Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Egyenletessé teszi az arcbőrt.

beautifullife

2013. április 1.

Hihetetlenül sz.. hol a csillámos rész jött ki,hol az alapozó,így úgy néztem ki,mint aki nem tudta magáról lemosni rendesen a hétvégi buli glittereit..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

niceeye

2013. február 13.

Nekem nagyon nem jött be, még mindig megvan, még a megjelenésekor rendeltem, szárítja a bőrt nagyon :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

bandita

2012. október 4.

Maximálisan egyetértek Broken Wings csillagszámával. A pattanások nálam is díszelegtek a használat során. Ragyogó, furcsa felületet adott, igénytelenné, közönségessé téve a megjelenésemet. Talán mesterséges megvilágításban volt némileg elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.