Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fekete eperrel egyenetlen tónusú vagy elszíneződött bőrre.

Kiszerelés: 50 ml

vargazsofia23

2014. október 6.

Több hónapja használom, az itteni vélemények hatására vásároltam meg. Nagyon szeretem! Számomra sokkal jobban bevált a nappali párjával együtt, mint a kimondottan zsíros,kombinált bőrre kiadott páros ugyan ebből a termékcsaládból. Nem zsírosít, könnyen felszívódik, újabb pattanásokat nem okoz. Az illata is kellemes, árban is elfogadható. Jár az 5*

Update: Sajnos ahogy elkezdtem jobban odafigyelni a kozmetikumok összetételére, úgy rá kellett jönnöm, nem érdemli meg az 5 csillagot. Mint a legtöbb 'ilyen' terméknél, ebben is megtalálható a parfüm, az alkohol, és a parabének. Még így is megadnám neki a 4 csillagot a régi szép emlékekre való tekintettel, de az Avon állatokon való kísérletezése miatt a legnagyobb jóindulattal is csak 3 csillagot kap. Mindezek tekintetében már az ára se túl baráti :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Lisana

2014. augusztus 22.

Nagyon szeretem, kellemes, tápláló, nem zsírosító, a sebeket halványító, könnyű kis krém. Újra venném, ha ismét látnám :)
Bár újra kapható lenne!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Bár újra kapható lenne!!

Kishoshi

2014. április 2.

Én nagyon szeretem!!Könnyű és illata is bejön.Nappali krémje se kutya:)Kár,h már nem lehet rendelni,ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

hjh666

2013. szeptember 18.

Elhasználtam egy tégellyel, de foltok maradtak. Engem zsírosított, éjjelre használtam, reggelre úgy nézett ki a fejem mint egy zsíroskenyér. Alapból is zsíros a bőröm, valószínű a szárazabb vízhiányosabb bőrre kiváló lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Bihter85

2013. július 9.

Anyunak vettem, szereti, az illata nekem is nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Anyunak vettem, szereti, az illata nekem is nagyon bejön!

dorcus89

2013. június 30.

Pár hete használom, de eddig nem vettem észre halványítást. Éjszakai krémnek tökéletes, gyorsan felszívódik, szereti a bőröm, nem lettem tőle pattanásos, és nem is lett zsírosabb a bőröm. Nekem kicsit olyan illata van, mint egy naptejnek, de ez nem zavaró, kellemes. Leárazva vettem, még ha nem is látok szembetűnő változást, nekem elég a tudat, hogy ápolom és figyelek a bőrömre éjszaka is. Ami viszont negatívum, hogy a szememet jól el kell kerülnie, mert ha a közelébe megyek már csípi. De ezt ha elkerülöm, akkor semmi gond nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

cicatapmancs

2013. június 5.

1 hónapja használom és szemmel láthatóan halványodtak a pattanások után megmaradt foltjaim. Nem azt vártam tőle,hogy teljesen eltüntesse őket, én már ezzel az eredménnyel is elégedett vagyok. Könnyen beszívja a bőröm és nagyon jó hidratáló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

csokilany

2013. február 5.

Mint az már ennek a krémnek a nappali párjánál is elmondtam, ez a páros az eddigi legjobb krémjeim, semmi rosszat nem tudok róluk elmondani. Nem zsírosítanak (ami nálam nagy szó), hidratálnak, és mióta ezeket használom, egyenletesebb a bőrtónusom, a pattanások utáni hegek gyorsabban gyógyulnak, és az egykor itt-ott felbukkanó piros foltok is eltűntek... Ami miatt nem fogom újravenni, csak az, hogy már nem lesznek kaphatóak... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

julill

2012. június 8.

Karácsonyi akcióban vettem meg hónapokig használtam, de lényeges változást nem láttam. Azért éjszakai krémnek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 8.

pecsi.eszter29

2012. május 11.

Már 5 hónapja használom,és jó.Szépen halványítja a foltokat a bőrömön(pattanások után visszamaradt sötét pöttyök),finom az illata,és gyorsan beszívódik.Már a harmadik tégelyt fogyasztom,nem csalódtam eddig,és biztosan újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Színezék. Barnás sárga.