Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Lagoon hidratáló testpermet segít hidratált érzést kölcsönözni a bőrnek. Vízi gyümölcsök és a körte frissítő illatával. Használata: permetezd testedre és gyengéden masszírozd bőrödbe.

Aoba

2019. április 10.

Én a kezemre használom krém helyett. Parfüm is lehetne belőle. Több mint 9 éve használom, szerelem illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

bubilany

2017. szeptember 11.

Puhább lett tőle a bőröm és nagyon frissítően kellemes illata van! :) Újraveszem az már biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Reka98

2017. július 17.

Egyszerüen imádom az illatát, zuhanyzás után használom, hamar beszívódik, puhább lesz tole a bőröm. Teljesen megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

gigi12889

2017. július 15.

Zuhanyzás után szoktam hazsnálni és egész jó. Nem tart sokáig az illata és nem hidratál nagyon, de végülis van ennél rosszabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Vizililiom

2017. január 29.

Nagyon kellemes volt az illata, öröm volt zuhanyzás után bekenni vele a bőrömet, mely igazán puha és selymes lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Elena006

2016. március 29.

Isteni az illata! Bár kicsit folyosabb a kelleténél és nem hiszem hogy annyira hűha de csodát tenne a bőrömmel max. egy nagyon kicsikét puhítja, de az illata kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Zoldtulipan

2016. március 4.

Elfogult vagyok a lagoon családdal, mert ellenálhatatlan az illatuk!
Először meglepődtem, hogy krémes az állaga, de hamar megszerettem, nem jelentett problémát.
Ha fáradt vagyok, és nincs kedvem testápolót kenegetni, csak befújkáltam vele magam, nagyjából szétkentem, és kész is. Az illata nagyon sokáig, a másnap esti fürdésig is megmarad. Bevált termék, újra fogom szerintem rendelni, ha elfogy. Valami lagoon-nak mindig lenni kell nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Elfogult vagyok a lagoon családdal, mert ellenálhatatlan az illatuk!

JudithBeauty

2016. február 16.

Mivel a Senses termékcsaládon belül a Lagoon az egyik kedvenc illatom, gondoltam, hogy kipróbálom a testpermetet is. Nem kellett volna! Ez nem testpermet, hanem valami folyékony lötty, kifújáskor fehér színű és nem is hidratál. Én is besétáltam a csapdába, csak ugye mikor megrendeltem ezt a terméket, még nem olvastam a többi Krémmániás sorstársam tapasztalatait. Korábban ugyanígy jártam egy hasonló Senses testpermettel, és mégsem tanultam. Kellemes, tengeri illata miatt 2 csillag, de ez a gyanútlan vásárló megtévesztése!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

spavanilly

2015. november 11.

Csalódtam, mert ez a "testpermet" nem a megszokott, hanem kifújás után tejfehér színű folyadékként landolt a bőrömön. Szóval el kellett kenni, mint a testápolót, de nem éreztem, hogy hidratálna, az én bőrömnek ez kevés. Az illata azért isteni, de az állaga miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

RyahOneY

2015. október 20.

Engem is sikerült megtéveszteniük: testpermetre számítottam (végül is, egy testpermet is lehet "hidratáló", szóval fel sem merült bennem, hogy nem olyan lesz, mint a többi), aztán mikor kipróbáltam, akkor vettem észre, hogy ez lényegében egy nagyon folyékony állagú krém. Ha nem "testpermetként", hanem "illatos testápoló tejként" szerepelne a katalógusban, az sokkal korrektebb lenne, mert így tényleg félrevezeti az embereket. :/ Nekem mondjuk annyira nem lényeges, mert én testápolót és testpermetet egyaránt szívesen használok, szóval el fog fogyni, de aki kifejezetten testpermetet szeretne csak, joggal érezheti becsapva magát...
A termékről egyébként nem tudok rosszat írni: hamar beszívódik a bőrbe, kellemes illatot biztosít (a Senses termékek közül a Lagoon termékcsalád a kedvencem, imádom az illatát *-*), és bár normál típusú bőröm van, szóval túl sok hidratálást nem igényel, de ezzel a funkciójával is elégedett vagyok. :) Öt csillagot viszont részemről ennek ellenére sem érdemel, szívesebben maradok a kevésbé csöpögős testápolóknál és normál testpermeteknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak