tapasztaltam hogy szó sincs testpermetről,ez egy testápoló.Az illata nagyon finom,és könnyen beszívódik.Ha azt leszámítjuk hogy nem az van a flakonban,mint ami rá van írva,akkor kap egy erős hármast,mert az illata mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Roxxy

2017. január 15.

Annyit használtam,hogy már meguntam kicsit. :D Az én hibám.Egyébként korrekt termék,jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Rockysinger

2016. szeptember 17.

Én szeretem nagyon:) De inkább testápolóként használom este, mint reggel testpermetként.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.