Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A frissítő tonik hidratálja és puhábbá teszi a bőrt.

rafi

2015. október 12.

Régen használtam. Hát nem tudom nem emlékszem, hogy olyan húdenagy változást okozott volna. Az arcom frissebb, tisztább lett, bár ezt szerintem minden tonik tudja. Pattanást nem okozott, nincs benne alkohol, ez jó pont. Az illata viszont baromi erős, és szerintem a csomagolása sem túl praktikus, valahogy nem áll kézre, kevés jön belőle. De összességében úgy emlékszem, hogy jó volt. Egyet elhasználtam, nem vettem újra, nem is tervezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

bogczi

2015. július 20.

Sosem voltam nagy tonikos, próbáltam párat, de mind szétszárított. Most így nyáron viszont zsírosabb a bőröm, kellett valami, ami denat. alcoholtól mentes és kicsit felfrissít.
A bőröm tényleg felszusszan, mikor áttörlöm vele tisztítás után, viszont az illata nekem brutál erős. Áttörlöm az arcom és durván illatozom, a párom messziről érzi rajtam és nem komálja. Pedig egyébként nem rossz, nem szárít, nem okozott kis pattikat, ami nagy csoda, a bőröm tényleg felfrissül tőle, de nem venném meg, szerencse, hogy itt tudtam venni egy fél üvegnyit, egy egész sose fogyna el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

krémparádé

2015. június 24.

Szeretem, valóban felfrissít, olyan, mintha felszusszanna az arcbőröm. Kellmes, könnyed érzést és illatot hagy maga után. Se nem szárít, se nem zsírosít, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Ella

2015. június 19.

Isteni az illata, tényleg frissít, egész jól tisztít, de sajnos az én zsíros bőrömre ez kevés. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

wifey

2015. május 11.

Gyatra. Nagyon durván alkoholos, és rettentően zsíros, borzalmas érzés marad utána. A szekrényben áll egy majdnem fullos flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

agneeees_

2015. április 2.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Főleg akkor használom, amikor zsírosnak találom a T-zónát és csak ott szoktam áttörölni egy kis vattapamaccsal, de valami szenzációs, ahogy eltünteti a felesleges zsírt! Vannak nála jobb termékek is, de egy nyári reggelen nagyon kellemes lemosni vele a bőrömet és felfrissülni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

welc64

2015. március 30.

Kár, hogy már nem lehet kapni, legalábbis én már hónapok óta nem láttam. Felfrissíti az arcbőrt, és megfelelően tisztít. Az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

kissenikor

2015. március 11.

Nagyon durva alkoholos szaga van! Csípi a szemem. Szerintem szárít, bár nyilván a mattítást is lehet értelmezni, vegyes bőrre elég erős. Sminket nem szedi le, ezért inkább arctisztítás után egy gyors áttörlésre alkalmas. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

franyoh

2015. március 9.

Frissítős, illatos, smink tisztítós megoldás. Teljesen átlagos, semmi extrát nem jelent. Nekem konkrétan egy arctisztítós, kecsketejes, táplálós, természetes szappan sokkal többet jelent... de izlések és pofonok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Kingácska0807

2014. november 1.

Napi használatra szerintem tökéletes. Nagyon sokáig elég. Tisztít,frissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Napi használatra szerintem tökéletes. Nagyon sokáig elég. Tisztít,frissít.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1