Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A fehérvirágos illatkategóriába tartozó Avon TODAY Tomorrow Always Forever testápoló szuflé főbb illatjegyei a frézia, a rózsavíz és a pézsma. Édes, nőies illatú hidratáló testápoló. Használata: bőségesen simítsd a bőrödbe, amikor csak szükségesnek érzed.

Csutak

2018. szeptember 4.

Kellemes az illata, nem túl tolakodó és megfelelően hidratál. Bár én csak kézkrémnek szoktam használni, de arra is nagyon szuper választás. :) Szerintem megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

kervivena

2017. december 26.

Nagyon-nagyon kellemes illata van. Igaz, érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom, de az biztos, hogy csodás illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Era012

2017. szeptember 29.

A parfüm maga, az én nagy szerelmem, a testápolóját nem szeretem. Nem szívódik be egyáltalán. Az illata miatt használom el csak a kezemre, de hidratálni nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

viviennoo

2017. május 27.

Még anno szettben volt benne. A parfüm a kedvencem, de ez nem győzött meg :( El is ajándékoztam... Bár talán azért, mert a parfümös testápolók nem a kedvenceim, de ennél se éreztem, hogy hidratálna és az illata már sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Anitaa44

2017. január 12.

Egyik kedvenc hidratálóm, olyan illata van, mint a parfümnek, amit szintén nagyon szeretek. Jól hidratál és tartós az illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

zdoreebaba

2016. július 10.

Drága nagymamámnak vettem meg két éve karácsonykor és el volt tőle ragadtatva. Azért választottam neki ezt a terméket, mert nekem az igazi nagymama illat jut róla eszembe! Elnézést hölgyek/lányok, akik használjátok előre is! Szerintem az én már 73 éves nagymamámnak ez az illat való és ő teljes mértékben egyet is értett velem. Kb. két hónap alatt el is használta ezt a kis krémet. Olyan felemelő érzés volt érezni rajta annak a testápolónak az illatát, amit én vásároltam neki...
Minden tulajdonságával teljes mértékben meg volt elégedve: az illatával, a hidratálásával és a csomagolása szabályszerűen lenyűgözte. Annyira megszerette a krémet, hogy a dobozát nem dobta ki, kis ékszerek tárolására használja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

dandelion

2016. április 26.

Az illata hasonlít a parfümére, bár sokkal kevésbbé tartós. Testápolónak viszont egyáltalán nem ajánlom, mert nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

szilvialuk

2016. március 19.

Az állaga megfelelő, gyorsan beszívódik, tartósan hidratál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.

Az állaga megfelelő, gyorsan beszívódik, tartósan hidratál :)

hannika9

2016. március 13.

Nagyon-nagyon szeretem. Karácsonyra kaptam a parfümmel egy csomagban. Pontosan olyan az illata, mint a parfümnek és nem is gond, ha nem fújom be magam, a testápoló illata érződik még sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

titkoskuss

2016. március 10.

Csalódott vagyok. Igaz első sorban az illata miatt rendeltem (az se valami tartós), de egy testápoló legyen hidratáló. Hát ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)