Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A modern, zselés formula rugalmasabb és feszesebb érzetet, valamint tónusosabb külsőt nyújt a melleknek. "Folyékony melltartóként" segít, hogy a keblek ellenállhatatlan idomúak legyenek.

Kiszerelés: 150 ml

sailorluna

2018. augusztus 9.

alkohol szagú, ragacsos borzalom, semmilyen hatással, még hidratálásra is kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

eleonora

2013. március 10.

Nekem nincs vele bajom, de a barátnőm azt mondta, hogy rászikkadt és semmit nem ér. Én éjszakára kenem fel, hidratálónak, nappalra nem merném, nehogy zselédarabok fityegjenek rajtam. Semmi különös, a babaolaj szerintem jobb. Háromszor vettem, de többet nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

zuleica

2012. november 11.

Szörnyen ragad és nem szívódik be. "Folyékony melltartóként" rászikkad a bőrre és órákkal később vízzel érintkezve sikamlóssá válik "a modern zselés formula" és lemosható az egész.

update: Gondoltam adok neki egy utolsó esélyt és elhasználom mégis, ne álljon ott a szekrényben. Na, nem is fog ott állni, a kukában fog landolni! Csúnyán kipattogott tőle a bőröm, majdnem elsírtam magam. Nem is tudom mit gondoltam, mindenesetre jó tapasztalat volt. Nem akarok rosszindulatú lenni, de aki szerint ez szuper és hatásos, az csak avon tanácsadó nő lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 11.

Szaszmancs

2012. április 26.

Szerintem semmit nem ér,pedig elég kitartóan kenegetem.Reggel bekenem és este érzem,ahogy lemosódik rólam zuhanyzás közben,ráadásul ki is pattogok tőle,úgyhogy pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

IzabellaRita

2012. március 21.

Annak ellenére, hogy elhasználtam majdnem egy egész tubussal belőle, még mindig nem látom eme termék jótékony hatását. Olyan mint egy átlátszó lehúzható maszk, mert miután felkened, le tudod húzni magadról. Olyan jól nem tartja a mellet mint egy rendes melltartó. Ugyan olyan mint a testfeszesítő spray. Használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

agi.greendaygirl

2012. január 29.

egyetértek Sephirával.. se nem árt, se nem használ :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

egyetértek Sephirával.. se nem árt, se nem használ :/

Sephira

2012. január 29.

Nekem nem vált be, pedig kettőt is elhasználtam belőle, nem tapasztaltam változást. Ráadásul ha kicsivel többet kentem belőle, akkor később le tudtam ''húzni'' mintha hámlanék. Olyan se nem árt se nem használ kategória.

PindurPandur

2011. december 18.

Csak addig hatásos, amíg redszeresen, reggel-este használod, ugyanis "folyékony melltartóként" nem a mellszövetekben,csak a bőrön hat. Tényleg keveset szabad használni belőle, mert szörnyen ragad. Nekem nem jöttbe, csak "optikai tuning" a ciciknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Ella

2011. november 9.

Csak keveset szabad belőle használni és folyamatosan. Nekem szemmel láthatóan megemelte a mellemet, de amint leálltam vele, a hatás is eltűnt. Ha megszakítás nélkül, rendszeresen használja az ember lánya, meglepően jó hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

BabaCica92

2011. július 30.

Nagyon sokáig elég, mert egyszerre csak kevés kell belőle, tényleg feszesebb lesz tőle a mell, nyilván nem csodaszer,de ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Színező anyag. (Piros)