Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2020. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Önbarnító, hidratáló lotion arcra és testre világos és enyhén barna bőrtípusra egzotikus illattal.

MagdaLiza

2021. január 10.

Csodaszernek nem mondanám, de teljesen jó, ahhoz képest hogy avonos termékről van szó. Nekem nem hagyott foltokat, csíkokat, teljesen szép, egységes barna bőrszínt kaptam a használata után. A barnaság már pár óra alatt látszódik. Ami miatt nem adok öt csillagot az az, hogy nem tetszik a géles állaga, kényelmetlen és kellemetlen érzés az eloszlatása. Átlagos gyorsasággal, egységesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

dorye

2020. június 10.

Idén rendeltem először ezt az önbarnítót, bár picit félve hogy olcsó árkategória, de pozitívan csalódtam! Sajnos sok anyajegyem miatt és így 30 felett nem napozok főleg nem szolizok, pedig régebben sajnos megtettem, bár önbarnítókat régóta használok, szóval van tapasztalatom ezen a téren, idén viszont mivel egyátalán nem napozok, beszereztem párat, és kitapasztaltam a használatát rendesen! Ami számomra irtó idegesítő egy ilyen termékben az, hogy ragad, tapad, folyik a bőrön utálom, viszont ez a lotion nem ragad, az illata számomra kellemes, picit erős, de az egyik igen drága önbarnítómnak is erős az illata, de nem büdös, és csak picit lesz barnító szagom! Könnyű kenni, jól el szoktam dolgozni kesztyűben csakis, egy héten elég 1x kenni, mert ha túlzásba esünk akkor ez is sárgás lesz! Viszont mértékkel szép barna vagyok, nekem nem kopik csúnyán, de vigyázni kell a törölközővel nehogy ledörzsöljük, 4-5 napig simán szép utána kezd a melltartó pántnál ledörzsölődni, be is szoktam keverni egy sima lotionnal és ezzel lehet korrigálni, aztán egy hét után bőrradírozok és jöhet újra, nekem bevált! Viszont a alcohol denat miatt levonok egy pontot, amúgy jók az összetevők, azt kihagyhatták volna!

Sajnos le kell vonjak a csillagokból, eddig jól működött, viszont most már iszonyatosan szárított gondolom ezért is kezdett el kopni a mellkasomról pöttyökben, alig tudtam homogén színt csinálni magamon! A többit is alig tudtam levakarni, marad neki 2* de csak az illata és a könnyű használat miatt, meg ha elkeverem fele fele arányban sima lotionnal akkor használható, bár most inkább Lancester Self Tun- t használom, az legalább nem szárít! Nagyon sajnálom, mert olyan jól indult a kezdet, akinek nagyon száraz a bőre ne is használja! Nem olyan jó ez...
Tavaly és most is újra használom, sok önbarnító kipróbálása után, amik nem is voltak túl olcsóak, maradtam még is ennél. A lényeg az, hogy jól hidratált legyen a bőr, én használok mellette nivea önbarnítós testápolót is, nagyon jól kiegészítik egymást. Egyik nap felkenem ezt, másnap csak sima hidratáló, azután az önbarnítós testápolót alkalmazom, így nem is kopik foltosan, szépen halványul. Kesztyű nélkül viszont ezt nem ajánlatos kenegetni, vagy többszöri kézmosással maximum, mert nagyon befogja a kezeket. Az illatát én még mindig szeretem, nekem ez a legtermészetesebb barna színt adó önbarnító, nem ragadok tőle, egyszer is elég egy héten kenni, az arcomra is kenek picit, ott sem okoz gondot, nincsen büdös szaga órák múlva sem. Száraz bőrűeknek és kezdő barnítósoknak viszont továbbra sem ajánlom, esetleg testápoló olajjal kiegészítve. Visszaadom neki a max csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

alexkanagy

2020. április 8.

A világ összes önbarnítóját kipróbáltam, nekem csak ez és a tan luxe cseppek váltak be eddig.
A többi önbarnítós testápoló: ragacsos és büdös!
Ez a testápoló: ez nem nagyon testápoló, de pont ezért imádom! Csodálatos az illata, enyhén csillog, a barnító szag megvan de nem zavar, egy pillanat alatt beszívódik! A kedvencem már évek óta! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

A többi önbarnítós testápoló: ragacsos és büdös!

alexiaaa696

2020. január 9.

Szoli mellett is nagyon nehezen barnulok, az arcom pedig szinte fehér marad a testemtől, ezért szereztem be. Este radirozas nélkül, fürdés utan viszem fel és másnapra nagyon szép egészséges színt ad. Hamar kopik, de nekem sosem foltosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Vivo33

2019. július 16.

