Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Reva03HU, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogást és üde színt adnak bőrödnek, így tökéletesen kiemelik arcvonásaidat.

• enyhe ragyogást kölcsönöz a bőrnek
  • szépen kiemeli az arcvonásokat
  • könnyű használata

gszilvia

2019. november 15.

Sokáig elég, ecsettel is és a szivacsával is könnyű felvinni, bár a csillámos hatása néha zavaró lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Klau16

2019. október 29.

Nem a kedvencem. Inkább egy highlighter mint egy pirosító. Néha néha hasznalom de ha kell inkább máshoz nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Mandee

2019. június 27.

Nagyon világos az arcbőröm és alapból piros az arcom ,azért szeretem ezt a terméket ,mert ad egy kis fényt az arcomnak és kiemeli a természetes pirosságosát nem tudok túlzásba esni vele viszont tényleg nem tartós ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Caitlin1222

2019. március 16.

Könnyű használni, nagy ecsettel szépen el lehet oszlatni és imádom a púderes illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Incuss

2019. február 27.

Nagyon tetszik a pirosító finishe, enyhén barackos színben birtoklom, nekem megfelelő a pigmentáltsága is, bár elég fehér a bőröm.. Viszont ezek a hatalmas csillámok benne, nem is tudom... :( valahogy nem én vagyok... A ragyogás(ahogy a termék megnevezése "mondja"), az nem egyenlő a csillogással....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

hiho28

2018. november 17.

Nagyon enyhe de szép színe van, sokáig elég. Hátránya hogy az ecsetre nehezen kerül fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Egi

2018. július 5.

A rózsaszín árnyalata nagyon enyhe, szinte semmi nem megy fel az ecsetre, közben kiesnek a bogyók a tuszmákolástól :) Nem volt rossz...de jó se. Időigényes, macerás...szép a termék de hatékonyságban nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Katus93

2018. június 13.

Nagyon szeretem,évek óta újraveszem.
Szolíd,természetes hatást eredményez,emiatt is visszatérő termék nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon szeretem,évek óta újraveszem.
Szolíd,természetes hatást eredményez,emiatt is visszatérő termék nálam.

Senillah

2018. június 12.

Amikor felrakom mindig nagyon tetszik magamon, de pár óra és semmi nem látszik már belőle :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

tamara428

2018. május 24.

Ajándékba kaptam egy éve, de alig hiányzik belőle. Nagyon kevés színe van és nincs erős ragyogása. Az arcbőrömet nagyon kiszárítja, felkenés után félórával már hámlik alatta az arcom. Ha valakinek nincs száraz és érzékeny bőre, talán jobban beválik. Magamnak semmiképp nem venném meg, de el-elhasználgatom alkalmanként, ha már megvették nekem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.