Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Matt hatást ad, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat.
  • Gyönyörű színek és teljes fedése.
  • Kondicionáló formula.

10 árnyalatban kapható

Ár: Leírásban , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
CandyPop

2019. január 15.

A Berry blast árnyalat tulajdonosa vagyok, a színnel teljesen megvagyok elégedve. Szép, mélylila szín, enyhe matt beütéssel. Az állaga is jó, könnyen eldolgozható, a hagyományos rúzs kialakításának köszönhetően. Ennyi pénzért csodát nem vártam, de amit kaptam, az megfelel az elképzeléseimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

makeupaddict1

Korcsoport: < 18
2018. április 12.

Nekem a "perfectly nude" árnyalatot sikerült beszereznem, ami egy avonos csalódás lett számomra. Lehet rossz színt választottam, sötétebbet kellett volna, de akkor sem egy jó rúzs szerintem. Sötét hajamhoz és világos boromhoz nem passzol, sőt ha felkenem olyan, mint ha nem lenne szám🤣😞 nehezen is lehet vele dolgozni és az ajkakon sem mutat jól, nem annyira krémes.
Lehet egy másik szín jobban állna, bár nem sok reményt fűzök hozzá!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 12.

Lehet egy másik szín jobban állna, bár nem sok reményt fűzök hozzá!:)

balankaa01

2016. július 20.

Ha valami matt, az legyen már tényleg matt. Ócska, a színek se szépek.
"Lilát" vettem, ami a számra kenve valahogy mégis inkább pirosra húz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Ha valami matt, az legyen már tényleg matt. Ócska, a színek se szépek.
"Lilát" vettem, ami a számra kenve valahogy mégis inkább pirosra húz.

DianaS

2016. június 17.

Nem nyerte el a tetszésem, nagyon kiszárítja a számat ha rendszeresen használom és rendesen bele is csücsül az ajak ráncocskásba, ami olcsó/igénytelen hatást kelt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Nagyon szeretem!! Matt rúzsok közül, talán az egyetlen, aminek az ízét nem érzem keserűnek. Plusz a szám sem szárad tőle, a krémes állaga miatt. Bordós lilás színben vettem meg, igaz nem ilyenre számítottam a képek alapján, de imádom mind ettől függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

dorothyk

2016. március 10.

Nagyszerű termék! A többi matt rúzshoz képest az ára is nagyon jó, és tényleg matt, mellette pedig krémes és gyönyörű színei vannak!
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Imádom!

Virtual Angel

2016. február 21.

A Matte Nude árnyalatot rendeltem meg mintaként, hogy lássam, tényleg matt-e ez a rúzscsalád. :) Tényleg az és ez a szín annyira természetes hatású, hogy alig észre vehető az ajkakon, mégis feldobja az arcot. Tartós, kellemes. Most rendeltem másik két árnyalatot is, kíváncsi leszek azok, hogyan teljesítenek. ;)

Update: a másik két árnyalat is szuper. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Update: a másik két árnyalat is szuper. :))

kisnyuszi83

2016. február 16.

Eloszor is nem vagyok hive az AVON markanak.A ruzst (peach arnyalat) ajandekba kaptam.Ilyen tartos ruzsom meg nem volt.kibirt egy etkezest es egy edzest is.a helyen maradt nem maszott el.kicsit erdemes alahidratalni a matt finish miatt es tenyleg nem szaritja az ajkat.kellemes csalodas ert.koszi Instyle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

manna88

2016. január 17.

Óriási matt rúzs gyűjteményem van az egészen drága Mac Retro Matte kollekciótól kezdve az olcsóbb, 1000 ft körüli áron kapható Essence termékekig.
Így magabiztosan állíthatom, hogy sokszor olcsóbb áron is nagyon jó minőségű matt rúzsokat lehet találni.

Ez alól kivétel ez a rúzs.
Egyáltalán nem nevezném mattnak a finisét...
Felkenés után rövid időn belül elmozdul az ajkakról. Nem túl tartós.
A színek pedig a való életben egyáltalán nem hasonlítanak az avon weboldalán mutatott színekhez.

Nekem csalódás. Nem venném újra, és nem is ajánlanám a barátnőimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Ez alól kivétel ez a rúzs.
Egyáltalán nem nevezném mattnak a finisét...
Felkenés után rövid időn belül elmozdul az ajkakról. Nem túl tartós.

Nekem csalódás. Nem venném újra, és nem is ajánlanám a barátnőimnek.

Kamflora

2015. augusztus 21.

A Fuchsia es a Ruby szinek abszolut bevaltak, eroteljes, tartos szinek, az arukhoz merten nagyon jol teljesitenek. A Nude es Peach arnyalatokkal mar kevesbe voltam elegedett, hamar kopnak, nem eleg matt hatasuak. Ha szin szerint lehetne ertekelni akkor elobbiek 5 csillagot kapnanak, utobbiak 3-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.