Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy_agi, az összetevőket feltöltötte: Dzsangum, Módosítva: 2020. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ez az új, folyékony korrektor a népszerű Bőrnyugtató hatású termékcsalád legújabb tagja, mely nem csak táplál, de biztosítja az egészséges kinézetű bőr 3 külső jellemzőjét is: hidratál, simábbá teszi a bőrt, ragyogást kölcsönöz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katouche

2020. szeptember 28.

Először a szín teli találat volt, de idővel besárgult. Túl gyorsan szárad, nincs időm bedolgozni se. Ezt a formulát nem találták el, remélem azóta dolgoztak újon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

kjancsa67

Korcsoport: >54
2019. november 26.

Minden táskámban van egy, hogy mindíg kéznél legyen. Ez már önmagában eleget elmond a termékről, szerintem. Azokat a csúnya kis hibákat/ragyákat, amelyek mindig a legrosszabb időben jönnek elő elfedi, a bőrt nyugtatja és mintha még fertőtlenítené is.
Alább olvasom, hogy sárga, sőt túlságosan is az. Szerintem ez egyrészt így van kitalálva, hogy a piros hibákat tompítsa, másrészt bőrszín kérdése is. Nálam a szín nem jelent problémát és a gyors beszáradást sem tapasztalom.
Szeretem, folyamatosan újraveszem, mióta kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 26.

Szeretem, folyamatosan újraveszem, mióta kapható.

gszilvia

2019. november 15.

Számomra nem megfelelő a fedése még púderrel sem, nem nagyon látszik, hogy használna.. A világos árnyalat is sötét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Cuteamy

2019. július 29.

Én nem ajánlom senkinek, nagyon rossz :/ Túl sárga még a light is, rettenet gyorsan szárad, alig lehet eldolgozni, és a fedése is nagyon rossz :S Nem nem nem nem nem szabad megvenni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Mia0602

2019. június 28.

Mikor először felkentem úrrá lett rajtam a rémület. Ez sárga! Brutálisan sárga! A két választható színből ez a világosabb (FAIR) .
Hát most mi legyen? Ha már ott van a szemem alatt, csak eldolgozom! És ahogy elkezdtem dolgozni vele, szépen eltűnt a sárgaság, és a sötét karikáim is!!!! Még nem használtam sokszor, de nekem eddig tetszik. Persze ezt is akciósan vettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

marysidehouse95

2018. november 12.

A legvilágosabb árnyalat is sötétbarna volt. A korrektornak az a lényege, hogy világosabb legyen az alapozónál, és mivel én a legvilágosabb alapozót használom ami létezik (Maxfactor Peformance 100/Fair vagy Rimmel 001/Porcelain) így nekem ez "feketébb" volt, mint az alap, ami röhejes. Ráadásul még konturozásra sem jó, mert ahhoz meg világos.

Fedése az nulla, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Fedése az nulla, nem ajánlom.

Lauramakeup

2018. július 18.

Az arnyalatot nekem sem sikerult eltalalni, a vilagosat vettem, kozepbarna boromhoz. Szeretem, ha a korrektor vilagosabb a szemem alatt, de sem a karikakat nem fedte el, pedig huszonevesen nem sok munkaja lett volna, sem nem vilagosititta megfeleloen a boromet a szemem alatt, es csikos is maradt, nem tudtam szepen eldolgozni. Ami lehet az en hibam, hiszen ezzel meg most kiserletezem. Probalkozok vele meg, de ujra nem fogom rendelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

dynah13

2018. július 15.

Sajnos nekem sem valt be, semmire nem tudtam hasznalni. Az arnyalatot nem sikerult eltalalni (pedig az en arcomhoz nem olyan nehez, mahsonnan is rendeltem mar, es eddig mindig sikerult)., sargas, nem takarja el, amit kellene. Kidobtam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Fruzsiii

2018. április 16.

Sajnos csatlakozok az előttem szólókhoz,borzalmas termék,nem ajánlom senkinek,szem alatti karika eltüntetésére vettem,nem hogy a karika nem tűnt el de tiszta sárga lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Szerencsére nincs sok bőrhibám és azok is halványak. Ez a korrektor előbb emeli ki, mint takarja el őket. Egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Phloretin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Trioxaundecanedioic Acid, Glycerin, Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.