Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Parfümös testápoló a népszerű Today TOMORROW Always parfüm illatával.

Illatkategória: orientális-fás. Főbb illatjegyei: érett málna, afrikai ibolya, ámbra.

Bontatlan! Avon Today Tomorrow Always Testápoló - Tomorrow
Ár: 1400 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Szabianyu

2019. augusztus 16.

Én nagyon szeretem ezt a testápolót, ami először is inkább folyékony parfümként funkcionál mintsem testápolóként.
Nyáron a kánikulában nem szeretek parfümöt használni, este fürdés után ebből kenek keveset a karjaimra, nyakamra és nagyon finom illatfelhő lesz körülöttem de nem töményen. Tartóssága egészen elképesztő, másnap is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Csutak

2018. szeptember 22.

A parfüm sajnos sokkal jobb, mint ez a termék. Az illata kézre kenve (mert főleg csak oda használom), azonnal megváltozik. A bőr sajnos puhább nem lesz tőle, csak...mintha egy réteget hagyna a száraz részen. Lehet, hogy ebből kuka lesz, mert már egy ideje nem volt kibontva sem. Sajnálom, pedig az elején még szerettem, pedig akkor sem volt már tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

kervivena

2017. december 26.

Nekem ez a kedvenc parfümöm, az hogy ennek a már testápolója is van, nos csak hab a tortán. Közel sem tökéletes a termék, mert picit nehezen szívódik be, én nem is ajánlom napi használatra, de valami elképesztő az illata, így mindig, amikor tudom, hogy másnap több emberrel találkozok, akkor esténként ezt használom, vagy előtte 1-2 órával. A parfümmel használva tényleg egész nap érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak