Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SlecckelMarine, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szempillaspirál az extrém hosszúságú pillákért.

Mia0602

2019. november 7.

Nagyon sok festéket vesz fel, és összeragasztja a pilláimat. Nem vészes, de szétválasztani kéne. Szép fekete, és a kis rostoknak köszönhetően jól hosszabbít. A keféje nem a kedvencem, de próbáltam másik spirálom keféjével (amit szerettem és kifogyott) azzal sem lett jobb az íve. Rövid és egyenes pilláimon segít valamennyit, de nem az igazi. Nem pereg, nem maszatolódik, könnyen lemosható.

Október 26
Két hét kellett, hogy "beérjen". Szép pillákat csinál, dúsít és ível (bár használok szempillagöndörítőt) gyönyörű fekete. Az extrém hosszú szempillák ígéretét azonban nem hozza.
Nem ez lesz a kedvenc, de legalább használható. 5 spirál okozott csalódást egymás után. Ez legalább használható. Nem pereg és nem kenődik. Egész nap látható.

November
Már nem használom. Sajnos a szőröcskék amik a hosszabbításban segítenek elkezdtek hullani. Volt hogy az arcomra, de a nagyobb problémát az okozta amikor a szememet szúrta. Ezzel párhuzamosan a szempillám is elkezdett hullani. 1-1 szál, de eddig ilyet még egyik szempillaspirálnál sem tapasztaltam.
Ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

Október 26

November
Ki kellett dobnom.

manoka55

2019. október 23.

Nekem bevált, az Avon egyik legjobb szempillaspirálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nekem bevált, az Avon egyik legjobb szempillaspirálja.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Életem leghosszabb szempillaspirálja. Túl sok festék kerül a kefére, csomóan lehet csak felvinni, gyakorlatilag amíg használtam letördezett a szempillám😔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

2018. július 30.

Egyik legjobb szempillaspirálja az Avonnak, szépen hosszabbít és szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

berdobarbara

2018. április 30.

Nagyon jó szempillaspirál, én szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Nagyon jó szempillaspirál, én szeretem

Szasza002

2018. március 17.

Régen nagyon szerettem, gondoltam kipróbálom, most milyen. Hát borzasztó. Csomósít, egyszerre túl sok festék marad a fején. Ha lehúzom néha sikerül megfelelő mennyiséget felvinnem, de többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

shopaholic98

2018. március 6.

Szintén első spiráljaim egyike volt kb. 5 éve, de soha nem venném újra, ahogy a narancssárgát sem. Nem kezdett semmit a pilláimmal, csak összetapasztotta őket. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

macspamacs

2018. március 2.

Annyira nem vagyok oda érte, kicsit híg és hajlamos összetapasztani a pillákat, de legalább az ára elfogadható. Nem rossz, de a Super Shock szempillaspirál nekem sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

cicak01

2018. március 2.

Az én szempilláimmal nagyon jól működik, hosszabb és sűrűbb lesz tőle. Kifejezetten tetszik, hogy az állaga folyósabb, mert ettől lesz igazán csomómentes. Nagyon sokáig elég, és viszonylag soká sűrűsödik, szárad be. Barátnőm, aki egyébként avon tanácsadó is, nem hitte el, hogy ez a spirál ilyen szempillákat csinál. Azóta ő is ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

gre05

2017. október 18.

Elég jól működik, viszonylag göndörít is. Viszont pereg és sok festéket visz fel, ezért pókláb hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.