Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztickeh, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segíti a borotva könnyed siklását, elősegíti az alapos borotválást, miközben bársonyosan sima bőrérzetet nyújt.

anemone

2014. december 25.

Évek óta (legalább 5 éve) ezt használom. Ahogy már sokan mások előttem leírták, a szőrnövekedést nem késlelteti, legalábbis nálam egyáltalán nem. Lábra használom, egyáltalán nem irritál, nyugtatja a bőrt, nem gyulladnak be a szőrtüszők. Kevés kell belőle, sokáig elég. Akcióban szoktam vásárolni, így teljesen elfogadható az ára. Összességében elégedett vagyok vele.
Mivel a nevével ellentétben nincs szőrnövekedés késleltető hatása 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Mivel a nevével ellentétben nincs szőrnövekedés késleltető hatása 4 csillag.

victorika

2014. november 21.

Évek óta csak ezt használom! Előtte nagyon sok kis szőrtüszőm begyulladt, ő megoldotta a problémát! Szuperül siklik vele a borotva, élmény használni! Imádom!

balazs.dorka

2013. december 8.

Rettentően szuper termék, nem irritál, kellemes az illata illetve borotválkozásnál használ. A szőrnövekedést én nem vettem észre h késlelteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

FairyJuice

2013. december 8.

Már nagyon sokszor újravettem, és újra is fogom. Olcsó, és ennek ellenére tökéletesen megfelel a célnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

bobika94

2013. augusztus 21.

Kicsit késlelteti csak a szőrnövekedést. De amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Kicsit késlelteti csak a szőrnövekedést. De amúgy nem rossz termék.

zombia

2013. augusztus 5.

A szőrnövekedést természetesen nem késlelteti, de nagyon jó borotválkozáshoz, kevés elég belőle így sokáig kitart. Mindig újrarendelek, ha elfogy : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

nyrktlin

2013. július 30.

Szeretem, mert eddig csak tusfürdővel borotváltam, az annyira nem jött be, ez viszont szuper, nagyon jól siklik rajta a borotva,a hónaljon, lábakon és intim részeken is jól használható. Az illata kellemes és elég lassan fogy el ahhoz, hogy megérje az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

sabrirory

2013. június 18.

Már elég régóta csak ezt a zselét használom. A szőrnövekedést nem késlelteti, de nem is ezért vettem... megkapja az 5 csillagot!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

gabyca34

2013. május 13.

Nekem is bejött, lassan fogy annak ellenére, hogy azért használom rendesen. Amióta ezt használom nem igazán vágtam meg magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Dorcsa

2013. május 13.

Nem szoktam pénzt adni borotvazselékért, nálam a tusi is ugyanúgy bevált. Ezt ajándékba kaptam egy másik termék mellé, és nagyon szeretem. Nagyon jól csúszik rajta a borotva, pillanatok alatt végzek a hónalj borotválással, (csak azt borotválom, máshol gyanta, többi testrészen való alkalmazásról tehát nincs tapasztatom)
Meglepően jó, ingyen meg pláne :D, de nem fogom megvenni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Meglepően jó, ingyen meg pláne :D, de nem fogom megvenni ha elfogy.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract, Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lila színű.