Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kicsibabos

2014. január 13.

Szépek, illatosak, de nem vízbe valók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Szépek, illatosak, de nem vízbe valók.

f.andi

2013. január 10.

Én már kipróbáltam párat. Az illatuk a vízben is érződik 2 elég egy alkalommal, habot is egész jól képez. Viszont hamar elillan az illat, és nem árt szétszedni a rózsákat 2 részre és úgy bedobni. Egyben nehezebben olvadt el. És mellékesen rátapadt kis csomókban a bőrömre, amit csak erős dörzsöléssel tudtam levakarni. Azóta megvárom, hogy kicsit feloldódjon, mielőtt beülök a kádba. Nekem nem nagyon tetszett emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

floraligeti

2013. január 3.

Jó az illatuk de nagyon picikék. Még nem volt szívem vízbe dobni őket....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Jó az illatuk de nagyon picikék. Még nem volt szívem vízbe dobni őket....

onecrimsonnight

2012. november 26.

Ajándékba vettem ezért nem próbálom ki. Csak megszagoltam, az illata nagyon kellemes, de nem valami intenzív, fürdővízben nem tudom mennyire fog érvényesülni.
Viszont nekem nagy csalódás volt a mérete, nagyobb méretűre számítottam, pedig elfér az egész dobozka egy kezemben és azért 1000Ft-ért nekem ez túl kevéske :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)