Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: raadrienn, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fekete eperrel egyenetlen tónusú vagy elszíneződött bőrre.

Kiszerelés: 50 ml

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Butylene Glycol h 1 0Benzophenone-3 f Ethylhexyl Salicylate f Cyclopentasiloxane eo I szil C12-13 Alkyl Benzoate PEG-8 h Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Titanium Dioxide f 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Dilauryl Thiodipropionate a Polymethylsilsesquioxane szil Hydroxyethyl Urea h Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Phenoxyethanol ta PEG-100 Stearate ti 0 0Pentylene Glycol Caprylyl Glycol eo I h Silica Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Triethanolamine ti I eu 2 0Carbomer Cetearyl Glucoside ti I eu Squalane eo 1 0Disodium EDTA Parfum / Fragrance i Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Ascorbyl Glucoside a I v Cholesterol eo I eu 0 0Xanthan Gum ti I eu Dimethiconol eo I h I szil Urea h Polysorbate-60 ti I eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Triethoxycaprylylsilane szil Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Tocopheryl Acetate a I v 0 0Butylene/Ethylene Copolymer Hydrolyzed Silk h Saxifraga Sarmentosa (Saxifraga Stolonifera) Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Morus Nigra (Mulberry) Root Extract Scutellaria Baicalensis Extract BHT a I ta Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Butylparaben ta I par Alcohol Denat. al Ethylparaben ta I par Ethanolamine Ammonium Lactate h

vargazsofia23

2014. szeptember 18.

Szeretem. Az első nappali krém amit használni tudok és nem fénylik tőle a bőröm, nem okoz még több pattanást. A -1 csillagot csak annak köszönheti, hogy lemosó és tonik nélkül már esélytelen felkennem. Ha azok nélkül alkalmazom enyhén ő is zsírosít. Smink alapnak megfelelő.

Update: Eszembe sem jutna most már - kicsit több tapasztalattal - felkenni egy krémet a zsíros bőrömre megfelelő arctisztítás nélkül. Most egy kicsit magamon is jót mosolygok :)
Ettől teljesen függetlenül le kell pontoznom. Az okát már éjszakai párjánál leírtam. Javára annyi szól, hogy legalább fényvédő van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

amerikana

2013. február 8.

Lányok, aki tudja biztosan-tényleg kivonják a forgalomból? :-( Végre egy jó krém, ami helyre hozta az arcom. (pattanás utáni piros foltok) Esetleg tudtok ajánlani valami hasonló krémet? Előre is köszönöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

csokilany

2013. február 5.

Én egy olyan krémet kerestem, ami a pattik utáni hegeket és a kipirosodásokat halványítja, és ez a krém nagyon szépen vizsgázott! Már majdnem egy éve használom, az éjszakai krémjével együtt, nagyon kevés elég belőlük, még mindig a tégely harmada megvan mind2ből. (Egyébként szettben vettem, 2000 Ft volt a 2db)
Szóval bőven nagyon megérte, nem zsírosodik tőlük a bőröm, de mégis hidratálja, és még fényvédő is van benne. Nagyon szeretem! Kár, hogy ezt is kivonják a forgalomból... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

yaya

2013. január 19.

En most rendeltem meg ezt a kremet kb.1 honapja. szeretem ezt a kremet egy kicsit tapacsos lesz a borom tole,de miutan beszivodik olyan mintha semmi sem lenne rajtam.szerintem tenyleg halvanyit.En alapozo ala szoktam felvinni.egy kicsit furcsa naptej szaga es allaga van..de olyan jo naptej illata van.en 1000-ert vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 19.

málnahab16

2012. július 15.

Nekem a zsírosabb krémek nem váltak be korábban,mert nagyon fénylett a bőröm tőlük és pattanásaim jelentek meg,azonban ennek a krémnek nagyon jó az állaga,nem túl zsíros,így nagyon jó a bőrömnek,hamar beszívódik és nem lesznek tőle pattanásaim sem.A szeplőimet nem halványította,azonban volt az arcomon egy-két halványabb hegem a pattanásaimtól,azokat viszont egész szépen eltüntette.További pozitívum,hogy az illata is nagyon kellemes számomra.Nem próbáltam idáig túl sok arckrémet,de az biztos,hogy az eddig kipróbáltak közül ez vált be a leginkább!:)Azért jó lenne egy olyan krémet is találnom,ami hatásos a pigmentfoltok ellen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Nickykee

2012. június 23.

Az állaga kellemes, az illata nagyjából ok (bár lehetne jobb is), én kicsit hűsítőnek érzem. Hamar beszívódik. Változást az arcomon viszont nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

julill

2012. június 8.

Karácsonyi akcióban vettem meg szettben az éjszakaival. Nem láttam lényeges változást a több hónapnyi használat során, viszont nem is lett több foltom. Sajnos ahogy melegedett az idő a problémás bőrömön egyre több lett a pattanás, így most őszig keresek valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 8.

pecsi.eszter29

2012. május 11.

Párban használom a nappali verzióval,és kifejezetten szeretem.A pattanások után maradt nyomokat szépen elhalványította,könnyű,gél jellegű krém,gyorsan felszívódik,finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

bandita

2012. április 28.

Alapvetően pozitív emlékeim vannak a termékről. A nagyon érzékeny bőrömet nem bántotta, megfelelően hidratált, gyorsan felszívódott, könnyű volt sminkelni rá. Könnyed, picit gél állagú krém, amelyet emiatt inkább normál-zsíros, mint száraz bőrre tudnék ajánlani. Finom, enyhe illata volt, az ára is baráti. Az összetevőit nem ismerem, régebben használtam, amikor a termékcsalád megjelent. A pigmentfoltokra nálam egyáltalán nem működött, de emiatt nem haragszom rá. Jelenleg mást használok, de erre a termékre nem tudnék rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 28.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Ascorbyl Glucoside, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, BHT, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Urea, Hydrolyzed Silk, Ammonium Lactate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Squalane, Cholesterol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Glucoside, Cholesterol, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Butylparaben, Ethylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.