Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Reva03HU, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogást és üde színt adnak bőrödnek, így tökéletesen kiemelik arcvonásaidat.

• enyhe ragyogást kölcsönöz a bőrnek
  • szépen kiemeli az arcvonásokat
  • könnyű használata

egyno

2020. június 7.

Nem sokáig elég, nem tartós , messze vannak ennél jobb termékek ebben az árban és kategóriában. A pozitivum, hogy szép a színe, jó ez a gyöngyös koncepció.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Judita88

2020. január 28.

Megint sikerült valamit venni, mert nagyon tetszett képen. Sajnos csalódás volt, mert alig pigmentált, cserébe annyira csillog, hogy highlighternek lenne jó, ha a tartóssága értékelhető lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

gszilvia

2019. november 15.

Sokáig elég, ecsettel is és a szivacsával is könnyű felvinni, bár a csillámos hatása néha zavaró lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Klau16

2019. október 29.

Nem a kedvencem. Inkább egy highlighter mint egy pirosító. Néha néha hasznalom de ha kell inkább máshoz nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Mandee

2019. június 27.

Nagyon világos az arcbőröm és alapból piros az arcom ,azért szeretem ezt a terméket ,mert ad egy kis fényt az arcomnak és kiemeli a természetes pirosságosát nem tudok túlzásba esni vele viszont tényleg nem tartós ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Caitlin1222

2019. március 16.

Könnyű használni, nagy ecsettel szépen el lehet oszlatni és imádom a púderes illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Incuss

2019. február 27.

Nagyon tetszik a pirosító finishe, enyhén barackos színben birtoklom, nekem megfelelő a pigmentáltsága is, bár elég fehér a bőröm.. Viszont ezek a hatalmas csillámok benne, nem is tudom... :( valahogy nem én vagyok... A ragyogás(ahogy a termék megnevezése "mondja"), az nem egyenlő a csillogással....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

hiho28

2018. november 17.

Nagyon enyhe de szép színe van, sokáig elég. Hátránya hogy az ecsetre nehezen kerül fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Egi

2018. július 5.

A rózsaszín árnyalata nagyon enyhe, szinte semmi nem megy fel az ecsetre, közben kiesnek a bogyók a tuszmákolástól :) Nem volt rossz...de jó se. Időigényes, macerás...szép a termék de hatékonyságban nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Katus93

2018. június 13.

Nagyon szeretem,évek óta újraveszem.
Szolíd,természetes hatást eredményez,emiatt is visszatérő termék nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon szeretem,évek óta újraveszem.
Szolíd,természetes hatást eredményez,emiatt is visszatérő termék nálam.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.