Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

A gyerekeknek rendkívül érzékeny a bőrük, ezért különleges védelmet igényelnek. Ezért fontos olyan termékekkel védeni a kicsik bőrét, amit kifejezetten az ő igényeiknek fejlesztettek ki.

Pam

2018. február 24.

Több nyarat is együtt töltöttünk; szeretjük. Gyerek és felnőtt egyaránt ezt használta a családban, soha senki nem égett le alatta. Szerintünk vicces, hogy ilyen színű, és ha hozzá is ér a fürdőruhához, simán kijön belőle mosáskor. A tenyerünket is befogta, az igaz, de az első vízbe mártózáskor le is jött onnan, szóval egyáltalán nem zavart. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Juli88

2016. június 30.

Keresztlányom régóta használja. Könnyű kezelni és tartós a hatása is. Az illata nem rossz. A színe viszont tényleg nagyon kék, szóval színezi a fürdőruhákat rendesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

marie.elsey

2014. július 21.

Életemben ilyen rossz napkrémet még nem használtam,totál pénzkidobás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Életemben ilyen rossz napkrémet még nem használtam,totál pénzkidobás :(

Annis

2013. augusztus 7.

Én ugyan nem vagyok gyerek, de magamnak is ilyet rendeltem. Bekentem vele magam, hát nemhogy nem égtem le, de még csak le sem barnultam. :) Szóval a védelem az tuti! :) Viszont a színével nekem is gondok vannak, nem értem, miért nem lehetett fehérre csinálni, mint minden más, normális napvédőt?
Világos bikinivel csak óvatosan szabad kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Világos bikinivel csak óvatosan szabad kenni.

hjh666

2013. június 25.

A krém tökéletes, kiválóan teszi a dolgát, mert három éve ezzel kenem a kisfiam, aki ha lehetne még 40fokban is az udvaron rohangálna, és egyszer sem égett le, de még be sem pirosodott.
A hátránya az hogy fog. A gyerkőcöt meztelenre kell vetkőztetni úgy bekenni, ha csak egy kis trikó van rajta és a vállait vagy az arcát kenném zöldre fogja az anyagot. Ez a hátrány, de tudunk vele élni. A maradékot a kezemről magamra kenem, beszívja, nem szoktam lemosni.
Ezért adok négy csillagot, de ha még nem is fogna, ötöst érdemelne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Ezért adok négy csillagot, de ha még nem is fogna, ötöst érdemelne.

Dorka1

2013. május 28.

Miután bekentem vele a kistesómat totál zöld maradt a kezem és csak sok, alapos mosás után jött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phytol eo I i