Évekkel ezelőtt vásároltam belőle nyaralás előtt hóbortból, hogy legyen ezzel egy kis színem, rásegítsek a napozásra. Bárcsak a szolit választottam volna már akkor is. Először mikor felkentem még tetszett is az illata és a barnás attitűdje. Kb 1 nap után tapasztaltam hogy irdatlan módon foltosodik és egyenlőtlenül fog meg a nap is. Nos, azt gondoltam "jolvan túlélem majd kopik, a bőröm meg kiheveri." Hát 5 év után is látszott a foltos átmenet a vállamon. Ez azért baj mert nyilván figyel az ember ilyeneknél hogy egyenletesen kenje el, én is figyeltem, és mégis könnyű volt durva bőrhibát okoznom magamnak. Ajánlanék a termék használata előtt egy erős bőr átradírozást mindenhol, hátha úgy jobb. A színéről meg annyit hogy a barátom is használta, ő meg 3 nap után mint egy májbeteg úgy nézett ki. Ha fizetnének se kenném újra magamra. Bocsi Avon, lehet én voltam amatőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Qwerty1234

2019. június 13.

Tavaly évben a napozás és a szoláriumozás mellé vásároltam. Kicsi rásegítésnek. Nagyon megvoltam vele elégedve. Viszont most, hogy egy hónapja nem mehetek napra, ahogy be indult a nyári szezon, így csak magában maradt a krém. Youtube-on utána néztem. Ki, mit, hogy írja! Úgy csináltam. Aztán a fehér bőrömre felkentem. Az illata zavart most valahogyan. A színe második nap nekem nagyon szép volt. Volt, hogy szebben, volt hogy csúnyábban tudtam elkenni! Viszont nekem kopik le, ahogy izzadok folyik le rólam és olyan a bőröm mintha koszos lenne!!!!! :(
Így most úgy döntöttem, majd ha napra mehetek, újra kezdem napozás mellé.
Lehetséges, hogy a sok gyógyszer miatt nem műkődött úgy, ahogyan én ezt vártam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Így most úgy döntöttem, majd ha napra mehetek, újra kezdem napozás mellé.
Lehetséges, hogy a sok gyógyszer miatt nem műkődött úgy, ahogyan én ezt vártam!

Cloud

2019. május 27.

Szerintem nincs semmi baj ezzel az önbarnítóval, csak oda kell figyelni az egyenletes felvitelre és az alapos eldolgozásra. Egész testre és az arcomra is használom. Általában hétvégén kenem be vele magam, előtte nem radírozok, sőt, kihagyom a reggeli zuhanyt. Így a bőr lipidrétegével keveredik a barnítóban lévő festékanyag, ezért nem leszek csíkos. Fontos, hogy ha egy területet bekentünk, oda már ne térjünk vissza, elsőre kell jó munkát végezni. A másik, hogy nem érdemes túl gyakran használni (én 7-10 naponta szoktam) így elkerülhető a sárgás szín kialakulása. Az illata számomra sem kellemes, ráadásul nagyon tartós, sokszor másfél napig is érzem, ezért mindig használok fölé, a behatási idő letelte után testápolót. Ez kb. 20 perc, amikor érzem, hogy teljesen beszívódott és már nem ragad. Akciós áron vásárolva számomra jó vétel volt, mert nem kell agyonnapoztatni magam, hogy egészséges kinézetem legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Nagy csalódás volt a termék. Azt hittem hogy szolizás nélkül is lehetek szép barna, Hát nem , én bután bekentem az egész testem és barna helyett narancs szín kaptam és elég sokáig olyan csíkos voltam, hogy az utcára alig mertem kimenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

mindaleth

2018. június 7.

A legtutibb hasonlatot az Alkonyat c. film tudja átadni, aki emlékszik a szereplők csillogó bőrére, az érti mire gondolok. 😃
Mintha egész éjszaka egy kád csillámporban hemperegtem volna, nem tudom, hogy ez csak nálam ütközött-e így ki, de nagyon természetellenes.

Nem értem el vele áttörést, az illatát szerettem, viszont a barnító hatást nem tudom véleményezni.
Lehet hogy a glitter-réteg alatt barna vagyok?
Sosem fog kiderülni, mert már rásóztam másra, hagy ragyogjon! 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Lehet hogy a glitter-réteg alatt barna vagyok?
Sosem fog kiderülni, mert már rásóztam másra, hagy ragyogjon! 😃

Vajdus23

2018. május 11.

Reménykedtem benne, hogy a negatív vélemények ellenére valami csoda folytán nálam be fog válni. Csalódnom kellett, egy használat után el is raktam a fiók mélyére. Az illatát még egy napig érezni lehet, de szörnyű, nem tudom elviselni. Mivel használatkor még egy egyszerű testápolónak tűnik, egyszerűen képtelenség egyenletesen eloszlatni, így másnap olyan csíkosan ébredtem, nem akartam elhinni... Összefogja minden ruhámat, és a szín, amit kölcsönöz, inkább narancssárga, mint egészséges barna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.