KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagy_agi, az összetevőket feltöltötte: Dzsangum, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Ez az új, folyékony korrektor a népszerű Bőrnyugtató hatású termékcsalád legújabb tagja, mely nem csak táplál, de biztosítja az egészséges kinézetű bőr 3 külső jellemzőjét is: hidratál, simábbá teszi a bőrt, ragyogást kölcsönöz.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Calming Effects Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
Ár: 550 Ft , Eladó: Hanita83
Állapot: egyszer próbált, világos (fair) árnyalat, Helyszín: Kisbajom, fizetés: Személyes átvétel / utalást követően postázom.
Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor - Fair
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

mjzkvrg

2017. augusztus 4.

Gondoltam, vegre egy jo korrektor. Aha. Hat nem. A vilagosabb szint rendeltem meg, remelve jo lesz. Meg csak nem is egy arnyalattal sotetebb. Nagyon narancsarga es sotet, meg meg se eri az arat

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

vattacukorrr

2017. június 6.

Hát ez valami borzalom. A világosabb árnyalatot vettem meg, remélve, hogy passzol majd a bőrtónusomhoz, de egyrészt köszönőviszonyban sincs a katalógusban feltüntetett színnel (mondjuk ez gyakori az AVON-nál), másrészt borzasztóan sárga. Mikor felvittem a kezemre, hogy csekkoljam a színt, akkor égett tőle a bőröm és viszketett, nem is akarom tudni, mit művelt volna a szemem alatt. Ráadásul ilyen kicsi mennyiségért drágának is tartom. Teljes pénzkidobás.

vattacukorrr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

CsDominika

2017. június 1.

Mikor először felvittem elkezdte csípni a szemem alatt, de talán csak egy másodpercig. Fedése meglepően jó szépen el lehet dolgozni. Ilyen nyári időben visszont eléggé zsíros hatású. Kezdő korrektorkénk vettem. Megvárom míg elfogy aztán mást is kipróbálok.

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Fabi95

2017. május 3.

Hát-hát, vegyes érzelmek. A szem alatti karikákat, (ha nem brutálisak) halványítja. Kisebb bőrhibákat úgy ahogy elfed. DE! Pattanásokra, száraz részekre nem ajánlatos kenni belőle, mert csípi!! :( Amúgy jó lenne...

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Kodi

2017. április 23.

Rettenet! Gyakorló kozmetikus festett ki Avonos cuccokkal, minden más egész jó volt, profi volt a felvitel is, de csak néztem, hogy milyen lett a szemem alja, a szín nem volt rossz, vagy a rögzítésre használt púder volt ennyire szörnyű, nem tudom. Mindenesetre rémesen beleült az apró ráncocskákba, a púder összecsomósodott a felületén. Rémes látvány volt. Senkinek nem ajánlom, ettől bármelyik essence korrektor is fényévekkel jobb, hasonló árban.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Az van, hogy mivel szeretem az avonos termékeket, és a többségük nagyon jó, így ez számomra HATALMAS csalódás volt... Úgy voltam vele, hogy "tök olcsó, kipróbálom, és ha működik, ezt fogom Hiba volt megvenni, de legalább tanultam belőle. A legvilágosabb árnyalatot választottam ki, tekintettel arra, hogy kicsit csalókásak lehetnek a képek. Hát nem kicsit volt csalókás: nem kicsit sárgásabb tónusú, hanem konkrétan narancs... A fedése még viszonylag elviselhető lenne, ha mondjuk nem lenne természetellenes színe. Én komolyan nem értem, hogy kire tervezték. El lehet használni, baking alá elmegy, de aki nem akar ilyenekkel bajlódni, annak pénzkidobás.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

LajkoTimi

Korcsoport: < 18
2017. április 7.

Eddig sem voltam odáig az Avonos korrektorokért, de ez sem jobb, semmi fedése nem volt és sárgás.

LajkoTimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 7.

szazsani

2017. március 22.

Összesen 2 árnyalat volt, a legvilágosabbat választottam de sajna elég sárgás a fedése nem rossz,de van ettől jobb is..de legalább a túl világos alapozómmal kiegészítik egymást. De nem veszem újra.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

zsofia960217

2017. március 16.

Sajnos csak 2 árnyalat van, nah pont az egyik se illik a bőrömhöz. Végül a legvilágosabbat vettem meg, de csak kidobott pénz: semmit nem fed el. Csak porosodik, szerintem ki lesz dobva.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

giny96

2017. március 16.

A legvilágosabb árnyalat van meg, mégis borzasztóan sötét a bőrömhöz. A bőrhibákat nehezen fedi el. Néha szemhéjalapnak szoktam használni meg a karikák eltüntetésére de csak azért, hogy elfogyjon, mert kidobni nem akarom.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Phloretin
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Trioxaundecanedioic Acid, Glycerin, Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.