Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theodora19, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finom, olajmentes formula. Tökéletesen hidratálja a bőrt. Csábítóan puha érzetet kölcsönöz.

Kendralinx

2016. április 9.

kellemes illat jó testápoló olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

kellemes illat jó testápoló olcsó

HexenDAB

2016. február 7.

Örök kedvenc, az egyik legjobb testápoló, kellemes, diszkrét illata van, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros után érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

nettike

2015. augusztus 29.

Nagyon könnyen beszívódó , kellemes illatú testápoló! Kicsit tartottam tőle ,hogy nehezen fog beszívódni,de ilyen problémám nincsen vele! Puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

zombia

2014. július 29.

puha lesz tőle a bőröm, de nagyon nehezen szívódik be.. és most ez így nyáron nem túl előnyös.. nincs arra időm, hogy indulás előtt másfél órával magamrakenjem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Bolvarin

2014. április 29.

Már régebben rendeltem, csak megfeledkeztem róla és most elővettem, mert a lábszáram nagyon száraz tud lenni, annyira , hogy pereg le róla az elhalt hámréteg. Este fürdés után szoktam bekenni magam, az állaga nekem tetszik, folyékonynak mondható, ezáltal könnyű eloszlatni. Az illata szintén kellemes, csak éppen az eredeti funkcióját nem tölti be. Reggelre már rég elfelejti a bőröm, hogy este be lett kenve, szóval száraz bőrre nem ajánlom, mert hidratáló képessége csekély. Rajtam eddig csak a Garnier testápolók segítettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

berka

2013. október 27.

Tetszik. Én csak a selymesítő hatását fedeztem fel rajta az is elmúlt reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Tetszik. Én csak a selymesítő hatását fedeztem fel rajta az is elmúlt reggelre.

fuge7

2013. április 3.

Jó kis testápoló, krémes állagú, finom illatú, hamar beszívódik, puhítja a bőrt. Hétköznapokon szoktam használni, inkább a téli hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

t.greti

2013. március 26.

Az eddig próbált testápolók közül ez vált be leginkább, leszámítva a Neutrogena piros testápolóját. A leégett bőrömet kentem be vele, és meglepődtem, hogy nyugtatja, hűsít, és ápol. Igaz, egy nap kétszer kellett bekennem vele a bőrt, emiatt gyorsabban is elfogyott. Illata finom, gyorsan beszívódik és valóban selymes érzést kelt.

update: az mostani már nem olyan jó. ragacsos, csak selyemhatás van, de hidratálás nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

kriszta0329

2012. december 28.

Száraz a bőröm- nekem nagyon bevált, az illata is kellemes és az ára is ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Száraz a bőröm- nekem nagyon bevált, az illata is kellemes és az ára is ok.

mili

2012. november 22.

Régebben kipróbáltam, de nagyon nem vált be, most már értem miért nem az összetevőit átnézve. Az illata kellemes volt, de ennyi az egyetlen pozitívuma, igaz ez nem a krém hibája, hanem a bőrömé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.