Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Önbarnító, hidratáló lotion arcra és testre világos és enyhén barna bőrtípusra egzotikus illattal.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Nagy csalódás volt a termék. Azt hittem hogy szolizás nélkül is lehetek szép barna, Hát nem , én bután bekentem az egész testem és barna helyett narancs szín kaptam és elég sokáig olyan csíkos voltam, hogy az utcára alig mertem kimenni

unoemi16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

mindaleth

2018. június 7.

A legtutibb hasonlatot az Alkonyat c. film tudja átadni, aki emlékszik a szereplők csillogó bőrére, az érti mire gondolok. 😃
Mintha egész éjszaka egy kád csillámporban hemperegtem volna, nem tudom, hogy ez csak nálam ütközött-e így ki, de nagyon természetellenes.

Nem értem el vele áttörést, az illatát szerettem, viszont a barnító hatást nem tudom véleményezni.
Lehet hogy a glitter-réteg alatt barna vagyok?
Sosem fog kiderülni, mert már rásóztam másra, hagy ragyogjon! 😃

mindaleth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Lehet hogy a glitter-réteg alatt barna vagyok?
Sosem fog kiderülni, mert már rásóztam másra, hagy ragyogjon! 😃

Vajdus23

2018. május 11.

Reménykedtem benne, hogy a negatív vélemények ellenére valami csoda folytán nálam be fog válni. Csalódnom kellett, egy használat után el is raktam a fiók mélyére. Az illatát még egy napig érezni lehet, de szörnyű, nem tudom elviselni. Mivel használatkor még egy egyszerű testápolónak tűnik, egyszerűen képtelenség egyenletesen eloszlatni, így másnap olyan csíkosan ébredtem, nem akartam elhinni... Összefogja minden ruhámat, és a szín, amit kölcsönöz, inkább narancssárga, mint egészséges barna.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Poptie

2018. április 16.

Gyorsan beszívódik. Nagyon szép, természetesnek tűnő aranyló barna színt csinál (még nekem is, pedig olyan fehér a bőröm, hogy tegnap, egy áprilisi FELHŐS délutánon leégtem :O ), de lehetetlen szépen felvinni. A szín csak órákkal később jön elő, így már csak azt láthatod, hogy elrontottad és úgy nézel ki, mint egy zebra.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Angel2326

2017. november 5.

Félve próbáltam ki a véleményeket olvasva, de kellemes csalódás. Vékonyan felkenve szép egyenletes lett, nem foltos. A kopás sem foltos, egyenletesen halványul. Csak azért 4* mert alkohol van benne ami iszonyatosan száritja az amúgy is száraz bőröm, igy másnak szükségem van egy erősebb testápolóra.

Angel2326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Dia214

2017. augusztus 10.

Szerintem nagyon jó önbarnitó csak ki kell tapasztalni a használatát. Én mindig az esti testápolómmal keverem össze fele-fele arányban és természetesen annyit, hogy mindenhova jusson az összekevert krémből. Nagyon hasznos hogy ha felvitel előtt kesztyűt húzunk és azzal oszlatjuk el a barnítót, különben foltos, koszos kinézetű lesz a kezünk. Én elég fehérbőrű vagyok, de ezzel a technikával reggelre nagyon szép, egyenletes (nem természetellenes) barna színt kapok :) ami még hidratált is egyben. 4 csillagot kap tőlem.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Evu28

2017. június 7.

Ahh iszonyu illata jo de foltosan kopik csunya 1 pont

Evu28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Ahh iszonyu illata jo de foltosan kopik csunya 1 pont

p.mar

2016. december 22.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt a termékről, habár nem vagyunk egyformák. Nekem bejött, egyszerre keveset kell felvinni a bőrre, szépen eldolgozni, aztán kezetmosni. :-) Az illata szerintem nem vészes, a hatás természetesnek tűnik mindaddig míg mértékkel használja az ember. Újravenném..

p.mar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Gingerian01

2016. november 2.

Iszonyúan durván megfogott - az ujjaim közti bőr és a tenyerem körül sárga volt. Meg csillogós. Meg ilyen ronda barna. Ahova kentem, ott meg semmi :D enyhe csillogás és talán fél árnyalattal söttebb bőr jelezte, hogy valami kence járt ott. Hófehér a bőröm poedig. Bezzeg a tenyeremen! Sikáltam, mindennel próbálkoztam, de nem jött le az istennek se, csak 1 hét múlva lassan lekopott. Kb 3-4 alkalommal használtam, de neeeem nem, inkább ott romoljon meg!.....

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

dorye

2016. augusztus 18.

Idén rendeltem először ezt az önbarnítót, bár picit félve hogy olcsó árkategória, de pozitívan csalódtam! Sajnos sok anyajegyem miatt és így 30 felett nem napozok főleg nem szolizok, pedig régebben sajnos megtettem, bár önbarnítókat régóta használok, szóval van tapasztalatom ezen a téren, idén viszont mivel egyátalán nem napozok, beszereztem párat, és kitapasztaltam a használatát rendesen! Ami számomra irtó idegesítő egy ilyen termékben az, hogy ragad, tapad, folyik a bőrön utálom, viszont ez a lotion nem ragad, az illata számomra kellemes, picit erős, de az egyik igen drága önbarnítómnak is erős az illata, de nem büdös, és csak picit lesz barnító szagom! Könnyű kenni, jól el szoktam dolgozni kesztyűben csakis, egy héten elég 1x kenni, mert ha túlzásba esünk akkor ez is sárgás lesz! Viszont mértékkel szép barna vagyok, nekem nem kopik csúnyán, de vigyázni kell a törölközővel nehogy ledörzsöljük, 4-5 napig simán szép utána kezd a melltartó pántnál ledörzsölődni, be is szoktam keverni egy sima lotionnal és ezzel lehet korrigálni, aztán egy hét után bőrradírozok és jöhet újra, nekem bevált! Viszont a alcohol denat miatt levonok egy pontot, amúgy jók az összetevők, azt kihagyhatták volna!

Sajnos le kell vonjak a csillagokból, eddig jól működött, viszont most már iszonyatosan szárított gondolom ezért is kezdett el kopni a mellkasomról pöttyökben, alig tudtam homogén színt csinálni magamon! A többit is alig tudtam levakarni, marad neki 2* de csak az illata és a könnyű használat miatt, meg ha elkeverem fele fele arányban sima lotionnal akkor használható, bár most inkább Lancester Self Tun- t használom, az legalább nem szárít! Nagyon sajnálom, mert olyan jól indult a kezdet, akinek nagyon száraz a bőre ne is használja! Nem olyan jó ez...

dorye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.