Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít meghosszabbítani a szemhéjpúder tartósságát, meggátolja, hogy összegyűljön a festék a szem apró redőiben, valamint sima és matt külsőt ad a szemhéjnak. Univerzális színe miatt különféle bortónuson is használható.

flepike

2020. szeptember 21.

Vegyes érzésekkel írom ezeket a sorokat. Kezdem az elején: már az ecsettel történő felvitelkor csomóssá vált, próbáltam nagyon kis mennyiségben az ujjaimmal felvinni. Utóbbi esetében kevésbé "morzsolódott". Nagyjából 12 órát volt rajtam a smink, de már kb. a 5. órában összegyűlt a szemem redőin a festék, és sajnos át is zsírosodott. Avon sminkfixálóval használtam. A szemem többi részén, környékén és az arcomon is szépen fent maradt a smink, azonban az a fránya csomósodás nagyon zavaró... Először azt gondoltam, hogy romlott, de büdösnek nem éreztem, illetve kb. 1 éve vettem.. A következő gondolatom az volt, hogy kiszáradt.. Sajnos nem tudtam ezeknek a tényét megállapítani, de összességében nem nyerte el a tetszésemet. Azért kap tőlem csak 3 csillagot, mert úgy érzem teljesen felesleges a használata, ha csak a fixálóval fújtam volna be a fejemet lehet az is így megmaradt volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Brndtt

2019. január 23.

Vegyes érzéseim vannak vele. Sokat sminkelek és úgy voltam vele, hogy beszerzek egy ilyet. Az elején minden rendben volt, majd egyre nehezebb volt eldolgozni. Majd azt vettem észre, hogy a színe megváltozott, sötétebb lett de csak a tetején. Azt hittem lejárt de még nagyon nem. Szoktam még használni mert úgy érzem, hogy tényleg segít, hogy tovább maradjon fent a szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Csutak

2018. október 5.

Nekem már a fehérkupakos változata volt meg és még most is használom, mert hát nem kell belőle sok. :) A sz*r, zsíros és olajos szemhéjamon valóban tartóssá teszi a sminket, akár szemhéjpúdert teszek rá, akár ceruzát vagy tust használok. A fixálóspray-vel pedig tényleg nagyon tartós, egész nap fent maradó lesz a szemsmink. Teljesen megéri, akár ezer, akár ötszáz forintba kerül a katalógusban éppen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Kise

2018. szeptember 12.

30 fokban a szemhéj redőkben pillanatok alatt összegyűlik a szemhéjpúderem. Ez a kis csoda megmenti a helyzetet, ui. őt használva estig tökéletes a szemsminkem. Extra akcióban vettem valami 500 ft körüli áron. Nem kérdés, hogy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Évek óta ezt használom a szemhéjpúderek alá. Minden márka alá bevált nekem, a kevésbé "tapadós" szemhéjpúdert is fixálja, tart egész nap és a ráncokba nem gyűlik össze a szemhéjpúder. A tégely lehet nem a legpraktikusabb (már amikor fogyóban van a termék), de ezt leszámítva 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Dayanara

2018. július 23.

Nagyon megkedveltem, ajakra is használom! ;)
Univerzális, bőrszínhez illeszkedő árnyalatban kapható (light beige), még a hófehér bőrömhöz is passzol.
Nem szárad be, kevés is elég belőle, igaz idővel mintha sötétebb lenne, de felkenve nem észrevehető, ugyanúgy illeszkedik a szín.
Tartósabbá, élénkebbé teszi a szemfestéket, segít, hogy olyan termékeket is tudjak használni, amik kevésbé pigmentáltak és már a kidobásukon gondolkoztam szinte. 😄
Nem irritál, fixáló spray-vel pedig tényleg brutál tartóssá és élénkké lehet tenni a sminket. Még a gagyibbakat is fel lehet hozni elfogadható szintre, nagyon hasznos kis termék.
Ajkakon is jól teljesít, sokkal tökéletesebbé teszi az ajkak környékén is a bőrt (jobban, mint az alapozó, mégis természetes hatású).
A túl krémes, csíkozódásra hajlamos, nehezen fedő, elcsúszkáló rúzsaimat is megmentette. Felviszem ujjal, mindenhová a számra, aztán jöhet a rúzs.💋 Szép egyenletes lesz és a világos színeken sem változtat, plusz nem keveredik a bázis és a rúzs, mert az alap finoman megszárad és nem mozdul el. Újra fogom még venni szerintem. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nagyon megkedveltem, ajakra is használom! ;)

Enne

2018. július 7.

Kicsit változott azóta a neve (Mark), de gondolom, ugyanezt vettem meg most én is. Kellett valami, amivel a helyén tarthatom a szemfestéket akár egész nap, nyári melegben is, és intenzívebbé tehetem. Ez mindkettőt tudja! Csillagos ötös! Az avon négyes palettához választottam kifejezetten, aminek gyönyörű színei vannak, de koránt sem pigmentált, és nagyon porzik is. Ettől a kis kencétől sokkal szebbek, mélyebbek az árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Aprile

2018. május 20.

A napokban dobtam ki, mert kis sókristályok jelentek meg a tetején. Ebből is látszik, hogy keveset használtam, sőt, meg is feledkeztem róla. Ajándékba kaptam, és mivel elég ritkán készítek full sminket, amihez még szemhéjbázis is kellene a tartósság érdekében, nem nagyon volt használatban. A textúrája jó volt, ha használtam, nem mászott el a festék, kicsit élénkebb is volt, de túl sokkal nem hosszabbította meg a szemsminkjeim élettartamát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

simbenz

2018. április 30.

Régebbi kísérletezéseim egyik alanya. Megvettem, próbáltam, többször is, de szinte semmi. Mintha ott sem lenne. Azóta rátaláltam a Rossmann saját márkás szemhéj-alapozójára (köszi krémmánia), amit azóta is használok. A két alap ára hozzávetőlegesen azonos, mégsem lehet egy lapon említeni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Kittyke27

2018. április 23.

Ez volt az első szemhej púder alapozom, nekem bevált, csak az a fránya tégely..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Ez volt az első szemhej púder alapozom, nekem bevált, csak az a fránya tégely..

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Saccharomyces Lysate Extract, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.