Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Petrappp, az összetevőket feltöltötte: LittleBlack, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• erősíti és támogatja bőröd szerkezetét
  • segít helyreállítani bőröd fiatalos megjelenését

sorsi83

2020. augusztus 9.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a krémet. Már az első használatkor égő érzésem volt, de enyhe, gondoltam lehetséges hogy valami hatóanyag működik. Második felkenés után égett az egész arcom, kipirosodott, alig győztem lemosni. Még soha nem jártam így arckrémmel. Azon kívül ezek az értelmetlen bogyók, teljesen feleslegesek, megülnek az arcon, hiába próbáltam az ujjaim közt szétnyomni őket felkenés előtt. Szóval kuka. Bezzeg a kedvenc éjszakai gél-krémemet kivonták...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Lili2109

2020. július 30.

Szerettem, el is használtam. A bogyóknak semmi értelme sincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Szerettem, el is használtam. A bogyóknak semmi értelme sincs benne.

macooka

2020. június 12.

Dicsérendő, hogy nincs benne alkohol, és ilyen jó állaga van ennek a krémnek. Nagyon szépen beszívódott a bőrömbe és reggel is viszonylag puha volt az arcom. Mintát használtam belőle, ezért abszolút csak rövidtávú hatásairól tudok nyilatkozni. Sajnos csak ennyi a pozitívum, mert valami borzalmas romlott kígyóuborka szaga van ennek a krémnek. Ezek a kis bogyók meg halálra idegesítettek, mert hiába próbáltam bemasszírozni a bőrömbe, nem sikerült és ott maradtak az arcomon. Mi célt szolgált ez mégis? Sajnálom, mert jópofa krémnek tűnt, de örülök, hogy nem vettem meg nagyobban, mert szerintem nem használtam volna el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

polyaklea

2020. május 29.

Az állaga nagyon kellemes, hűsítő, reggelre fényes, hidratált puha lesz tőle a bőröm, irritációt nem okoz (az én bőröm normál, és kb semmi nem okoz rajta irritációt)
Az egyetlen negatívuma azok a kis bogyók benne, amiket hiába nyomok szét, pacaként húzogaton az arcomon, mígnem megunom, és beletörlöm őket egy zsepibe. Emiatt levonok egy csillagot, viszont ezen kívül egy nagyon jó termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Yubiri

2020. május 12.

Az állaga kellemes, frissítő, az illata szintén, enyhe, nem tolakodó. Allergiát nem okozott, viszont nekem semmit sem ért, amit ígér, hogy fiatalosabb megjelenésű lesz a használatától a bőr-nálam nem teljesült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Leticica6

2020. április 23.

Ahhoz képes, hogy gél, elég sűrű, és emiatt nehezebb szépen eloszlatni a bőrön. Alapból kicsit puhít a bőrömön, de nagy változás nincs. Nekem pattanásos lett tőle az arcbőröm. Nem fogom újra venni, keresek más, könnyebb gélt/krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

jazmera

2019. december 8.

Az én 40 éves rinocérosz bőrömre ez egy harmatgyenge lepkef@ng...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Az én 40 éves rinocérosz bőrömre ez egy harmatgyenge lepkef@ng...

Petrappp

2019. november 26.

Én is szeretem ezt a krémet, nagyon kellemes, hűsítő érzés felkenni. Könnyen beszívódik, irritációt nálam nem okozott. Az én bőröm annyira nem hidratálja, de talán ez nem is várható el egy géltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Lory

2019. november 18.

Nagyon imádom ezt a krémet.Hiper könnyű,géles állagú és nagyon hamar beszívódik.A vaskos,nehéz éjszakai krémek után,ez a kis gél-krém egy felüdülés.Arcolajok után is tökéletes "lezárás",segít az olajnak is felszívódni,ha ezt kenem a legvégén a rétegzős rutinban.Ezekhez képest az ára pedig vicc(akciósan vettem 1500ft-ért).Megy a maximum csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Verocs0702

2019. november 18.

Annyira bejön, hogy még el sem fogyott és már megrendeltem a következőt! :)
Géles állagú krém, amit az én zsíros bőröm nagyon tud díjazni, jól hidratál.
Illata minimális, kellemes.
Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Annyira bejön, hogy még el sem fogyott és már megrendeltem a következőt! :)
Géles állagú krém, amit az én zsíros bőröm nagyon tud díjazni, jól hidratál.
Illata minimális, kellemes.
Szeretem használni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)