Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• gazdag, krémes állagú tusfürdő
  • író és kakaó illattal
  • természetes kakaókivonattal

Fruzskooo

2021. október 15.

Nagyon finom az illata, de nem igazi kakaós. Szuper krémes állagú. Törölközés után viszont rögtön kell testápolóznom, mert nagyon szárítja a bőröm, ez eddig más tusfürdőnél nem fordult elő. Ettől függetlenül kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

haszi79

2021. október 3.

Krémes állagú, nem az a "pudingos", amit mostanában tapsztalhatunk az AVON krémtusfürdőitől. Kellemes illata van, inkább a shea vajra emlékeztet, mint kakaóra. Nekem megfelel a tápláló hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

zonga

2021. szeptember 28.

Én intenzívebb illatra számítottam, nem igazán érzem a kakaót (sem) benne. Sajnálom, mert a kakaóillat miatt vettem meg. Egyébként átlagos állagú, átlagos hatású tusfürdő, az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.