Avon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tartósan hidratált érzetet nyújt, segít simábbá és feszesebbé tenni a bőrt. Barna alga kivonattal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kalmaniki

2017. augusztus 16.

Nagyon jól hidratál, feltölti a szemkörnyékemet. Gazdag krém, mégis hamar beszívódik. Nem irritálja a szememet és a bőrömet sem. Kellemes az illata is. A karikáimon semmit se halványított, de ez csoda is lenne, mert mostanában nem alszom túl sokat. Esténként használom, nappalra könnyedebb szemkörnyékápolót teszek fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nefelejcs

2015. február 11.

Sokat, rengeteget kipróbáltam már szemkörnyékápolóból...eddig még nem találtam meg az igazit (vagy mégis, de árban az elérhetetlen nekem). Az AVON kék tubusos szemkörnyék ápolója viszont nekem nagyon nagyon bevált. A krém állaga pont tökéletes, kicsit zsíros de gyorsan beszívódik. Kevéskét felkenve a szemkörnyék alá puha, lágy, kellemes érzés, nem húzódik a szemem. Egyáltalán nem irritál, még akkor se, ha könnyel keveredik! Sőt, ezt használom smink fölé T-vonalra is (orrcimpák krémezése), hogy ne száradjon ki. Jobb lenne, ha ez a krém lenne a nappali arckrémes dobozban is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

évy

2014. május 31.

jól hidratál!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

jól hidratál!

agi.greendaygirl

2013. november 14.

hát újra én se fogom venni, csalódás, hogy parfümöt is tartalmaz... amúgy nagyon erősen hidratál, nekem kicsit talán sok is, mert nem száraz a szemkörnyékem. Szerencsére nem irritál egyáltalán. Kicsit talán sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

hbscale

2013. október 29.

Az összetevőit nem néztem, itt meg nincs fenn, mindenesetre hidratál, és a nem túl erős, fáradtság miatti karikákat halványítja. Csodát ne várjatok, de jó kis krém ! Szerk.: Az összetevőit elnézve nem is baj, hogy nem használom. :) Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

B_Anna

2013. október 4.

Nekem ez a szemkörnyékápoló gyakorlatilag pénzkidobás volt, semmilyen változást nem vettem észre, közel 1 hónapja használom általában esténként, néha reggel is. A szemem amúgy is csak ritkán karikás, inkább megelőző jelleggel használom, illetve a kis ráncok halványítására, de azokkal semmi nem történik, és semmilyen egyéb változást sem veszek észre a szemkörnyéken. Az állaga elég könnyed, nekem gyakran jut máshova is, mint ahova eredetileg kenni akartam, bár az lehet, hogy az én bénázásom. Úgy gondolom, ezért az árért jobbat is találni a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

eva.knapek

2012. december 6.

Azért szeretem, mert eltüntette a barna elszíneződést a szemem alól (pedig 4-6 órákat alszom) és a táskáim is látványosan csökkentek, mondhatom, hogy el is múltak. Plusz pont, hogy tényleg egyáltalán nem irritál! Hogy ránctalanít-e, nem tudom (még nincs olyan sok ráncom, hogy ez feltűnne), de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

creammaniac

2012. november 4.

Valóban jól hidratál, kellemes csalódás volt ez a szemránckrém! Nem irritál, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak