KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagy_agi, az összetevőket feltöltötte: Dzsangum, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Ez az új, folyékony korrektor a népszerű Bőrnyugtató hatású termékcsalád legújabb tagja, mely nem csak táplál, de biztosítja az egészséges kinézetű bőr 3 külső jellemzőjét is: hidratál, simábbá teszi a bőrt, ragyogást kölcsönöz.

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor - Fair
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Lauramakeup

2018. július 18.

Az arnyalatot nekem sem sikerult eltalalni, a vilagosat vettem, kozepbarna boromhoz. Szeretem, ha a korrektor vilagosabb a szemem alatt, de sem a karikakat nem fedte el, pedig huszonevesen nem sok munkaja lett volna, sem nem vilagosititta megfeleloen a boromet a szemem alatt, es csikos is maradt, nem tudtam szepen eldolgozni. Ami lehet az en hibam, hiszen ezzel meg most kiserletezem. Probalkozok vele meg, de ujra nem fogom rendelni

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dynah13

2018. július 15.

Sajnos nekem sem valt be, semmire nem tudtam hasznalni. Az arnyalatot nem sikerult eltalalni (pedig az en arcomhoz nem olyan nehez, mahsonnan is rendeltem mar, es eddig mindig sikerult)., sargas, nem takarja el, amit kellene. Kidobtam :(

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Fruzsiii

2018. április 16.

Sajnos csatlakozok az előttem szólókhoz,borzalmas termék,nem ajánlom senkinek,szem alatti karika eltüntetésére vettem,nem hogy a karika nem tűnt el de tiszta sárga lettem.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Szerencsére nincs sok bőrhibám és azok is halványak. Ez a korrektor előbb emeli ki, mint takarja el őket. Egyáltalán nem éri meg.

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

DistressedMaszat

2018. április 3.

Elméletileg karikákra van gyakorlatilag pedig semmire se jó. A legvilagosabb is túl sötét és sárga.. nem ajánlom nem ér semennyit..

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

kovacs12zita

2018. január 10.

Az árnyalatok egy picit is világosabb bőrűnek használhatatlanok, iszonyatosan sárga és sötét a világos árnyalat is belőle. Tartósságról nem beszélhetünk, a ráncokba is nagyon beül, fedése sem jó. Pár száz forinttal drágábban már sokkal-sokkal jobb korrektorokat lehet ennél kapni!

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

mjzkvrg

2017. augusztus 4.

Gondoltam, vegre egy jo korrektor. Aha. Hat nem. A vilagosabb szint rendeltem meg, remelve jo lesz. Meg csak nem is egy arnyalattal sotetebb. Nagyon narancsarga es sotet, meg meg se eri az arat

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

vattacukorrr

2017. június 6.

Hát ez valami borzalom. A világosabb árnyalatot vettem meg, remélve, hogy passzol majd a bőrtónusomhoz, de egyrészt köszönőviszonyban sincs a katalógusban feltüntetett színnel (mondjuk ez gyakori az AVON-nál), másrészt borzasztóan sárga. Mikor felvittem a kezemre, hogy csekkoljam a színt, akkor égett tőle a bőröm és viszketett, nem is akarom tudni, mit művelt volna a szemem alatt. Ráadásul ilyen kicsi mennyiségért drágának is tartom. Teljes pénzkidobás.

vattacukorrr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

CsDominika

2017. június 1.

Mikor először felvittem elkezdte csípni a szemem alatt, de talán csak egy másodpercig. Fedése meglepően jó szépen el lehet dolgozni. Ilyen nyári időben visszont eléggé zsíros hatású. Kezdő korrektorkénk vettem. Megvárom míg elfogy aztán mást is kipróbálok.

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Fabi95

2017. május 3.

Hát-hát, vegyes érzelmek. A szem alatti karikákat, (ha nem brutálisak) halványítja. Kisebb bőrhibákat úgy ahogy elfed. DE! Pattanásokra, száraz részekre nem ajánlatos kenni belőle, mert csípi!! :( Amúgy jó lenne...

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Phloretin
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Trioxaundecanedioic Acid, Glycerin, Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0