Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Elősegíti a barnulást. Napvédő termék használata előtt kend be vele magad. Vanília illatú.

atizka62

Korcsoport: >54
2020. március 7.

Isteni jo. En szoli elott hasznalom. Vekonyan kenem foleg a labamat. Az nehezen barnul. Es igy nem szarad ki a szoli utan. Fenyvedo ebben a regiben nincs. Az ujban is csak F2!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 7.

fdorottya

2019. augusztus 8.

A negatívval kezdem abból kevés van. Felkenés után hagy maga után egy ragacsos érzetet. Valamint az illata sem a legjobb.

Valóban segíti a barnulást. Én mindig hófehérke vagyok. Nem fog meg a nap. Vele viszont lesz egy kis színem.
15- 30 percenként újra szoktam kenni. Így a bőröm sem szárad ki a nap hatására.

Összességében jó termék! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

15- 30 percenként újra szoktam kenni. Így a bőröm sem szárad ki a nap hatására.

Összességében jó termék! Ajánlom!

Annacska22

2019. július 25.

Kellemes illatú, jó érzés bekenni magam vele. A barnulást segítő hatását még nem nagyon vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Azurlepke

2018. május 30.

A barátnőm mindig azt mondja, hogy egyenletesen legyen elkenve. A nagyon megvan vele elégedve minden nyáron ezt használja ezzel a termékkel együtt AVON SUN+ NAPBARNÍTOTT BŐRSZÍNT ÉLÉNKÍTŐ OLAJSPRAY.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

SunnySide

2017. december 11.

Fényvédő hatása nincs, de nem is erre van. Imádom. Talán amit jobban szeretek nála az az olajos spray formája. Számomra a nyár kihagyhatatlan része. Már csak az illatával megvett magának :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

bubilany

2017. november 21.

Kellemes a textúrája, gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Fényvédő hatása nincs (ilyet egyébként a termék nem is ígér!!!!), hogy gyorsabban barnulok e tőle azt meg nehezen tudom megállapítani, mivel egyébként is gyorsan barnulok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Sroi

2017. november 5.

Sajnos változtattak az állagán a régebbi olyan volt mint egy bb krém a testre. 2 árnyalattal barnább hatást és selymes fényű bőrt eredményezett azonnal. Az új változat hígabb kevésbé fed kevésbé hidratál kevésbé jó. Azonban még mindig veszem mert nem találtam hasonló színezett testápolót ami javít a bőr tónusán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

hmanita1989

2017. július 11.

Sajnos kipattogtam tőle. Jó illata van, de védő hatása nincs. Maradok a naptejeknél, a barnulás meg úgyis működik, ha nem kenem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Virvatuli

2017. július 11.

Számomra kicsit értelmezhetetlen ez a kozmetikum. Fényvédő nincs benne, ha napkrém alá kenem, akkor pedig túl sok rajtam a réteg, főleg negyven fokban. A lábamra használom testápoló helyett, az úgyis nehezebben kap színt, mint a többi részem. Kellemes érzés, gyorsan beszívódik, nem olvad le rólam. Az illatát szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

zdoreebaba

2017. június 24.

Tavaly vásároltam belőle egyet. Kíváncsiságból és tesztelésből rendeltem meg 1000 forintos akciós áron. Bátyám használta eddig a legtöbbet, neki egészen jól bevált. Én is felvittem egyszer-kétszer a bőrömre, de nem hatott. Elképzelhető, hogy napi rendszerességgel kellene használni ahhoz, hogy elérjük a kívánt eredményt. Az illata kellemes, kókuszra emlékeztet, a színe sárga. Vigyázni kell vele, mert rendesen tud fogni. Világos ruhákat viselve nem ajánlom felvinni. Plusz hátrány, hogy nem véd a nap káros sugaraival szemben így be kell szerezni egy napvédőt is mellé. Szerintem pénzkidobás, megbántam, hogy rendeltem. Egy 30 faktoros krémmel, napi szinten a napon töltve az időt szépen le lehet barnulni. Nem kellenek ilyen anyagok hozzá! Bátyám barnulása miatt kap 3 csillagot, mert neki velem ellentétben jobban bevált többszörös használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.